Zobrazit lékaře

Poliklinika Ostrov

Hroznětínská 350

363 01 , Ostrov , karlovarský

Lékař: MUDr. Libor Ducháček Jiný

K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit.

Lékař: MUDr. Alena Pluhařová Jiný

Velice spokojená, doporučuji! Oční víčka krásně a precizně upravené!!! Byla jsem koncem března na zákroku!!

Lékař: MUDr. Libor Ducháček Jiný

Pan doktor se kromě titulu MUDr. může pyšnit i titulem člověk s velkým srdcem. Každý zdravotní problém řeší komplexně, vždy pomůže nejen odborně, ale i svou obdivuhodnou lidskostí a empatií. S podobným přístupem lékaře jsem se nikdy nikde nesetkala. Je výjimečný, nejlepší a každá další pacientka bude mít velké štěstí, pokud se svěří do jeho péče.

Lékař: MUDr. Alena Pluhařová Jiný

Velmi milý tým paní doktorky a sestřičky. Naprostá spokojenost. Velmi dobré ceny. Myslim, že obě dvě chodí do práce s chutí pomáhat lidem.

Lékař: MUDr. Jozef Janáč Jiný

Děkuji pane doktore za pomoc a péči kterou poskytujete.Tezko bych hledala lepšího, citlivějšího , profesionála který dělá svou práci na 100% nejste anděl?zachránil jste mi miminko a taky mě a to doslova ! A 3x za sebou díky díky díkyopatrujte se ať vás tu máme co nejdéle a zachráníte co nejvíce lidí.Ps děkuju obětave sestřičce která vždycky vychází vstříc pacientovi!!!! Není na škodu občas něco přinést jako projev vděčnosti za péči ️

Lékař: MUDr. Krista Pěchovová

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné.Moc děkuji za jejich přístup k pacientům.Vzali mě bez objednání a neměli s tím,žádný problém.

Lékař: MUDr. Jiří Hojdar

Jsem v péči pana doktora už víc jak dvacet let a musím uznat, že má opravdu zlaté ruce. Škoda jen, že se u něj musí tolik doplácet. Ale zase na druhou stranu mám motivaci pečovat poctivě o své zuby ????

Lékař: MUDr. Olga Macková Bolest zubu

Paní doktorka byla velice ochotná a milá. Naprosto profesionálně bez odkladů, ošetřila mamku, i když nebyla jejím pacientem. Moc děkujeme. M. Marcinková

Lékař: MUDr. Jozef Janáč prevence

Již jednou jsem zde pochválila pana doktora Janáče. Od mé velice závažné nemoci (díky panu doktorovi jsem unikla jisté smrti), uběhlo již celých dlouhých 15 let. Díky němu jsem procestovala svět, dokonce jsem se ve svém pokročilém věku i znovu vdala :-) Ale každým rokem se k panu doktorovi s důvěrou vracím, nyní až z Austrálie, aby mě prohlédl, protože mu důvěřuji, protože to je lékař, kterého ve světě naleznete jen stěží. Děkuji z celého srdce pane doktore. Také děkuji sestře ve Vaší ambulanci, je to velice příjemná dáma. Jitka Jelínková- dříve Urbanová