Gynekolog Planá

• „Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

Komenského 515/6, Mariánské Lázně Mapa

Gynekologická ordinace

• „K panu doktoru chodím už skoro rok vím není to moc dlouho ale před ním jsem chodila k jinému a přišla jsem o miminko pak jsem otěhotněla znovu a zas mě chtěly poslat na operaci že je miminko mrtvé tak jsem přešla k panu doktoru a mám krásnou a zdravou holčičku. Jak tu někteří píšou že pak doktor nechce říct pohlaví tak mě ho řekl normálně moje máma k němu chodí od svých 18 let a jsme tři a pokaždé pohlaví řekl jen kdyz si není na 100% jistý tak pohlaví neřekne. Já jsem velmi spokojená. Více

Hlavní tř.267/27 Centrum Kamenný dvůr;, Mariánské Lázně Mapa

GaP SPA MUDr.Seifert s.r.o. "

• „Paní doktorka je skvělá. Své práci opravdu rozumí a nemáte pocit, že jí “otravujete” Doporučuji. :))

Tepelská 867/3a, Mariánské Lázně Mapa

Gynekologie Mariánské Lázně s.r.o.

• Gynekolog, Chirurg

„dobrý doktor, profesionální, ochotný, vysvětlí. v těhotenství skvělá péče, pokaždé ultrazvukové vyšetření. příjemná sestřička, příjemná atmosféra, vyšetření podle objednaného času, pěkné prostředí Více

Přimdská 501, Bor Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• „Pan doktor mi moc pomohl a po 10 letech je to doktor, který vi hodne o mych obtížích a vi jak mi pomoci. Po spatne diagnoze predchoziho lékaře mi pan doktor opravdu moc pomohl a uklidnil a vse vysvetlil. Více

Plzeňská 28, Stříbro Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• „Musím se taky přidat k názoru že s panem Dr.Krepelou jsem spokojena.Chodim k němu už 18 let a všechny 3 moje děti se mnou sestřička i pan doktor doslova odnosili.Dojizdim k němu 30km a přesto bych nemenila.Dekuji sestro Dášo i pane doktore!Hanka Nejedlá (Malátová) Více

U Zastávky 334, Mariánské Lázně Mapa

Ordinace praktického ženského lékaře

• „Já si teda nemůžu na něj stěžovat, je dobrý doktor, pečlivý a vše vám i vysvětlí když se na něco zeptáte. jen jednu věc musím říct že mě urazil a to dost, a to jen kvůli ponožkám měla jsem bíle ponožky a ty se prostě seberou ! a on neváhal a řekl mi zda jsou vypraný říkám ano a on že to se nedivím že máte stále vag. mykozy...je snad on prádelník má snad dělat jen svojí práci ...jinak mu nemůžu nic vytknout. :) Více

Plzeňská 293, Planá Mapa

Gynekologická ordinace

• „Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. Měla jsem strach, protože jsem nikdy u ženského lékaře nebyla, ale jsem velmi spokojena. Sestřička moc příjemná, rychlá, ochotná... pan doktor pracuje rychle a není nepříjemný. Chválím:) Více

Stadtrodská 383, Tachov Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• Gynekolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Mírové náměstí 104, Mariánské Lázně Mapa

ASKLEPION

Goethovo nám. 16/1, Mariánské Lázně Mapa

ASKLEPION

• „Pana doktora Jindřícha znám léta a mám mnoho, zač mu děkovat !!!! To, že mnoho nemluví je důkaz, že víc přemýšlí !!! Vykecávat se můžeme s kámoškami !!! Dotazy zodpoví a jde.li o něco...vysvětlí ?:D Moc mluví jen doktor, který se chce zalíbit slovy a nikoliv činy !!!! Nikdy bych nešla jinam........ Více

ČSA 237, Teplá Mapa

Odborný ženský lékař

• „K paní doktorce Bínové chodím už 19 let. Od samého začátku k ní mám naprostou důvěru, díky jejímu vždy příjemnému a zároveň profesionálnímu jednání, kdy vše pečlivě vysvětlí, poradí, pomůže. Před deseti lety mě zachránila, když jsem měla negativní změny na děložním čípku a i přes to, že v Plzni to nepovažovali za nijak akutní, poslala mě na další vyšetření a na konec jsem podstoupila zákrok, díky němuž tady teď jsem. Když jsme se snažili s manželem o miminko a nedařilo se nám, byla mi oporou a vždy všechno se mnou probrala, řešila a pomohla. Když jsem pak přišla do její ordinace s tím, že mi vyšel pozitivní těhotenský test, měla opravdovou radost se mnou. Celé těhotenství mi pomáhala a opravdu skvěl se o mě starala. Když mi umírala maminka na rakovinu a musela na nutnou operaci, paní doktorka ji bez problémů přijala na předoperační vyšetření, i když maminka nebyla její pacientkou a velice si vážím jejího chování k mojí mamince i přímého jednání se mnou ohledně maminčiny prognózy. Nedovedu si představit lepší lékařku, než je paní doktorka Bínová. Jsem jí za spoustu věcí vděčná a opravdu si jí velice vážím. Více

U zastávky 334, Mariánské Lázně Mapa

• „Já jsem s panem doktorem nad míru spokojená, dokonce jsem měla to štěstí, že jsem ho měla u porodu svého prvního syna. Teď jsem znovu otěhotněla, ale měla jsem problémy už od začátku, pan doktor se mi stoprocentně věnoval, nic nezanedbal a myslím, že jsem u něj měla nadstandartní péči. I když to nedopadlo dobře, tak vím, že nic nezanedbal, ale příroda je prostě silnější. Každý má právo na svůj názor, ať kladný či záporný, já jen vím, že bych nikdy pana doktora nevyměnila. Více

Zahradní 280, Černošín Mapa

• „Velmi příjemný lékař.

Přimdská 501, Stříbro Mapa

Ordinace gynekologa,

• „Paní doktorka je velmi milá, mám s ní jen dobré zkušenosti. Jediný problém bývá delší čekání na vyšetření. Vždy mi pomohla, je citlivá a vnímavá. Za mě na jedničku! Více

Mánesova 571, Stříbro Mapa

Gynekologicko porodnická praxe