Endokrinolog Opava

• Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

ČSA 6a, Hlučín Mapa

Vodní 636, Vítkov Mapa

Endokrinologická a interní ambulance

• „Pan doktor je velmi příjemný, sympatický,milý,hodný ke všem pacientům, je hodně oblíbený a má velké charizma. Pomůže vám v takové situaci, kdy to není jeho povinností,kdy vás to mile překvapí až zaskočí. Myslím, že jinný lékař,by vám v tomhle nepomohl. Moc si pana doktora vážím , je to výborný lékař, lepšího , jsem zatím nepotkala. K panu doktorovi,chodím necelých 11 let, jsem velmi spokojená. Těším se na každou návštěvu. Pane doktore, děkuji Vám, bez Vaši pomoci, bych to nezvládla. Více

Dostojevského 15, Opava Mapa

Odborný lékař endokrinologie

• „Lékař, který člověku vrací naději v profesionalitu v medicíně. Odborník plný elánu, pozitivní energie, pro kterého nic není problém a vše má řešení. Člověk se srdcem na dlani, se srdečným, lidským a laicky srozumitelným přístupem k pacientovi. Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Krnov

• „Skvělý doktor

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka mi byla doporučena jinou lékařkou již před 4 lety. Docházím na KO pravidelně a jsem spokojena.Pokud mi léčba nevyhovuje, vždy hledá vhodnou alternativu. Trvání kontroly je dlouhé podle potřeby. To mi vyhovuje. P.doktorka mi vždy vše vysvětlí. Vyslechne si mě. Zmírní mé obavy. Jsem velmi spokojena. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Na Předměstí 410, Dolní Lhota Mapa

HORMONAL s.r.o., endokrinologie

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka je velmi milá, hodná, pečlivá. Vždy mi ze vším poradí. Stejně tak zdravotní sestřička. Velmi všem doporučuji, co mají problémy s růstem, jako já. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nemohu hodnotit práci lékaře, které nerozumím. Pan doktor mi připadá, že je tzv. zažrán do své práce a myslím si, že např. moje nemoc a její stav je možno hodnotit podle laboratorních výsledků a snad hmatem. Jiného lékaře nebudu hledat, jsem spokojen a měly bychom si zvykat na lékaře, kteří nemusí mít vždy ústa vysmátá od ucha k uchu. Oni totiž nemají na starost jenom nás a jsou taky lidi. Více

• Endokrinolog, Diabetolog

endokrinologická ambulance Fak. nemocnice