Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Ostrov

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit. Více

Poliklinika Ostrov

• „Děkuji pane doktore za pomoc a péči kterou poskytujete.Tezko bych hledala lepšího, citlivějšího , profesionála který dělá svou práci na 100% nejste anděl?zachránil jste mi miminko a taky mě a to doslova ! A 3x za sebou díky díky díkyopatrujte se ať vás tu máme co nejdéle a zachráníte co nejvíce lidí.Ps děkuju obětave sestřičce která vždycky vychází vstříc pacientovi!!!! Není na škodu občas něco přinést jako projev vděčnosti za péči ️ Více

Poliklinika Ostrov

• „Milý pan doktor, který nikam nespěchá, vše prokonzultuje. Hodně ví i o alternativních způsobech léčby či jiných přípravcích, které pomohou - viz Mastidynom - kapky z bylinek na bolavá prsa před menstruaci. Nešetří na vysetrenich. Více

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Příjemné prostředí, příjemná sestřička a pan doktor velmi milý a profesionální. Vše vysvětlí, nic mu neunikne a člověk s ním nemá takový ten divný pocit studu, zanedbání čehokoliv a nechutě se na cokoli zeptat a podobně. Odstěhovala jsem se a prozatím jsem lepšího gynekologa nenašla. Děkuji Vám za péči, kterou jste mi po ty léta, co jsem k Vám chodila věnoval. Více

Poliklinika Ostrov

• „Pana doktora doporučuji doslova mi zachránil život,samozřejmostí je pro něj ulrazvuk na který pan doktor Poustka nemá čas.Je to prostě odborník !!!.A jeho humor mi v té chvíli docela pomohl. Více

Střední 77, Pernink Mapa

Gynekologická ordinace