Gastroenterolog Ostrava

• „Dobrý den, tento týden jsem podstoupil v této ordinaci kolonoskopii, perfektní komunikace v přípravné fázi na vyšetření, perfektní přístup při vyšetření, absolutně bezbolestné, ani jsem nevyužil všech možných oblbováků, dostal jsem jen úplné minimum, příště bych do toho šel i bez léků, není se čeho bát, za mě nejhorší na celém vyšetření je pití přípravných roztoků den předem, konečné vyšetření je procházka růžovým sadem. Více

Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

• Gastroenterolog, Internista

„…. Je to nejlepší lékař s profesionálním i lidským přístupem. Vždy upřímný. Přesně popise problem a nasledne kroky léčby. Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

• Gastroenterolog, Onkolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, pokaždé příjemná konzultace, vždy vše jasně vysvětlila, pomohla, poradila, na vše co mě zajímalo mi vždy odpověděla.. Přátelský, lidský přístup který lidé ocení. Více

Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Gastroskopie

od 1 000 kč

• Gastroenterolog, Internista

„Doc .Přemysl Falt je jeden s nejlepších lékařů -gastroenrerolog,internista.Vždy velmi empatický .Trpělivě a srozumitelně vždy vysvětlí léčbu .Kež by bylo více takových lékařů .Panu docentovi patří velké díky . Více

Olomouc Mapa

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická, Fakultní nemocnice Olomouc

Třebovická 5114, Ostrava Mapa

Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance

• Gastroenterolog, Internista

„Dnes jsem byl v této ordinaci na gastrofibroskopickém vyšetření. Po špatné zkušenosti s jícnovou echokardiografií měl jsem velké obavy. Už pří telefonickém objednávání na vyšetření jsem byl mile překvapen lidským přístupem sestry. Hned první dojem při vstupu do skvěle vybavené ordinace byl uklidňující. Profesionální a lidský přístup sester i lékaře od úvodního rozhovoru a vyšetření před hlavním výkonem, vlastní výkon gastrofibroskopie, který proběhl rychle a naprosto bezbolestně a v jehož průběhu mne lékař informoval o postupu i podrobné vysvětlení výsledku ve mně zanechalo skvělý dojem. Všem tímto děkuji a dalším pacientům doporučuji ať si rozhodně zvolí tuto ordinaci, budou určitě spokojeni. Více

Karviná Mapa

• Gastroenterolog

„Vrele doporučuji,pan doktor a personál velice ochotni s citlivým přístupem k nemocnému, zvláště v dnešní složité a vypjaté situaci ,tímto vyšetřením to neskončilo pan doktor i nadále sleduje můj zdravotní stav,velice mi to pomáhá. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Gastroenterolog

„Výborná lékařka široko, daleko. Odborník na svém mistě a zároveň milý člověk, kterému na pacientovi záleží.

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• „Velice mily a sympaticky lekar, je videt, ze ma rad svou praci.Snad bude vice takových.Pacientka Jindra Vanova.

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Interní oddělení, Nemocnice Frýdek-Místek

• Gastroenterolog, Internista

„Dobrý den, chodim hodně po vyšetřeních, ale s tak úžasným tymem jsem se ještě nesetkala. Sestřičky empaticke, velice příjemné, no a pan doktor Smajstrla... boží..!! Vysvětlí a udělá vše pro to, aby pacientovi pomohl. Velice chvalim!! Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

Třebovická 106/5114, Ostrava Mapa

ARTROSCAN s.r.o., interní,gastro,revma

• Gastroenterolog, Praktický l… ékař, Internista Více

„Děkuji panu doktorovi za šetrné a maximálně profesinálně provedené colonoskopické vyšetření, doplněné odborným vysvětlením.Kdyby v téhle zemi byli takoví lidé na svých místech, mohl by nám svět závidět. Doporučuji. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

• Gastroenterolog, Internista

„Dovoluji si napsat,že pan Mudr.Spilka je asi jediný pan doktor,který ví,proč tuto profesi provozuji , co pojem doktor je a jak si člověk pod tímto slovem představuje jeho význam.Jeho přístup k pacientům ,péče,rady atd.,to je prostě k nezaplacení,vzácný inteligentní člověk,který bere svou práci,jako poslání. Je to nejenom můj názor,ale i většinu pacientů z čekárny,snad všichni známí i rodinní příslušníci již vyhledali jeho pomoc-radu. Poděkování patří i sestřičce ,Silvie je velmi příjemná,usměvavá a vždy pomůže.Takže ještě jednou děkujeme, Dalibor Glinz Více

Dlouhá 83, Havířov Mapa

MUDr. Jiří Spilka, Interní a gastroenterologická ambulance

• Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

28. října 100/1417, Ostrava Mapa

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

• Gastroenterolog, Internista

„Velmi dobrý lékař. Problém vyřešen. Doporučuji.Dle mé zkušenosti je vhodné se objednat během dnů, ve kterých je to umožněno, paní doktorka má hodně pacientů, takže si jinak člověk musí počkat (mimochodem jako všude jinde-minulý týden u očního jsem byla objednána na 7:00, na řadu jsem přišla v 10:00, holt jsme asi všichni lazaři:-) Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Odborný lékař gastroenterologie