Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Poliklinika Ostrov

Hroznětínská 350

363 01 , Ostrov , karlovarský

Lékař: MUDr. Zdeňka Tomašecká Jiný

Nepochybuji o odbornosti lékařky, ale co se týče chování k pacientům, radši pojedu 100 km do jiného města, než k této doktorce. Velmi neosobní přístup, arogantní, nevybíravé chování. Nikdy více.

Lékař: MUDr. Ivona Heineková Jiný

Byla jsem u paní lékařky poprvé a naposledy. Její chování bylo hrubé a neadekvátní. Paní doktorka v první chvíli působila dobře, ptala se mě na otázky co mě přivádí atd. Já odpovídala když ale došlo na otázku zda jsem prodělala COVID tak jsem jí řekla že ANO, pak se mě zeptala zda jsem očkována a já odpověděla že ne. V tu chvíli se na mě otočila a začala se rozčilovat proč nejsem??? že by jí to zajímalo.Z jakého důvodu? Řekla jsem jen, že nejsem ať se nezlobí ale že toto je má osobní věc. Začala být hrubá, začala nadávat, že kvůli takovým jako jsem Já, umírá v nemocnicích spousty lidí atd...vysloužila jsem si v podstatě nálepku vraha.Proč nejsem, z jakého důvodu, že to chce vědět, že jí to zajímá a tlačila na mě, bylo mi to velmi nepříjemné. Paní MUDR. jsem odvětila že jsem přišla na vyšetření a ne k soudu, aby mě soudila , jestli by mě tedy vyšetřila a nebo ne??? Tak mi hrubě odvětila no dobře, tak tedy vás vyšetřím. Ale celé vyšetření bylo hrozné. Já jsem byla úplně bezmocná, bylo mi z toho zle.P. doktorka asi zapomněla že skládala jakousi Hippokratovu přísahu. Každopádně při vyšetření si vyřizovala osobní hovory, psala sms atd... ani se neomluvila, a ještě mě vyděsila že pokud mi na dalším vyšetření nic nenajdou tak půjdu do tunelu aby se zjistilo zda nemám něco v mozku. Každopádně , mi paní doktorka na další žádanku napsala že nejsem očkována, což je absolutně zavádějící. Rozhodla jsem se na lékařku podat trestní oznámení a stížnost.Toto chování bylo naprosto v rozporu s její kompetencí. Neměla žádné právo se dožadovat odpovědi, ani mi něco takového zavádět do dokumentu na další ošetření,potažmo mě nařknout z toho že jsem nezodpovědná a v podstatě jsem nakazila plno lidí atd. Křivé obvinění a pomalu by mě ani nevyšetřila jen soudila.

Lékař: MUDr. Libor Ducháček Jiný

K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit.

Lékař: MUDr. Alena Pluhařová Jiný

Velice spokojená, doporučuji! Oční víčka krásně a precizně upravené!!! Byla jsem koncem března na zákroku!!

Lékař: MUDr. Libor Ducháček Jiný

Pan doktor se kromě titulu MUDr. může pyšnit i titulem člověk s velkým srdcem. Každý zdravotní problém řeší komplexně, vždy pomůže nejen odborně, ale i svou obdivuhodnou lidskostí a empatií. S podobným přístupem lékaře jsem se nikdy nikde nesetkala. Je výjimečný, nejlepší a každá další pacientka bude mít velké štěstí, pokud se svěří do jeho péče.

Lékař: MUDr. Alena Pluhařová Jiný

Velmi milý tým paní doktorky a sestřičky. Naprostá spokojenost. Velmi dobré ceny. Myslim, že obě dvě chodí do práce s chutí pomáhat lidem.

Lékař: MUDr. Jozef Janáč Jiný

Děkuji pane doktore za pomoc a péči kterou poskytujete.Tezko bych hledala lepšího, citlivějšího , profesionála který dělá svou práci na 100% nejste anděl?zachránil jste mi miminko a taky mě a to doslova ! A 3x za sebou díky díky díkyopatrujte se ať vás tu máme co nejdéle a zachráníte co nejvíce lidí.Ps děkuju obětave sestřičce která vždycky vychází vstříc pacientovi!!!! Není na škodu občas něco přinést jako projev vděčnosti za péči ️

Lékař: MUDr. Krista Pěchovová

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné.Moc děkuji za jejich přístup k pacientům.Vzali mě bez objednání a neměli s tím,žádný problém.

Lékař: MUDr. Jiří Hojdar

Jsem v péči pana doktora už víc jak dvacet let a musím uznat, že má opravdu zlaté ruce. Škoda jen, že se u něj musí tolik doplácet. Ale zase na druhou stranu mám motivaci pečovat poctivě o své zuby ????

Lékař: MUDr. Olga Macková Bolest zubu

Paní doktorka byla velice ochotná a milá. Naprosto profesionálně bez odkladů, ošetřila mamku, i když nebyla jejím pacientem. Moc děkujeme. M. Marcinková