Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Václav Janeček
CHIRMED v.o.s. - lékaři specialisté

Masarykova 885, Humpolec 39601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Já sú spokojená. A měli byste být také. No
    adáváte, ale čekárna je stále plná.

     • CHIRMED v.o.s. - lékaři specialisté Jiný  • 

  • joo. Janeček to je dílo samo o sobě. Ten se s tím nesere a je mu to u pr.. na naraženou ruku vám dá na ni sádru. Nikdy jsem u toho doktora nebyla a ani bych k němu nešla. Ale vím co některým spolužačkám ze školy prováděl za úkony. Upřímně, bála bych se a nikdy bych k němu nešla skrz nějaký chirurgický zákrok např. vyříznutí znamínka, nikdy. Rozhodně ho nedoporučuji protože mi prijde neprofesionální a je mu všechno jedno a přijde mi jak kdyby to nebyl ani doktor.. no co vy víte jak to je v Humpolci je možné vše nemožné.

     •  • 

  • Skvělý doktor. Z ničím se nepáře ale svou praci odvádí dobře..

     •  • 

  • Po vyříznutí malého (2mm velkého) znaménka se mi udělala na místě obrovská jizva o průměru 2cm. Když jsem lékaře navštívil s tím, že se mi ta jizva nelíbí, tak mi jen řekl, že to je nějaký "ateroid" (latinský výraz). Prý to není problém, ať přijdu za týden, že to vyříznem a upravíme. Už jsem nenašel odvahu tam s tímto problémem jít. Problém je, že je to jediný Humpolecký chirurg a pokud máte úraz a nezavoláte si sanitku, tak na 90% někdo ze známých hned odveze k němu. Takže ať doporučuji, nebo ne, tak stejně vím, že až se mi zas něco příště stane, tak opět zavítám do jeho superambulance.

    Dan

     •  • 

  • Já mám dobré zkušenosti s Dr. Janečkem. Pohotovost v Pelhřimově - katastrofa :(

     •  • 

  • vždy mi pomohl

     •  • 

  • P

    u něj jsem byla jednou se zlomenou nohou, kterou mi nejen málen zlomil znova, když mi sundalali sádru, ale honu mám do dneška oteklou a křivou!!!!! teď tam chodím znova, úrprazila jsem si nohu když sem padala ze schodů, tak je dobrej...........ovšem jedinej si z těch 3. si všiml že mám otelký nohy............
    Jinak ale děsný..moje známa tam byla vyžezávání znamínek, a pak jí stehy vyndal dřív než měl a těď má prý jizvy větší než byly ty samotný znamínka!!!!!! hodně lidí na něj nadává, pokud můžete, zajděte jinam!!!!!!

     •  • 

  • good
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • 4x jsem k němu šel se stejnou bradavicí, která se po každém vyříznutí ještě více rozrostla, nakonec jsem skončil v nemocnici pod úplnou narkózou a udělali mi to jen jednou a zato pořádně... dodnes bez problémů
    k panu MUDr. Janečkovi už nikdy více

     •  • 

  • N

    Jestli si necháte vyříznout třeba znaménko a pak po zašití doufat v nějaký estetický závěr, jděte jinam. V lepším případě budete mít jizvu, jako když vás někdo postřelí. Kromě toho, když jsem tam byla naposledy, tak se nedalo hovořit ani o pokusu a zachování aseptického natož sterilního prostředí během zákroku.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu