Gynekolog Plzeň

• Gynekolog

Třída 1. máje 1300, Dobřany Mapa

GP-san s.r.o.

• „Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile a profesionálně. Děkuji

Nádražní 28, Plzeň Mapa

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

• „Již 27 let, nejlepší volba lékaře v mém životě! PAN doktor mi doslova a do písmene zachránil před 2 lety život svým profesionálním přístupem a naprosto přesným odhadem při velmi skrytém problému. Profesionál ve svém oboru!!! Více

Náměstí Republiky 27, Plzeň Mapa

GYNEO Reindl spol. s r.o.

Táborská 15, Plzeň Mapa

Ordinace Táborská 15

• „Nejlepší gynekolog široko daleko. Vždy pomůže, všechno vysvětlí, často se po sms zeptá na vývoj situace. Je opravdu skvělý, neměnila bych. Více

Plzeňská 435, Chotěšov Mapa

Boh. Kašpara 450, Chlumčany Mapa

Smetanova 292, Starý Plzenec Mapa

Palackého 259, Blovice Mapa

Ženská ambulance

• „K panu doktorovi jsem přešla do péče na doporučení mé sestry, a to se speciální diagnozou. Předtím jsem chodila k vyhlášeným gynekologům tady v Plzni, jak postupně rušili ordinace či odcházeli z nemocnic do soukromé praxe, vždy všichni dělali primářku-přimáře gynekologie. S mým problémem jsem u všech těchto kapacit pohořela, všichni mě poslali pod kudlu, i na gynekologii v nemocnici na nic jiného nepřišli a už mi dali rovnou termín, pořádně mi nikdo z nich nevysvětlil o co jde. Nechtěla jsem se na tak intimním místě, kde když se to pokazí, následky jsou na celý život, nechat operovat. tak jsem stále hledala řešení a našla tak pana doktora Mejchara. Řekla jsem mu vše, koukl na mě, zasmál se a řekl, že to lze naprosto vyřešit úplně jinak a dokonce i přímo u něj a zákrok by byl hlavně velmi šetrný, žádný zásah dovnitř, žádná operace. Vše mi vysvětlil, zasmáli jsme se, díky němu nemám trvalé doživotní následky, které by po operaci 100% byly, doživotní lubrikace a jiné problémy. Je to už min. 11 let co jsem k němu přešla s tímto problémem a s radostí u něho zůstala. S problémem jsem se naučila žít chvíli a postupně nakonec zmizel. Moje sestra měla pravdu, a to je o 10 let starší, a i už za ní byl vyhlášený. Je profesionální, lidský, člověk mu může říci vše, sestřičky jsou také všechny velmi ochotné, navíc ony samy jsou schopny velice odborně konzultovat případné potíže po telefonu. Chodím tam velmi ráda. Prostředí čekárny, ordinace i sesterny je velice hezké, i je tam možnost zdarma přístroj na pití a lze si udělat i čaj či kávu, která je k dispozici. Také se mi líbí malý dětský koutek pro děti. Oceňuji i pěkné a čisté toalety a možnost se před vyšetřením případně umýt v bidetu. Nevím co víc si přát. Lenka Šlaisová Více

alej Svobody 29, Plzeň Mapa

Privátní gynekologická praxe

• „Já jsem v 6. měsíci změnila gynekologa díky stěhování a nelituji. Z pana doktora P. Vlčka staršího jsem nadšená, a to včetně mého přítele. Sympaťák, kterému jde o léčení, ne jen o ždímání peněz z pacientů i pojišťoven. Doporučuji Více

Bolevecká 34, Plzeň Mapa

Gynekologická privátní praxe

Bedřicha Smetany 2/167, Plzeň Mapa

IVF Zentren Prof. Zech - Pilsen s.r.o.

• „Velice vstřícný přístup, příjemné prostředí, ochota a dodržení času objednání. Jakýkoliv dotaz z mé strany srozumitelně vysvětlen. .Prostě maximální spokojenost po všech stránkách. Více

Denisovo nábřeží 6, Plzeň Mapa

Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o

• „Pan doktor Anděl dělá čest svému jménu...má profesionální přístup a je neuvěřitelně lidský. Milé jednání jak pana doktora tak jeho sestričky. Mohu jen a jen doporučit... Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Paní doktorka je vždy ochotná a snaží se poradit. Velmi si ji vážím. Všechno vždy vyřešila k mé spokojenosti. Líbí se mi také možnost připlatit si nadstandardní péči, která je za přiměřenou cenu 300 na rok. Hlavní výhodou je, že pokud se objednáte (stačí den předem) vezme Vás paní doktorka do 15 minut. Marně se snažím najít nějaký zápor, je to prostě Doktorka s velkým D. Více

Boettingerova 18A, Plzeň Mapa

Gynekologická ordinace

• „Vynikající lékař na pohotovosti FN. Důkladně mě vyšetřil, vše vysvětlil, hlavně chválím jeho lidský přístup, klid. Děkuji Pane Doktore. Více

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Gynekologicko – porodnická klinika LF UK a FN Plzeň

• Gynekolog, Neurolog, Oční lé… kař, Psychiatr Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o - EUROCLINICUM a.s.

• Gynekolog, Chirurg, Dermatol… og, Diabetolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní profesorka je skvělá osoba na správném místě. Pomohla nám vyřešit problém. Nedám na ní dopustit a vřele doporučuji!!! Více

Parková 1254/11a, Plzeň Mapa

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Paní doktorka je velice milá, příjemná a ochotná pomoci jak profesionálně, tak i lidsky. Moc jí doporučuji.

Radobyčická 11, Plzeň Mapa

Ambulantní gynekologická péče

• „Paní doktorka Poláčková je fakt skvělá. Všechno podrobně vysvětlí, na všechno odpoví a lidsky poradí. Všem můžu jenom doporučit. Více

Nám. Republiky 27, Plzeň Mapa

Gynekologie Femivita s r.o.