Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Ostrov

Hroznětínská 350, Ostrov 363 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Dnes je přesně 54 let kdy jste odrodol naši dceru Janu v Ostrově. Pokaždé si v ten den vzpomeneme na Vás v tom nejlepším v životě člověka období. Jste skvělý člověk a lékař.

     • Poliklinika Ostrov Jiný  • 

  • Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Příjemné prostředí, příjemná sestřička a pan doktor velmi milý a profesionální. Vše vysvětlí, nic mu neunikne a člověk s ním nemá takový ten divný pocit studu, zanedbání čehokoliv a nechutě se na cokoli zeptat a podobně. Odstěhovala jsem se a prozatím jsem lepšího gynekologa nenašla. Děkuji Vám za péči, kterou jste mi po ty léta, co jsem k Vám chodila věnoval.

     •  • 

  • K panu doktorovi Paškovi jsem přešla z Nejdku před 13 léty , chodila k němu moje maminka, které svým zásahem a operací prodloužil život o 6 let za to mu velmi děkuji , chválím pana doktora a doporučuji ho svým kamarádkám. Chodí k němu i mé dcery a všechny tři jsme s panem doktorem a jeho zdravotní sestrou nadmíru spokojeni.

     •  • 

  • P

    NAPROSTÁ SPOKOJENOST S PANEM DOKOTOREM I S JEHO SESTROU, VÝBORNÁ KOMUNIKACE. NEMÁM JEDINOU VÝTKU K JEJICH PRÁCI .

     •  • 

  • Pan doktor je výborný! Chodím k němu již 6 let a vždy mi poradil a pomohl se všemi mými problémy. Nemusím se bát s ním o čemkoliv mluvit. Ačkoliv jsem se odstěhovala, stále k němu dojíždím. Doporučila jsem ho všem svým kamarádkám.

     •  • 

  • K panu doktorovi chodím krátce, doporučila mi jej dobrá kamarádka....jsem ráda, že jí mám, protože jsem s panem doktorem strááášně moc spokojená. Mohu s ním hovořit o všem, bez studu a na úrovni.

     •  • 

  • Pan doktor je skvělý, ochotný, vstřícný a milý.

     •  • 

  • Pan doktor je velmi šikovný a vstřícný.

     •  • 

  • Pan dr.Pašek jednoznačne nejlepší,chodím k nemu již nekolik let a nemohu si stežovat.Už me vlastne zná jako miminko,jelikož rodil mojí mamku když jsem přicházela na svet.

     •  • 

  • K panu doktorovi Paškovi jsem přešla od gynekologa ze Staré Role a nemohu mu absolutně nic vytknout,je to skvělý komunikativní člověk,je vidět,že ho práce baví.Doktor se sdrcem na správném místě,jsem s ním po všech stránkách spokojená.Mnohokrát děkuji!!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu