Plastický chirurg Plzeň

• „Mudr. Kydlíček, profesionální, lidský, velice pozitivní a skvělý chirurg. Byla jsem velmi spokejená s komunikací a bleskovým vyřízením všech záležitostí, které se týkaly operace prsou. Moc dĕkuji panu doktorovi i paní Kydlíčkové za velmi milý a profesionální přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Všem vřele doporučuji. Více

alej Svobody 80/923, Plzeň Mapa

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Plastická Estetická chirurgie MUDr.Tomáš Kydlíček s.r.o.

• Plastický chirurg

„Všechno dokonale. Pan doktor i ostatní personál nadprůměrné pečují o klienty. Jsem vždy naprosto spokojená...navštěvuji pravidelně... Více

Sokolovská 82, Plzeň Mapa

aestea - plastická chirurgie

• Bezručova 16, Plzeň Mapa

Medical Institut care s.r.o.

B. Smetany 6, Plzeň Mapa

Medical Institut care s.r.o.

• Plastický chirurg

„Podstoupila jsem operaci horních i dolních víček s naprosto perfektním výsledkem. Kvůli převisům jsem už skoro neviděla, teď vypadám o 10 let mladší, jizvy už nemám žádné. Pana doktora doporučuji. Více

Boettingerova 2902/26, Plzeň Mapa

Medinel s.r.o.

• „Podstoupila jsem augmentaci prsou, Za mě naprostá spokojenost! Skvělá práce, přístup, prostředí. Prostě TOP!! Z Velikosti 70A mám krásné, ale hlavně prirozené 75C-D, ještě nejsem po úpné rekonvalescenci, prsa si ještě ,,sednou,,. Vše jsem nechala na paní doktorce, aby psa byla přirozená a mám 275ml, pod sval, umistení podprsní rýhou a vypadá to už po pár dnech po operaci skvostně! Co se týče péče a prostředí, můžu za sebe říct, že srovnatelné s jakoukoliv soukromou klinikou! Splnila jsem si svůj sen a paní doktorce touto cestou mnohokrát děkuji za skvěle odvedenou práci! Více

Plastická chirurgie

• alej Svobody 80/923, Plzeň Mapa

• Plastický chirurg

„Lidský přístup i jednání. I ve vyšším věku stále velice aktivní. Mohu pana doktora jen doporučit. Jsem ráda, že jsem se pro něj rozhodla. Děkuji. Monika Více

Francouzská tř. 2-4, Plzeň Mapa

Privátní praxe plastické chirurgie

Fakultní nemocnice Plzeň

• Plastický chirurg, Anestezio… log, Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Alles perfekt!!! Ich bin sehr zufrieden! Ich werde diese Arztin immer wieder wählen! Das ganze Team ist sehr professionell und gut gelaunt Více

alej Svobody 29, Plzeň Mapa

AESTHGERY - Plastická chirurgie

• Bezručova 16, Plzeň Mapa

Studio krásy, EURO NOVA & PARTNER'S s.r.o.

alej Svobody 80/923, Plzeň Mapa

• Plastický chirurg, Chirurg