(96 názorů)

25229, Dobřichovice, středočeský

Nejbližší zařízení

• Dana Jenšovská

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Paní doktortka je velmi ochotná, příjemná k dětem, vždy ihned pohotově pomůže celé naší rodině.Celý personál zaslouží také velkou pochvalu.Kdyby bylo takových lékařů a ordinací více věřím , že by si za péči každý rád připlatil. Doporučuji na 101%.P.B.

• Dcera mela zanet stredniho ucha, pani dr. se k ni velmi pekne chovala, ze dcera ani nemela strach. Vyborna prace.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Helena Ungerová

Neurolog, MUDr.

• P

Paní doktorka, je skvělá. Byla jediná, která pochopila, že má bolest není výmysl a snažila se mi pomoc. Navíc je velmi milá a ochotná. Více takových doktorů. !

• E

Mám paní doktorku velmi ráda. Zprvu jsem k ní chodila se svým otcem a později i se svými problémy. Je hodná, klidná, ochotná. Bere vaše onemocnění komplexně. Ví, že se v něm zobrazují i jiné zdravotní problémy

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Michal Kolář

Gastroenterolog, Dietolog, MUDr.

• Byla jsem u tohoto doktora na gastroskopii. Nedovolil přítomnost doprovodu. Svěřila jsem se se svým velkým strachem z vyšetření (mám již jedno za sebou, dusila jsem se a moje vzpomínky na něj jsou traumatizující). Na to pan doktor začal zpochybňovat mé psychické zdraví, což bylo od něj nemístné... Dostala jsem sedativa, takže si pokus o zákrok nepamatuji. Prý se nepovedl. Pamatuji si až to, jak jsem byla v šoku, sestřička mě vyprovodila do čekárny a zavřela za mnou dveře. Pan doktor mě vyhodil. Měla jsem ssebou mámu jako doprovod, té řekl, že nebylo možné mě vyšetřit a že jsem mu mohla poničit jeho drahé přístroje. A že jsem dost stará na to abych se už uměla ovládat a hysterická prý jsem tolik, že to za celý život nezažil. Komunikace pana doktora nebyla slušná ani profesionální, jednal s námi bez respektu. Ptala jsem se ho na průběh vyšetření ještě mailem, než jsem se rozhodla psát hodnocení, nechtěla jsem se unáhlit. Ani pak pan doktor neobjasnil, co se v průběhu vyšetření dělo (snad se to za měsíc dozvísm v lékařské zprávě u svého imunologa, uvidím...). Je velmi nepříjemné a nedůstojné svěřit se pod sedativy člověku, který vás v šoku vyhodí do čekárny, aniž by vám řekl, co se stalo. Možná opravdu patřím mezi pacienty, kteří průběh vyšetření špatně snáší. To ale neopravňuje pana doktora, aby se choval arogantně a neslušně.

• Výborný pan doktor, chodíme k němu skoro celá rodina. Naprostý profesionál s lidským přístupem, velmi zodpovědný, vše vysvětlí, pacienty neděsí - naopak uklidní. Veškerá vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) u něj jsou minimálně bolestivá, takže opravdu není se třeba bát. Velká spokojenost a proto za nim jezdíme i z větší dálky, vyplatí se to. Monika Horká

Podívejte se na všechny názory (90) na lékaře

• Barbora Danielová

Fyzioterapeut, MUDr.

• A
      Umístění: Centrum komplexní péče s.r.o.

Uzasna lekarka, ktera nasloucha a uklidni uz pri vstupni prohlidce.
      Dekuji ji a CKP Dobrichovice, ze mne dostali a uzkostnych bolestivych stavu.
      P.

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: bolest

Ze své zkušenosti nedopuručuji. Tuto doktorku jsem navštívila v CKP Roseta a bohužel se mi k vůli tomu prodloužila léčba o několik měsíců. Tato doktorka má tendenci vyšetřovat podle svého dojmu, že jste úzkostlivý (protože jsem stydlivý člověk, co se nerad svléká před doktorem a nedívám se lidem do očí), tak na tom lpí, jakože to je ta příčina problému. Objektivní metody jako třeba MR asi vůbec nezná. Mně mou diagnózu potvrdila až magnetická rezonance, kterou mi dělal jiný doktor (specialista), který navíc hned věděl po čem jít a ukázalo se, že odstranit se to dá jen operativně. Raději se této paní vyhněte velkým obloukem a ušetříte čas, nervy i zdraví.