Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

(43 názorů)
Zobrazit lékaře

Nemocnice Frýdlant poskytuje akutní zdravotní péči na svých lůžkových odděleních. Jsme stabilním zdravotnickým zařízením se silným ekonomickým zázemím skupiny Euroclinicum. Více

Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

V úvoze 860

46401 , Frýdlant , liberecký

Typ zařízení

• nemocnice

• Milan Křička

Chirurg, MUDr.

• Manžece operovalpan doktor žlučník když ji bylo 28 let. Jizvu má cca 25 cm. myslím že to není standartní.j

• Lehké to s námi pacienty asi opravdu není, ale nemyslíte, že když někdo napíše toto ohodnocení, tak k tomu má asi dost dobrý důvod. a věřte , že ho mám. Nedivím se, že se jich zastáváte, když pracujete na jednom oddělení, ale bohužel musíte uznat , že i mistr tesař se někdy utne. A to byl bohužel náš případ.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Michal Mrázek

Chirurg, MUDr.

• I

Pan doktor je velice příjemný lékař.Kéž by bylo takových více.....!

• U

Pan doktor je pašák a díky němu má můj kamarád tátu,přeji mu štěstí protože u této práce je ho zapotřebí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavel Černý

Gynekolog, MUDr.

• V

Pan primař je naprosté zlatíčko a troufám si říci, že kapacita a nejlepší dostupný gynekolog v libereckém kraji. Po 15ti letech zkušeností i s jinými gynekology díky různým problémům musím říci, že není lepší profesionální nebo lidské podpory než jsem poznala od něho. Zvedá celé liberecké gynekologické oddělení, i když Frýdlant je a vždy bude best a vyplatí se si tam za ním dojet do poradny.

• A

Primář Černý, je velice svědomitý lékař s dlouholetou praxí. Slušný, ohromně sympatický člověk :-)
      Šťasná každá ta, co ho má... :-))))

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Petr Wagner

Hematolog, Diagnostik, MUDr.

• Za panem doktorem jezdím léta z Prahy. Jako lékař jej musím označit za špičkového diagnostika s neobyčejným nadhledem, navíc je velmi charismatický, chápavý...

• O

Naprosto skvělý diagnostik a člověk.Za jeho odborností jezdím přes 300 kilometrů,protože jeho znalosti jsou naprosto vyjímečné.

• Petra Mrázková Líbalová

Gynekolog, MUDr.

• P

Báječná paní doktorka :-) Vše doporučuji,má skvělý,laskavý a profesionální přístup ke všem pacientkám

• Jan Hendrych

Ortoped, MUDr.

• Umístění: OrdinaceSlužby: asi ostruha na patě

Příjemný a všímavý.Dnes byla u pana doktora moje maminka a kromě ortopedických problémů zjistil mrtvičku.Myslím že mamince zachránil život.Moc děkuji.

• C

Vstřícný je, ale stanovil mi způsob léčby který by trval cca. rok a podle odborníků v Praze bych stejně nechodil.Na operaci v Praze sem čekal měsíc a týden po operaci můžu chodit

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Vladana Strašlipková

Internista, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jsem diabetik

Jsem pacient p.doktorky a ne zrovna vzorný ona má svatou trpělivost dokáže vše vysvětlit a nikdy na mě nezvýšila ani hlas i když si to zasloužím je profík a moc hodná

• Šárka Pokorná

Internista, MUDr.

• T
      Umístění: Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: Potíže z chůzí , svalový problém.

Pani doktorka naprostý milý a pohodový profesionál . Navštívil jsem ambulanci v neděli a byl jsem překvapen přístupem jak pani doktorky tak s ni sloužící sestrou. Děkuji Štětina