Gastroenterolog Beroun

• Gastroenterolog, Proktolog, … Chirurg Více

„Skvělý lékař, proktolog na velmi vysoké profesní úrovni. Zachránil nám dceru po neúspěšné léčbě píštěle v třinecké nemocnici. Vysoce profesionální přístup k pacientům. Je to lékař na svém místě, který opravdu umí a chce pomáhat lidem. Vřele doporučuji. Mám dojem, že nyní pracuje ve FN Hradec Králové. Více

K Nemocnici 1106, Hořovice Mapa

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog Více

• Gastroenterolog, Neurolog, F… yzioterapeut, Otorinolaryngolog, Dietolog Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

5.května 15, Dobřichovice Mapa

• Gastroenterolog, Dietolog

„Výborný pan doktor, chodíme k němu skoro celá rodina. Naprostý profesionál s lidským přístupem, velmi zodpovědný, vše vysvětlí, pacienty neděsí - naopak uklidní. Veškerá vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) u něj jsou minimálně bolestivá, takže opravdu není se třeba bát. Velká spokojenost a proto za nim jezdíme i z větší dálky, vyplatí se to. Monika Horká Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

1 názor

„Velmi milý a inteligentní lékař. Velmi podrobně, ale zároveň i srozumitelně, mi vysvětlil můj zdravotní stav. Velmi lidský přístup, ve kterém se odráží léta praxe, dělá z pana Marečka velmi dobrého lékaře. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Gastroenterolog, Internista

• Radan Keil