Gynekolog Karlovy Vary

• Gynekolog, Sexuolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Pan Poustka je člověk na správném místě . Vše umí vysvětlit, uklidní , pomůže ,vždy s úsměvem . Děkuji

Bulharská 5, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Paní doktorka je velmi důsledná, ochotná a perfekcionalistka. Pracovní doba pro ní není na prvním místě, tam je vždy zdraví pacientky. Jsem s ní jako s lékařkou i jako s člověkem velice spokojená a vřele ji všem doporučuji. Více

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary Mapa

GYN-KV, s. r. o.

• „Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ Více

J. K. Tyla 461, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

Nemocnice Sokolov

• „Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

nám. Jiřího z Poděbrad 103, Toužim Mapa

č.d. 83, Štědrá Mapa

Gynekologická ordinace

• „Milý profesionální přístup. Mě osobně změnil názor na lékaře. Jsem šťastná, že jsem v jeho péči. Nemám, co vytknout. Sestra také velice milá. Vždy se tam těším Více

Rumunská 1, Karlovy Vary Mapa

PRONATAL Medical Group

Nemocnice Sokolov

• „V lednu jsem za pomoci pana doktora přivedla na svět dceru v Sokolovské porodnici, přístup celého personálu a pana doktora byl skvělý, i přes můj věk se mnou měli ohromnou trpělivost a vše se povedlo přirozenou cestou. Děkuji!!! Více

U Nemocnice 1161, Ostrov, Ostrov Mapa

Nemos Plus s.r.o. Ostrov

• „K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit. Více

Poliklinika Ostrov

• „Doktorka velmi příjemná milá vstřícná, ochotná pomoci. Vždy mi pomohla a těhotenství jsem díky paní doktorce taky zvládla. Nikdy jsem si na ni nemohla stěžovat. Kdysi měla děsnou sestru ale konečně ji taky vyměnila za opravdu úžasnou veselou a upovídanou sestřičku. Člověk se tam cítí opravdu dobře a interiér taky moc pěkný ☺️ Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

Gynekologická ambulance

Nemocnice Sokolov

• „Děkuji pane doktore za pomoc a péči kterou poskytujete.Tezko bych hledala lepšího, citlivějšího , profesionála který dělá svou práci na 100% nejste anděl?zachránil jste mi miminko a taky mě a to doslova ! A 3x za sebou díky díky díkyopatrujte se ať vás tu máme co nejdéle a zachráníte co nejvíce lidí.Ps děkuju obětave sestřičce která vždycky vychází vstříc pacientovi!!!! Není na škodu občas něco přinést jako projev vděčnosti za péči ️ Více

• Gynekolog, Anesteziolog, Uro… log Více

Rumunská 1, Karlovy Vary Mapa

PRONATAL Medical Group

• „Všechny komentáře na pana doktora Malimanka jsou pravdive milý,ochotný přístup k pacientkám vynikajíci takových doktoru by mělo být víc Více

Na Zelené 422, Bečov nad Teplou Mapa

Gynekologická ordinace

• „U pana doktora jsem byla velice spokojená. Vždy když jsem se na něco zeptala, odvětil, to nebude problém nemějte strach a nebo tak něco podobného optimistického :-) Po registraci k jinému lékaři jsem chtěla vyšetřit od pana Klikara a neměl vůbec žádný problém. Vše mi vždy vysvětlil, proč takhle jedná a proč to co jsem se někde dočetla není zrovna ta správná volba atp.. Kdybych měla všechny gyn. lékaře, které jsem doposud navštívila na jednom místě, tak si opět vyberu pana doktora Klikara. Více

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická praxe

• „Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Příjemné prostředí, příjemná sestřička a pan doktor velmi milý a profesionální. Vše vysvětlí, nic mu neunikne a člověk s ním nemá takový ten divný pocit studu, zanedbání čehokoliv a nechutě se na cokoli zeptat a podobně. Odstěhovala jsem se a prozatím jsem lepšího gynekologa nenašla. Děkuji Vám za péči, kterou jste mi po ty léta, co jsem k Vám chodila věnoval. Více

Poliklinika Ostrov

• „Pan doktor je opravdu profesionál v oboru. Nehledě na to, že když k němu jdete, narozdíl od jiných prohlídek, se sem těšíte. Vtipálek, ulehčuje trapné situace a dá se s ním řešit cokoliv. Neměnila bych! Více

Sadová 21, Karlovy Vary Mapa