Chirurg Frýdlant

• Chirurg, Plastický chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

Komenského 519/7, Liberec Mapa

Perfect Clinic

• Chirurg, Plastický chirurg

Komenského 519/7, Liberec Mapa

Perfect Clinic

• Chirurg, Zubař, Parodontolog

„Pana doktora Charváta doporučuji. Stará se o mě a mé 2 syny. Precizní práce, výborná komunikace, přístup k pacientovi na 1. Velice oceňuji objednávání na čas, který je vždy dodržen. Sestřička je bezvadná, mladá, plná pozitivní energie, je to živel. Více

Broumovská 989, Liberec Mapa

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie

• „Opravdu skvělý přístup, vše do podrobna vysvětlí a má milé vstřícné jednání. I sestra je milá hodná ve všem poradila. děkuji K. Více

Krajská nemocnice Liberec, mamologická poradna

• „Doktor Čejka je profesionál s příjemným a vstřícným jednáním. Do ordinace jsem šel v objednaný čas, zákroky bez jakýchkoli komplikací. Rád bych potkával víc takových doktorů. Více

Liberec Mapa

• „Lékař opravdu na svém místě. Jeho dobrý odhad a rychle jednání velmi pomohl mému synovi. Syn je těžce nemocný a rychle jednání bylo velmi důležité. Více

Krajská nemocnice Liberec

• „Operoval nám dcerku s kýlou. Jak na drátku. Má příjemné vystupování a působí velice profesionálně!

Krajská Nemocnice Liberec

• „Škoda, škoda, veliká škoda..odešel nejen perfektní lékař, diagnostik, ale i člověk. Ještě dnes mi je do pláče, když vidím tmavé dveře ordinace, jakoby ho skutečně nikdo nemohl nahradit. Ošetřoval naše mentálně postižené klienty s takovým citem, klidem a úsměvem............těžko je nám bez VÁS Více

Ordborný lékař chirurg

• „Naprosto famózní doktor se kterým řešíme naprosto vše. Jediné co se dá vytknout je velmi dlouhé čekání v čekárně, protože má stále plno. To je ale jen potvrzení toho, že je to dobrý doktor. Více

Pod Špičákem 45, Tanvald Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „U pana doktora jsem byla na extrakci "podezřelých" znamének. Opravdu jsem nečekala, že se bude jednat o jednoznačně pozitivní zážitek. Pan doktor i sestřička byli naprosto úžasní, vtipní a milí. Za týden mě čeká další zákrok a já se normálně těším S takovým skvělým přístupem jsem se v našem zdravotnictví ještě nesetkala. Doporučuji všema deseti. Více

Chirurgické oddělení, Nemocnice Frýdlant

• „Pan primář je výjimečný člověk, na sále jsem věděla, že jsem v těch úplně nejlepších rukou a v přístupu k pacientům empatický, vstřícný a neuvěřitelně ochotný. Vrátil mi můj život, i když mě jiní lékaři přesvědčovali, že to není možné. Více

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.

• „I přes relativně malou zkušenost s chirurgy v Liberci velmi kladně hodnotím lékaře MUDr. Výborného, který vždy ochotně i přes věčný nápor pacientů věnuje a i dříve bez poplatku věnoval dostatek času, úsměv i uklidňující radu. Léčil jsem se u něj vždy po úrazových stavech zaviněných svou hloupostí a mohu jen doporučit, i když tím možná zvýším počet pacientů v jeho čekárně. Stejně tak kladně hodnotím jeho velmi sympatickou a příjemnou sestřičku, která citlivě a bezbolestně zachází s pacientem např.při převazu, kdy se i silné a odolné mužské pohlaví trochu potí z toho co jej čeká. Více

Ordborný lékař chirurg

• Chirurg, Anesteziolog, Diagn… ostik, Gynekolog, Hematolog, Internista, Ortoped Více

V úvoze 860, Frýdlant Mapa

Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Vyborny chirurg, kdyz prijdu v case jak pan doktor rekne, nikdy jsem tam necekal vic jak 5 minut. Vykon nebolel. Navic ma vsude plakaty koniku, tak se tam dobre citila i devitileta dcera. Dalsi plus je, ze to mame blizko.. Více

Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „Pan doktor je skvělý i maximálně empatický. Jeho přístup u akutního ambulantního zákroku u mého vážně nemocného tatínka provedl okamžitě, neboť správně vyhodnotil, že další návštěva na objednání by byla zbytečně náročná a stresující. Úžasná a jedinečná zkušenost se zdravotnictvím.Ještě jednou díky moc a přeju nám všem, aby takových lékařů bylo co nejvíc. Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Perfektní lékař, spravoval prakticky každého z rodiny a vždy naprostá spokojenost. Vřele doporučuji. R. Lehota

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „Nejsou slova, která by Pana Doktora vystihla. Lepšího Doktora, péči a odbornost jsem nepoznala. Jezdila jsem 200 km za ním, teď už ho mám blíž zhruba o 100 km. Ale za ním bych jela kam koliv. Je to odbornik v kombinaci s úžasným člověkem. Já mu za všechno moc a moc děkuji Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Tohoto lékaře určitě doporučuji. Do jeho ordinace chodím s důvěrou již několik let a rozhodně bych neměnila. Je velmi vstřícný a jeho lidský přístup je neocenitelný. Sestřička je velmi milá a empatická. Obdivuji jejich trpělivost s některými arogantními a sebestřednými pacienty. Více

Odborný lékař chirurg

• „Skvělý pan doktor! Milý, příjemný... člověk na svém místě! Vyléčil mi velmi nepříjemně zarůstající nehty na palcích na nohou a od jeho zákroku mám od bolestivých zánětů svatý klid. Navíc v ordinaci panuje úžasná pohoda, jak díky přístupu pana doktora, tak moc milé paní sestřičky. Přeji Vám vše dobré! Více

Krkonošská 350, Tanvald Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „Pan doktor je velice příjemný lékař.Kéž by bylo takových více.....!

V úvoze 860, Frýdlant Mapa

Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.