MUDr. Vladimír Juříček

Chirurg · Více o specializacích

Jihlava 1 adresa

17 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vladimír Juříček
Specialista pro chirurgii

Vrchlického 57, Jihlava 58601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Byl jsem odmítnut sestrou kvůli žluté kartičce přesto že mám plnou péči a ordinace má smlouvu s mou pojišťovnou

     • Specialista pro chirurgii Jiný  • 

  • B

    Pan doktor je týpek! Ošetření odsýpá, ví, co dělá, sestřičky taky moc příjemné, nemám co vytknout

     • Specialista pro chirurgii Jiný  • 

  • V

    Výborný chirurg. Zná své řemeslo. Pohodový. Sestřičky ochotné a usměvavé.

     • Specialista pro chirurgii Jiný  • 

  • Mudr. Juříček
    Skvelej lékař, ochotný, vztricny, vždy mi a mému synovi pomohl, mluví narovinu co si myslí. Za mne je to jednička ve svém oboru a škoda že neoperuje, protože by měl plnej diář co by si ho lidi žádali ať je operuje. Sestřičky vždy usměvavé a hodné.
    A komu se nelíbí přístup a jednání pana doktora Juříčka ani sester, tak ať si políbí zadni část těla a jde někam jinam.
    S Pozdravem Prokopová Bohumila

     • Specialista pro chirurgii Ošetření a úraz  • 

  • arogantní jednání jak lékaře, tak sestry. Vyhodit pacienta s bolavou nohou 1,5 hodiny před koncem pracovní doby, že má přijít druhý den - výsměch! a toho řevu kolem když jsem se bránil, že čekárna je skoro prázdná... nesmyslně hrubé jednání ve stylu - vy mě potřebujete, já vás ne! bohužel nedoporučuji!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Nelze si stěžovat,mohu jen doporučit...

     •  • 

  • Mezi mně známými lékaři naprostá jednička. Oceňuji jeho smysl pro suchý humor a profesionální chování.

     •  • 

  • Lékař na svém místě.K jinému bych ani nešel.Když mám problém ortop. jdu zase raději za ním.Sestřičky jsou také příjemné a hodné.Lepšího doktora neznám.

     •  • 

  • Musím pana doktora pochválit!Měla jsem vyvrknutý kotník, jiný doktor mi to jen zabandážoval, přesto to nebylo k ničemu. Po prohlídce u pana MUDr. Juříčka jsem dostala sádru a noha je už nyní skoro v pořádku. Je to doktor, který se nebojí vzít končetinu do ruky, ohmatat a teprve pak soudí. Doporučuji!!!

     •  • 

  • Maximální spokojenost, sestřičky výborné a zvládají i nepokojné malé děti! Nevídaná rychlost!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu