Plastický chirurg Ostrava

• Plastický chirurg, Chirurg

„U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Plastický chirurg, Chirurg, … Dermatolog, Internista, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

• Plastický chirurg, Oční léka… ř, Ortoped Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• Plastický chirurg, Anestezio… log, Ortoped, Praktický lékař Více

Tyršova 9/1832, Ostrava Mapa

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance), Havířov Mapa

Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance), Ostrava Mapa

• Plastický chirurg

„Můžu všem doporučit pana doktora, ochotný a milý personál, skvělý pán anesteziolog. Vy kdo přemýšlíte o plastické operaci, neváhejte. Operace vůbec nebolí. A mudr. Kempný je borec! Jestli do budoucna budu chtít vylepšit, tak už jedině v Medicent. Díky za vše Více

Na Čtvrti 1659/22a, Ostrava Mapa

Ambulance plastická chirurgie

Botox

4 500 Kč

• Plastický chirurg, Chirurg

„Pan MUDr. Janík je lidský,profesionální a neměla bych problém se na něj obrátit s jakýkoliv problémem. Na konzultaci mi bylo vše skvěle vysvětleno a na konci listopadu jsem podstoupila odstranění jizev na obličeji. Skvělý lékař a ze srdce děkuji. DOPORUČUJI Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

• Plastický chirurg

„Výborný lékař, personál, prostě za mě 1*Podstoupila jsem modelaci prsou a odstranění horních víček vše s dokonalým výsledkem. Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• Plastický chirurg

„Doktore, mám to super. Jste nejlepší. Děkuji. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Ještě jednou děkuji.!!!!!!

Sady Svobody 4, Opava Mapa

KLINIKA LLC Opava

• Plastický chirurg, Oční léka… ř Více

„Profesionální práce. Žádné viditelné jizvy. Příjemné prostředí. Jsou milí a přátelští. Jsem velice spokojena. Doporučuji. Více

Sady Komenského 1/605, Český Těšín Mapa

Centrum Oculus s.r.o. Operace očních víček

• Sady Komenského 1/605, Český Těšín Mapa

Centrum Oculus s.r.o. Operace očních víček

• Plastický chirurg

„V Cleopatra clinic jsem podstoupila zvetseni prsou a opravdu mohu jen doporučit, konečně mám plný, krásný dekolt , který jsem si vždy přála, pan Doktor Zakout je velmi pečlivý a ochotný a celý jeho tým taktéž, velmi příjemné sestřičky, které se starají po celou dobu pobytu , moc Vám všem děkuji a pokud někdo váháte , určitě běžte, výsledky zde určitě stojí zato ! :-) Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Tyršova 9/1832, Ostrava Mapa

• Plastický chirurg

„V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc . Více

Věšínova 10, Ostrava Mapa

POLMEDICANA s.r.o.

8. Pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Plastický chirurg, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Onkolog, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.