Chirurg Ústí nad Labem

• „Chci poděkovat prim MUDr. Rejholcovi a jeho týmu vč. personálu chirurgického odd. Děčínské nemocnice po mé bezbolestné operaci žlučníku za příjemné překvapení a zájem ošetřujících lékařů i sestřiček, jak se cítím. Za to chovám k prim. MUDr. Rejholcovi a jeho týmu velkou úctu a respekt. Více

Děčín Mapa

• „Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová . Více

Březová 31/145, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „výborná lékařka.. operovala mě a nemůžu si stěžovat.. jen by mohla zlepšit přístup..taky jsem si u ní připadala jak tele Více

Revoluční 229/86, Ústí nad Labem Mapa

Chirurgická ordinace

• „vynikajicí "pan" doktor,vynikajici přístup k pacientum,vynikajici pooperačni přistup,takových doktoru potřebuje naše zdravotnictví co nejvíc Více

Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

• Chirurg, Alergolog, Dermatol… og, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Pan doktor je opravdu prvotřídní. Jsem s ním maximálně spokojená. Vlídný přístup, precizní práce, prostě naprostá spokojenost. Více

Gočárova 790/7, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova 2000/92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA

• „Hodnotím velmi kladně. Přístup k pacientovi ať už ze strany lékáře nebo sestry je naprosto skvělý. Lékáře jsem navštívila po zlomenině prstu. Odborná péče je naprosto špičková! Lékaře mohu jen a jen doporučit. Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Odborně zdatná, pečlivá, obětavá, se skvělým vztahem k pacientům a s výbornými výsledky

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem

• „Vynikající přístup k pacientům. Operovala mě levou ruku. Byl jsem nesmírně spokojen. Vážím si jí. Kéž by bylo více takových orthopedů - chirurgů. Otto Dworschak Více

Nemocnice v Ústí nad Labem

• „ok

Děčín Mapa

Nemocnice Děčín ,chirurgické oddělení

• Chirurg, Diagnostik

1 názor

„S Panem doktorem Tylem mám díky svému zdraví,moc dobré,letité zkušenosti.Vždy vstřícný,usměvavý,je vidět,že své práci rozumí. Více

U Plovárny 1190/14, Děčín Mapa

Poliklinika Děčín, Mammologické centrum

• Chirurg, Praktický lékař

„Také chodím panu doktorovi Matesovi více jak 20 let.Je ochotný obětavý,vždy pomůže,když mam nějaké potíže.Pan doktor nezavře ordinaci ve 13. hod. když mu končí ordinační hodiny.Pokud tam jsou pacienti a ty tam jsou pořád,ordinuje klidně i několik hod. po pracovní době.Jednou mi dělal předoperační vyšetření a v nemocnici žasli ,jak pan doktor precizně a dopodrobna vše napsal ,že to ještě neviděli.Je to opravdu zlatý člověk. Lupejová. Více

Pokratická 75, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Chtela bych moc podekovat panu doktorovi a sestrickam. Byla jsem na implantatech..Moc mi pomohl a sestricky uzasne. Takove super chovani k lidem se jen tak nevydi...mohu jen doporucit....Uzasny pan zubar !!! A super sestricky !!!!! Více

Smetanova 140, Teplice Mapa

Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie

• „Odborny a velmi lidsky pristup. Pan doktor je kapacita a troufam si rict, ze ne jen v Litomericich. Vic takovych doktoru! Více

Palachova 1565/38, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „je tak dobrej že má pořád narváno :-))) ne...zatím na mě pusobí opravdu tak,že tomu co dělá rozumí a baví ho to a to je nejdůlezitejsi :-) Více

lounská 991, Teplice Mapa

• Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• „Velice ochotný, milý, rád naslouchá, poradí,bezva přístup k pacientovi Chodím s mamkou na injekce do kolen, vždy je to doktor na svém místě.Škoda , že není takových více, zvláště v Litoměřické nemocnici. Více

Školní 10/398, Lovosice Mapa

Ambulantní chirurgie

• „Nejlepší lékař široko daleko! Již několik členů rodiny má s panem doktorem jen tu nejlepší zkušenost. Odborník, který zachránil syna před operací ruky, navíc lékař, který se chová velice vstřícně k pacientům a u kterého je vidět, že mu opravdu záleží na každém pacientovi (což bohužel u jiných lékařů nebývá pravidlem). Pokud je třeba, pan doktor zatelefonuje a domluví případná další vyšetření, s tím jsem se zatím také jinde nesetkala. Také sestřička je moc milá a příjemná, takže ani dětský pacient nemá strach. Prostě super! Více

U Plovárny 14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Já bych ted pozřeboval ldoktora Petra Macholdu. A to kvůli bolesti levého ramené a levé časti krční patěře. Já mám k Petrovi Macholdovi důvěru. I moje mamka je jeho pacintka, operoval jí tameno. A vylečil kí to skvělé. Já mám taky k němu důvěru. Je mi věkové blizký. A taky je to syn mamči spolužačky ( O A ) syn. Ivana Více

Kollárova 1879/11, Teplice Mapa