Zobrazit lékaře

Hroznětínská 350

363 01, Ostrov, karlovarský

• Zdeňka Tomašecká

Internista, MUDr.

• Je to výborná lékařka, Trochu ostřejší ale svoji prácí ovládá na jedničku. Sem sní velmi spokojena

• R

Pani doktorku mohu všem doporučit.Jsme ráda, že mohu napsat ,jak moc si vážim pani doktorky za to, co pro mě udělala.I ve velmi těžké situaci se ke mě a mojí babičce chovala velmi dobře a byla mi oporou a záchranou.Myslím si ,že dělala věci nad rámec její doktorské práce.A za to jí patří velké ,,Díky,,.I když možná říká věci ,které nechceme slyšet -je to profesionálka na svém místě.

• Alena Čechová

Zubař, MUDr.

• Dobrý den,
      paní doktorka je vždy velmi milá a usměvavá.Navštěvuji jí již několik let a s ošetřením jsem vždy spokojená. Je jedním z lékařů, který svou práci odvadí dobře a přitom tam nenecháte peněženku.

• vždycky usměvavá, vždycky bez bolesti. prostě 1*

• Marie Pašková

Zubař, MUDr.

• výborná zubní lékařka, pečuje o můj chrup již 30let a jsem ji za to velmi vděčná protože zuby mám v pořádku - je pečlivá a svědomitá

• spokojennost s kvalitou s cenou

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Milena Pavelková

Praktický Lékař, MUDr.

• Když pominu aroganci sestry, tak paní doktorka je sice naoko milá, ale jinak je vedle jak ta jedle. Ani jednou mi nepomohla, pokud jsem přinesl výsledky od odborného lékaře, ani si je nepřečetla, přestože přede mnou hrála divadlo, že si to čte. Pak složila papír a tím to pro ní skončilo, na to, že od odborníka mám napsáno, že mě má poslat na vyšetření CT nebo udělat test na boreliózu, jsem jí musel upozornit, pak teprve znovu rozevřela papír a vypsala doporučení. Jediná oblíbená věta je, že neví, co se mnou, chápu, že nikdo neví vše, ale když už si člověk neví rady, má poslat pacienta dál. O každé doporučení si člověk musí říct a doslova vydupat. Když neví, jak dál, pošle vás na psychitrii a ještě s diví, když od psychiatra donesete zprávu, že jste psychicky naprosto v pořádku. Jen tak mimochodem, po roce bylo zjištěno, že to opravdu byla borelióza. Stačil by jediný pořádný test krve :-(

• Pani doktorka je dle meho nazoru super. Velmi svedomita a pecliva.
      Presna naopak je to ale s jeji sestrou. Arogance a naladovost je bezna vec. Horsi zdravotni sestru jsem nezazil ani za totace. Staci se pokusit ji zavolat a po telefonu neco chtit. Je to pravdu skoda.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Hana Všetičková

Pediatr, MUDr.

• M

Tato lékařka je podle našich představ(ochotná,milá a nic nenechá náhodě,potíže řeší hned a nečeká na to až se nejak vyvrbí).Syn jí má rád a já jsem s ní naprosto spokojená.Sestřička je příjemná,milá a ochotná.Jde vidět že obě mají malé děti rády.Doporučuji na 100%

• Tento "zdravotnický tým" mohu jen doporučit! Paní doktorka je výborný praktik a hlavně je lidská, což je kvalita, kterou ne každý lékař vyniká! Vše vysvětlí, poradí a děti ji mají rádi. Stejně tak sestra je velmi milá.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Martina Opichalová

Logoped, Mgr.

• J

Také paní magistru vřele doporučuji. U naší dcery téměř okamžitě vypozorovala, že její zadrhávání v řeči není způsobeno "vrozenou koktavostí", kterou trpí otec dítěte, ale že se jedná "pouze" o zrychlený vývoj řeči a "přeskočení" určitého období vývoje řeči (tvorba jednoduchých vět) a špatný "řečový vzor" ze strany matky (rychlá mluva, složité vyjadřování). Po několika málo týdnech tréninku pomalé mluvy v jednoduchých větách koktání zcela vymizelo a dcera dnes dle pedagogů ve svých 4,5 letech artikuluje a vyjadřuje se lépe než leckteré školní dítě. Zrychlený vývoj řeči je u ní zcela patrný :-) Velice děkujeme za "jednoduchou" a účinnou radu!

• V

Jsme rádi, že jsme se dostali právě do její péče. Dojížděli jsme za ní téměř dva roky s rozsáhlou vadou výslovnosti. Přestože syn byl velmi malý, vydržel spolupracovat i 40 minut, neboť paní logopedka měla v zásobě mnoho zajímavých her, při kterých se syn učil trénovat jazýček, aniž by cokoliv tušil. Děkuji jí za trpělivost, přátelský a laskavý přístup k dětem i k rodičům. Je prostě "profík".

• Hana Lajblová

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Vždy, když do ordinace příjdu, tak sestra i doktorka nedávají na pacienty, že si vymýšlí, že jsou otravní,... To myslím, je dost neprofesionální, a že někdo příjde 15 min. před zavřením snad není problém, když vyšetření trvá zhruba 10 min. Nechápu přístup, tak ať to nedělají. Nikdy mi doktorka s ničím nepomohla. Buď to to má taky a jak rychle to přišlo, tak rychle to taky odejde.

• Z

Nevím, co je pro ostatní lidský a profesionální přístup paní doktorky. Když manžel dostal při pobytu v Krušných horách horečku a anginu, navštívil polikliniku v Ostrově, kde doufal, že mu bude poskytnuta první pomoc. V 11:09 požádal o ošetření paní doktorku, která přesto, že ordinovala do 11.30 a v čekárně nikdo nebyl, odmítla ošetřit, s tím že už končí. Naštěstí nejsou v Ostrově všichni lékaři takto "profesionální"

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jiří Valenta

Oční Lékař, MUDr.

• S

Dobrý den,

k panu Valentovi jsem se objednal s přítelkyní, jelikož naše oční p. doktorka nebyla schopná vyhovět našim problémům. Ve zkratce řeknu to, že jakmile jsme se posadili do čekárny, tak přístup sestřičky p. Valenty byl úžasný, příjemný, ochotný a velice milý. Po samotném vyšetření panem doktorem, který se vás na vše potřebné a vaše problémy podrobně zeptá, jsme došli tam, kam jsme dojít chtěli a problémy vyřešili. Pana doktora, spolu se sestřičkou všem maximálně doporučuji a mockrát děkuji za skvělou péči.

PS: U p. doktora jsme si nechali založit kartu a měnit rozhodně nebudeme.

• K panu "doktorovi" Valentovi jsem chodil, dokud jsem bydlel v Ostrově, tj. do 19.12.2010
      Léčil mne 10 let na glaukom.
      v lednu, jsem se šel registrovat k oční lékařce zde v Praze. Má nová doktorka, mimochodem, specialistka která provádí operace očí ve VFN na Karlově náměstí, mne hned při první návštěvě šokovala prohlášením, že podle výsledků jak pana Valenty, tak HRT z Chebu pana doktora Fichtla si nemyslí, že mám, nebo, že bych někdy měl glaukom.
      Přestal jsem si kapat kapky do očí a za 5 týdnů mne čekalo kompletní vyšetření, které se mělo dělat už dávno v minulosti, včetně základního a to měření tloušťky rohovky.
      Díky tomu, že mám tlustou rohovku, mi byl neustále měřen vysoký nitrooční tlak.
      Po těchto vyšetřeních, paní doktorka byla ujištěna, že glaukomem jsem nikdy postižen nebyl, ale že trpím slabou oční hypertenzí s tlakem 22 v obou očích.

Poslední dobou, slyším na pana doktora povětšinou špatné reference, dnes už se jim nedivím.

Ani nevíte, jak jsem byl šokován a zároveň rozzloben na pana Valentu. 10 let léčby, doplácení na kapky 85 Kč jednou za 3 měsíce, 1 ročně HRT a za 1 den mám oči bez glaukomu.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marta Červenková

Psychiatr,

• J

Paní doktorka Červenková je ochotná, rozumná a moc dobře poradí .Pokaždé se k ní velice těším, protože když odcházím tak ze mě všechno spadne . Moc si jí vážím !!!

• J

Po dr. Tekelíkové mě přebrala Marta Černá, bohužel musím konstatovat, že přístup obou je velmi podobný, bez sebemenšího zájmu a v podstatě vám naznačí, že si musíte pomoci sám.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Lenka Švecová

Otorinolaryngolog,

• L

Paní doktorka je velice pečlivá, vlídná, odborník na slovo vzatý a přístup k pacientovi na jedničku s hvězdičkou. Sestřička ke mně s maminkou byla také vždy moc hodná a pozorná, nemám co vytknout.

• Velice kvalitní a odborný přístup