Gynekolog Ostrov

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Pan Poustka je člověk na správném místě . Vše umí vysvětlit, uklidní , pomůže ,vždy s úsměvem . Děkuji

Bulharská 5, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Paní doktorka je velmi důsledná, ochotná a perfekcionalistka. Pracovní doba pro ní není na prvním místě, tam je vždy zdraví pacientky. Jsem s ní jako s lékařkou i jako s člověkem velice spokojená a vřele ji všem doporučuji. Více

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary Mapa

GYN-KV, s. r. o.

• „Milý profesionální přístup. Mě osobně změnil názor na lékaře. Jsem šťastná, že jsem v jeho péči. Nemám, co vytknout. Sestra také velice milá. Vždy se tam těším Více

Rumunská 1, Karlovy Vary Mapa

PRONATAL Medical Group

• „V lednu jsem za pomoci pana doktora přivedla na svět dceru v Sokolovské porodnici, přístup celého personálu a pana doktora byl skvělý, i přes můj věk se mnou měli ohromnou trpělivost a vše se povedlo přirozenou cestou. Děkuji!!! Více

U Nemocnice 1161, Ostrov, Ostrov Mapa

Nemos Plus s.r.o. Ostrov

• „K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit. Více

Poliklinika Ostrov

• „Děkuji pane doktore za pomoc a péči kterou poskytujete.Tezko bych hledala lepšího, citlivějšího , profesionála který dělá svou práci na 100% nejste anděl?zachránil jste mi miminko a taky mě a to doslova ! A 3x za sebou díky díky díkyopatrujte se ať vás tu máme co nejdéle a zachráníte co nejvíce lidí.Ps děkuju obětave sestřičce která vždycky vychází vstříc pacientovi!!!! Není na škodu občas něco přinést jako projev vděčnosti za péči ️ Více

• Gynekolog, Anesteziolog, Uro… log Více

Rumunská 1, Karlovy Vary Mapa

PRONATAL Medical Group

• „Milý pan doktor, který nikam nespěchá, vše prokonzultuje. Hodně ví i o alternativních způsobech léčby či jiných přípravcích, které pomohou - viz Mastidynom - kapky z bylinek na bolavá prsa před menstruaci. Nešetří na vysetrenich. Více

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „U pana doktora jsem byla velice spokojená. Vždy když jsem se na něco zeptala, odvětil, to nebude problém nemějte strach a nebo tak něco podobného optimistického :-) Po registraci k jinému lékaři jsem chtěla vyšetřit od pana Klikara a neměl vůbec žádný problém. Vše mi vždy vysvětlil, proč takhle jedná a proč to co jsem se někde dočetla není zrovna ta správná volba atp.. Kdybych měla všechny gyn. lékaře, které jsem doposud navštívila na jednom místě, tak si opět vyberu pana doktora Klikara. Více

Gynekologická praxe

• „Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Příjemné prostředí, příjemná sestřička a pan doktor velmi milý a profesionální. Vše vysvětlí, nic mu neunikne a člověk s ním nemá takový ten divný pocit studu, zanedbání čehokoliv a nechutě se na cokoli zeptat a podobně. Odstěhovala jsem se a prozatím jsem lepšího gynekologa nenašla. Děkuji Vám za péči, kterou jste mi po ty léta, co jsem k Vám chodila věnoval. Více

Poliklinika Ostrov

• „Pan doktor je opravdu profesionál v oboru. Nehledě na to, že když k němu jdete, narozdíl od jiných prohlídek, se sem těšíte. Vtipálek, ulehčuje trapné situace a dá se s ním řešit cokoliv. Neměnila bych! Více

Sadová 21, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan MUDr. Trubač byl porodníkem mé mamky když jsem se drala na svět já, po 16ti letech jsem k němu coby pacientka nastoupila i já. Provedl mne dvěma těhotenstvíma naprosto s přehledem. Prodělala jsem i amniocentezu v Plzni. Vše dopadlo dobře. Jsem panu doktorovi vděčná za jeho velmi příjemný a vstřícný přístup. Nyní hledám nového gynekologa a stále nevím kterého si zvolit. Více

Gynekologická ordinace

• „Za svůj život jsem měla již více lékařů,k tomuto chodím již dlouho a neměnila bych. Je z nich nejlepší! Milý,prijemny,ochotny a vstřícný. A přitom velmi pečlivý,profesionalni a šikovný.Vyslechne,probere problem,vysvětlí léčbu,poradí a snazi se zmírnit strach a nervozitu při vyšetření. Prostě neznám lepšího a moc mu za vše děkuji a přeji mu v životě jen to nejlepší. Více

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

• „Přešla jsem k panu doktorovi v 9.měsíci těhotenství, když mě moje bývalá lékařka celou dobu těhotenství cpala praskama. Pan doktor mě odrodil cisarem, chodim k nemu uz nekolik let (dojizdim 40km do Touzimi). Je citlivý, vše vysvětlí, dělá pomaleji, ale pořádně. Více

Bezručova 19, Karlovy Vary Mapa

• „Spokojenost, nemohu nic vytknout. A ruku na srdce každý jsme jen člověk. Můžeme mít jakýkoliv názor či zkušenost,ale u mě za dobu 5 let co ordinaci navštěvují je vše v pořádku Více

Ord. gynekologie, cytologické centrum

• Gynekolog, Anesteziolog

„K paní doktorce chodím od patnácti let, vzdy umí skvělé poradit, ať jde o nějaký problém nebo těhotenství. Už jsem u ni odnosila a porodila dvě holčičky s druhou jsem měla horší těhotenství ale vždy dobře poradila a pomohla! Sestřička je taky skvělá a ví hodně :) takže za mě rozhodně doporučuji. Více

Skeltet s.r.o., gynekologie

• Gynekolog, Anesteziolog, Der… matolog, Diabetolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Ostrov

• Gynekolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Pediatr Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• „Pana doktora doporučuji doslova mi zachránil život,samozřejmostí je pro něj ulrazvuk na který pan doktor Poustka nemá čas.Je to prostě odborník !!!.A jeho humor mi v té chvíli docela pomohl. Více

Střední 77, Pernink Mapa