Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice Frýdlant poskytuje akutní zdravotní péči na svých lůžkových odděleních. Jsme stabilním zdravotnickým zařízením se silným ekonomickým zázemím skupiny Euroclinicum. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

V úvoze 860

46401 , Frýdlant , liberecký

Typ zařízení

• nemocnice

Lékař: MUDr. Petra Mrázková Líbalová Jiný

Moc paní doktorku doporučuji! přešla jsem z Liberce od lékaře který je sice chválený, ale mne nevysvětlil téměř nic- jedinou věc a to tu, ze se musím naockovat jinak ani nechci psát co vše se mi stane.
    Paní doktorka semnou řeší opravdu to co má, vše vysvětlí, lidské jednání, přístup. Mám pocit že konečně vím co potřebuji a nebojím se zeptat! Kéž by bylo takových doktorů více. Za mě 10000/10!

Lékař: MUDr. Šárka Pokorná Jiný

Jsem pacientem paní doktorky cca 4 roky. Přešel jsem k ní s vysokým tlakem. Ano, jsem obézní a snažím se to řešit. za tu dobu díky léčbě jsem přišel o všechen testosteron, potažmo přicházím o svalovou hmotu . Z nedostatku testosteronu mě odešly klouby jako kolena a lokty a to nemluvím o problémech s potencí. Jsem téměř rok na lécích na bolest. Už téměř nemohu ani pracovat. Absolutně ji nezajímá nic jiného než tlak. Ale podle jejích slov a výsledků z odběru krve jsem vlastně úplně zdravý! Fajn doktorka dokut vám opravdu nic není!

Lékař: MUDr. Šárka Pokorná Potíže z chůzí , svalový problém.

Pani doktorka naprostý milý a pohodový profesionál . Navštívil jsem ambulanci v neděli a byl jsem překvapen přístupem jak pani doktorky tak s ni sloužící sestrou. Děkuji Štětina