MUDr. Světlana Botsyurko

Gynekolog · Více o specializacích

Karlovy Vary 1 adresa

46 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Světlana Botsyurko
GYN-KV, s. r. o.

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary 360-01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

46 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Přišla jsem jako těhotná s nadváhou a paní doktorku tím evidentně naštvala. Bohužel nakonec došlo k zamlknutí, ale já po tomhle zacházení ještě roky neměla odvahu gynekologa (ani jiného) navštívit. Chápu, že nemohu být každému sympatická, ale přesto u lékaře očekávám zlomek empatie alespoň po potratu.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • Nejlepší lékařka ve svém oboru,jsem moc rada,že k ní mohu chodit a sestřička také moc hodna a milá,alespon za mě mohu s klidem doporučit,pokud hledate dobrou lekařku.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • Nejlepší paní doktorka. Jsem ráda, že jsem po návratu do KV opět u ní.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • V

    Výrazně nedoporučuji paní doktorku, po 2 letech co jsem si ztěžovala na věčné bolesti břicha i mimo MS kdy jsem omdlévala a MS nepravidelná např 2 měsíce vynechání bez žádné léčby nebo příčiny. U nového doktora okamžitě zjištěna endometrióza a cysta vaječníku následná operace a odebrání vaječníku. Tudíž opravdu nedoporučuji myslela jsem že mohu doktorce věřit bohužel jsem se zmýlila. Pokud nemáte problém za 5 minut jste hotová jakmile na nějaký upozorníte hned Vás územní. Díky za mého současného gynekologa.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • A

    Paní doktorka je velmi důsledná, ochotná a perfekcionalistka. Pracovní doba pro ní není na prvním místě, tam je vždy zdraví pacientky. Jsem s ní jako s lékařkou i jako s člověkem velice spokojená a vřele ji všem doporučuji.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • A

    Chodim k pani doktorce jiz nekolik let. Nikdy driv jsem s ni problem nemela, ale posledni cca rok, tedy od te doby co jsem k ni prisla s tim, ze jsem v ocekavani a nasledne potratila, se ke me pani doktorka zacla chovat strasne. Muj potrat bohuzel provazely i mensi komplikace a pani doktorce jak kdyby jsem najednou byla na obtíž. Neprojevila spetku soucitu, empatie. Naopak, jakmile jsem mela nejaky dotaz, spise mi odsekla nebo odpovedela jen na pul a stylem, jakoby ji obtezovala ma otazka. Take zacla mit velice nemistne a osobni otazky a narazky, ktere mi nebyly prijemne a i pres me taktni naznacovani a neochotu s pani doktorkou tyto informace sdilet, pokracuje v nich kazdou navstevu. Bohuzel, po teto zkusenosti chodim k pani doktorce velice nerada a vzhledem ke zjisteni, ze jsem znovu v ocekavani, hodlam gynekologa zmenit.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • B

    Měla jsem problémy s nepravidelnou menstruací. U p. Botsyurko nebyly řešeny - s následnou změnou gynekoložky byla situace pečlivě řešena a byl objeven problém s vaječníky. Za mě tedy tuto gynekologii nedoporučuji.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • L

    K paní doktorce chodím už spousty let a jsem neskutečně spokojená. Za mě nejlepší doktorka . S každým problémem poradí, vše vysvětlí nikdy nebyl žádný problém. Můžu vřele doporučit.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • M

    Paní doktorka je strašně hodná, dostane vás ze stresu, ráda si s vámi popovídá. Je lidská. Jsem strašně ráda, že k ní mohu chodit a určitě bych neměnila. Jak v těhotenství tak i na běžných prohlídkách bxla vždy hodná, milá a pečlivá. Za mě jedna z nejlepších doktorů, které mám.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

  • P

    Pres rok sem si u Pani doktorky stezovala na bolesti apod. a dle ni bylo porad vse vporadku, po jine navsteve u moji nove gyndkolozky mi byla nalezena endiometrioza. , dale hned po druhe navsteve mi bylo vyjasneno proc se mi vracela onemocneni infekcni ( podrazdenost na chlorovanou vodu ) u pani doktorky to vsak bylo porad jen spatne spodni pradlo a neustale napominky ze to je moje chyba ze s tim ona nic nezmuze.. opravdu zkusenost dlouhodobe hrozna , zadna empatie , zadne pochopeni , zadne citlive naslouchani , jen same reči ze za vse si mohu sama.

     • GYN-KV, s. r. o. Jiný  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu