Chirurg Polička

• „To není felčar to není dokror... To je Bůh.... Léčí úsměvem léčí dotykem a vřelím slovem.musel jsem se ze Třebové z rodinných důvodů odstěhovat přesto zůstal mim osobním ,, obvodním doktorem,, po telefonu....je to člověk co umí svoji profesi...... U mne a nejen u mne má to za jedna Více

kpt. Jaroše 404, Litomyšl Mapa

chirurgická ambulance

• „Člověk chirurg , velmi dlouho primář, s kterým jsem se" chvála bohu" , kdysi dávno seznámil. Nepředstavitelný vztah k pacientovy a odbornost nezná hranic. Kdykoliv mě a mé přítelkyní jakkoliv ve všem pomohl. Velké díky Vám pane primáři. Přeji pevné zdraví a kéž by takových jako Vy bylo co nejvíce. Jaromír Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• „Cekani u nej stoji za to. Poprve jsem se citila trochu nervozne, ze jdu k lekari s hemeroidy, ale on me ihned uklidnil a byl velice mily a profesionalni, takze pote uz zadny stres. Více

Kollárova 28, Svitavy Mapa

• Chirurg, Dermatolog, Plastic… ký chirurg, Praktický lékař Více

U Nemocnice 4, Svitavy Mapa

INFINMED s.r.o., dermatovenerologie

• „Pan doktor Jahoda je dle mého názoru a i většina lidí vynikající lékař,mě vždy se vším pomohl a touto cestou mu chci poděkovat za ochotu,včasnou diagnozu,a taky za laskavost! At vaše laskavost zůstne!! Děkuju za všechno Více

Nové Město na Moravě Mapa

• „Na zdejší poměry nadprůměrné znalosti a je nutno především vyvýšit zájem o "nové poznatky", což nemusí být vždy samozřejmostí i přes fakt, že pro výkon lékařského oboru by to mělo být nutností. Pan doktor může působit zamyšleně až nepřítomně, ale přitom je vstřícný přáním pacienta ač by je sám nemusel doporučovat. Dostatečně informuje o situaci a následném postupu zvoleného s jeho nejlepším svědomím. Velmi doporučuji. Více

Nemocnice Nové Město na Moravě

• „Vyborny lékař po profesní i lidské stránce.

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „Velmi dobrý,ale trochu svéráz,po odborné stránce dobrý.Mohl by mít občas ůsměv a byl by výborný.

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „Je velmi šikovný a navíc moc příjemný a vstřícný!!

Kollárova 7, Svitavy Mapa

Nemocnice Svitavy

• „K pani doktorce chodim jiz 14 let a jeste jsem se nesetkala s neprijemnym chovanim.Sice chodim jen na preventivni prohlidky,ale maminka byla jeji pacientkou s rakovinou prsu a vzdy ji velmi psychicky podrzela.Maminku i nas.I kamardka,ktera je take jeji pacientkou si pani doktorku moc chvali,proto ji davam nejlepsi hodnoceni a moc ji dekuji. Více

Kollárova 22, Svitavy Mapa

• Chirurg, Anesteziolog

1 názor

„Je to vynikající člověk a fantastický lékař. Mojí mamince neuvěřitelně pomohl a prodloužil ji život zhruba o 10 let!!! Díky panu doktorovi jsem se nestal předčasně sirotkem. Byl úplně první kdo dokázal úspěšně diagnostikovat těžké onemocnění mé maminky. Jsem mu moc vděčný a nikdy mu nezapomenu jak neuvěřitelně pomohl mojí mámě. Vřele ho doporučuji všem lidem, kteří onemocněli těžkým revmatismem kloubů a neví si s touto zákeřnou nemocí rady. Více

Lékař výjezdové skupiny RLP

• „Můžu jenom potvrdit, tento chirurg mi minulý pondělí operoval a drátoval nešťastně zlomenou pravou ruku, udělal to výborně, při kontrole jsem to neměl moc dobytý, v nemocnici jsem nepotřeboval ani oblbovák injekce proti bolesti, všechno bylo od něj v pohodě. Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o., děts. alerg.

• „Pan doktor Libor Krček je velmi hodný a empatický a důsledný. Věděl, jak moc mě palec po operaci bolí a šetrně a rychle mi stehy vytáhl. Precizní práce, velmi jsem se bála a jsem ráda, že jsem měla štěstí na tak dobrého pana doktora.Děkuji. Více

Jana Evangelisty Purkyně 652, Litomyšl Mapa

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

• Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě

• Nové Město na Moravě Mapa

• Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Chirurgické oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• Chirurg, Plastický chirurg

U Nemocnice 4, Svitavy Mapa