Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Nemocnice Frýdlant poskytuje akutní zdravotní péči na svých lůžkových odděleních. Jsme stabilním zdravotnickým zařízením se silným ekonomickým zázemím skupiny Euroclinicum.

Adresa

Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.
V úvoze 860, Frýdlant 46401
Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  D
  MUDr. Dominika Ševčíková Jiný

  Profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Velice milá paní doktorka. Děkuji mnohokrát.

  Z
  MUDr. Petra Mrázková Líbalová Jiný

  Paní doktorka
  je milá, ochotná. Vše Vám vysvětlí a má velikou trpělivost.
  Všem doporučuji.

  E
  MUDr. Petra Mrázková Líbalová Jiný

  Moc paní doktorku doporučuji! přešla jsem z Liberce od lékaře který je sice chválený, ale mne nevysvětlil téměř nic- jedinou věc a to tu, ze se musím naockovat jinak ani nechci psát co vše se mi stane.
  Paní doktorka semnou řeší opravdu to co má, vše vysvětlí, lidské jednání, přístup. Mám pocit že konečně vím co potřebuji a nebojím se zeptat! Kéž by bylo takových doktorů více. Za mě 10000/10!

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Šárka Pokorná Jiný

  Jsem pacientem paní doktorky cca 4 roky. Přešel jsem k ní s vysokým tlakem. Ano, jsem obézní a snažím se to řešit. za tu dobu díky léčbě jsem přišel o všechen testosteron, potažmo přicházím o svalovou hmotu . Z nedostatku testosteronu mě odešly klouby jako kolena a lokty a to nemluvím o problémech s potencí. Jsem téměř rok na lécích na bolest. Už téměř nemohu ani pracovat. Absolutně ji nezajímá nic jiného než tlak. Ale podle jejích slov a výsledků z odběru krve jsem vlastně úplně zdravý! Fajn doktorka dokut vám opravdu nic není!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Ověřený profil
  MUDr. Šárka Pokorná Potíže z chůzí , svalový problém.

  Pani doktorka naprostý milý a pohodový profesionál . Navštívil jsem ambulanci v neděli a byl jsem překvapen přístupem jak pani doktorky tak s ni sloužící sestrou. Děkuji Štětina

  Došlo k chybě, zkuste to znovu