Dermatolog Plzeň

• Dermatolog, Ostatní, Chirurg

„Jedním slovem královna ve svém oboru. Smekám a všem paní doktorku a její salón rozhodně doporučuji

Houškova 26, Plzeň Mapa

Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie

• Dermatolog, Ortoped

„Velmi při jemná a ochotná paní doktorka. Vše umí dobře vysvětlit. Hlavně v klidu a s úsměvem. To se dnes vidí málo. Takhle by to měla vypadat všude. Přeji jí mnoho úspěchů a hlavně dobrých pacientů, protože se někteří nesmějí chovat Více

Čechova 44, Plzeň Mapa

ORTOPEDIE – MUDr. Iveta Pivovarová, s.r.o.

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Velice dekuji za profesionalni pristup,maximalni peci..uzasna pani doktorka,ktera.mi vcera provedla zakrok.Jsem maximalne nadsena...dekuji Vam...tesim se na dalsi navstevu...protoze sem ,se budu velice rada vracet...Marcela Koups. Více

Tylova 39, Plzeň Mapa

Kožní ordinace a léčebná kosmetika

• „K paní doktorce chodím pravidelně a jsem naprosto spokojen. Právě díky rezervačnímu systému a tomu, že mohu přijít max. 5 min před termínem objednání, jsem nikdy nemusel v čekárně čekat. Čekárna je vždy naprosto prázdná a ne narvaná jako u jiných lékařů. Což mimo jiné chválím hlavně v dnešní COVID době. Personál i paní doktorka jsou super. Nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka měla špatnou náladu, nebo mě nějak odbyla. Vše je perfektně a srozumitelně napsáno v provozním a návštěvním řádu, který se mimo jiné podepisuje při registraci. Za mě super ordinace, doktorka, prostředí - spokojenost. Více

Srázná 16, Plzeň Mapa

MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o.

• „Paní doktorka je velice milá a má přehled, postup léčby přesně vysvětlí a pokud je to možné, předepíše ta nejšetrnější léčiva u kterých zná přesné složení (v mém případě se řeší atopický ekzém a mastičky zatím zabírají - konečně). S paní na recepci jsem neměla nejmenší problém, ikdyž jsem z toho měla velký strach po přečtení zdejších komentářů. Já se chovala slušně k ní a ona se stejně slušně chovala ke mně. Více

Manětínská 17, Plzeň Mapa

Choroby kožní, pohl. a lék. kosmetika

• Dermatolog, Chirurg, Diabeto… log, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorka Landová je mistr ve svém oboru. Ochotná, vstřícná, objedná Vás téměř okamžitě. A hlavně, úspěšná léčba ! Doporučuji. Více

Klatovská tř. 16, Plzeň Mapa

Kožní ordinace

• „Pan doktor je neuvěřitelně milý lékař, člověk a vždy se snaží pomoci a pečlivě prověří vše, co je třeba. V dnešní době, kdy vám všude napíšou jen chemické léky, pořádně vás nevyšetří a pošlou vás domů, je pan doktor zázrakem. Moc se mi líbí, že uznává přírodní léčbu a nejprve se snaží řešit vše co nejpřirozenější a nejšetřnější cestou pro tělo. Ráda se k němu vracím a jinam už bych nešla. Více

nám. Míru 3, Plzeň Mapa

Ordinace nemocí kožních a pohlavních

Sokolovská 82, Plzeň Mapa

Areál OFTA s.r.o.

• „Výborný lékař, skromný a přitom ve svém oboru jednička.Moc děkuji za vyléčení mých potíží a přeji hodně spokojených pacientů. Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

• „U paní doktorky jsme byli celá rodina na vyšetření névů. Paní doktorka byla velmi pečlivá a měla trpělivost i s mou dcerkou (2 roky), která u doktorů obvykle nespolupracuje. Pozitivně hodnotím i to, že jsme v čekárně nečekali dlouho. Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorka mě moc mile překvapila, pomohla a uklidnila. Její přístup je jak k rodičům, tak k dětem naprosto úžasný a s podobným jsem se ještě nikde nesetkala. Ordinace i čekárna krásná, barevná a plná hraček, opravdu správná dětská ambulance. Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Ambulance pro dětské pacienty Fakultní nemocnice Plzeň

• Dermatolog, Anesteziolog, Ch… irurg, Otorinolaryngolog Více

Sokolovská 82, Plzeň Mapa

Areál OFTA s.r.o.

• „S pani doktorkou jsem velice spokojena. Lidska, mila, empaticka a zodpovedny pristup k pacientum. Moc mi pomohla s odstranenim bradavic,co jsem mela dva roky zaslapane v chodidle. Dusik i vystrihnuti peclive vykonano. Moc hodna pani doktorka. Bohuzel je skoro vzdy plna cekarna, ale vyplati se pockat. Více

U nemocnice, Rokycany Mapa

Nemocnice Rokycany

• Dermatolog, Gastroenterolog,…  Gynekolog Více

Dvořákova 1207/17, Plzeň Mapa

Mulačova nemocnice, s.r.o.

• Dermatolog, Alergolog, Chiru… rg, Dětský psycholog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Super přístup, nechala jsem si u pana doktora odstranit mateřské znaménko. Bez objednání, bez čekání, platila jsem pouze 200,-.Doporučuji, Dedová Více

Žlutická 9, Plzeň Mapa

Privátní kožní ordinace

• „Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce za velmi profesionální zákrok a úžasné sestříčce za nesmírnou ochotu a laskavost, opravdu první ordinace, kde jen mohu chválit. Jsem moc ráda, že jsme přešli právě sem. V předchozí ordinaci jsme byli léčeni 3 týdny bez efektu a zde po týdnu léčby je to za náma. Děkujeme. Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

Soukromá kožní ordinace