Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice Frýdlant poskytuje akutní zdravotní péči na svých lůžkových odděleních. Jsme stabilním zdravotnickým zařízením se silným ekonomickým zázemím skupiny Euroclinicum. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

V úvoze 860

46401 , Frýdlant , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice Frýdlant poskytuje akutní zdravotní péči na svých lůžkových odděleních. Jsme stabilním zdravotnickým zařízením se silným ekonomickým zázemím skupiny Euroclinicum.

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  E
  Lékař: MUDr. Petra Mrázková Líbalová Jiný

  Moc paní doktorku doporučuji! přešla jsem z Liberce od lékaře který je sice chválený, ale mne nevysvětlil téměř nic- jedinou věc a to tu, ze se musím naockovat jinak ani nechci psát co vše se mi stane.
  Paní doktorka semnou řeší opravdu to co má, vše vysvětlí, lidské jednání, přístup. Mám pocit že konečně vím co potřebuji a nebojím se zeptat! Kéž by bylo takových doktorů více. Za mě 10000/10!


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Šárka Pokorná Jiný

  Jsem pacientem paní doktorky cca 4 roky. Přešel jsem k ní s vysokým tlakem. Ano, jsem obézní a snažím se to řešit. za tu dobu díky léčbě jsem přišel o všechen testosteron, potažmo přicházím o svalovou hmotu . Z nedostatku testosteronu mě odešly klouby jako kolena a lokty a to nemluvím o problémech s potencí. Jsem téměř rok na lécích na bolest. Už téměř nemohu ani pracovat. Absolutně ji nezajímá nic jiného než tlak. Ale podle jejích slov a výsledků z odběru krve jsem vlastně úplně zdravý! Fajn doktorka dokut vám opravdu nic není!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Šárka Pokorná Potíže z chůzí , svalový problém.

  Pani doktorka naprostý milý a pohodový profesionál . Navštívil jsem ambulanci v neděli a byl jsem překvapen přístupem jak pani doktorky tak s ni sloužící sestrou. Děkuji Štětina


  Došlo k chybě, zkuste to znovu