(172 názorů)
Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, reprodukční gynekologie, andrologie a urologie, IVF, embryologie a reprodukční genetiky. Více

Fráni Šrámka 33/1169

Bílinská 1509/6

415 01, Teplice, ústecký

• Vladimír Sobotka

Urolog, MUDr.

• Skvělý odborník i člověk na svém místě.

• Příjemný,vtipný a skvělý odborník-doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Vladimír Špička

• J

Všem doporučuji! Je to výborný, milý gynekolog, který rozumí tomu co dělá a vždy vše s ochotou vysvětlí.

• V

Podstoupila jsem u pana doktora Špičky v jeho soukromém zařízení placený zákrok - operaci děložního čípku.Ráno jsem přijela a odpoledne jsem byla propuštěna do domácího léčení.Musím všem kteří se o mne starali moc poděkovat.
      Úžasný přístup pana doktora,veškeré podrobné vysvětlení celého zákroku,zájem i po operaci,naprosto skvělá sestřička která se o mne starala s nádherným lidským přístupem a příjemné prostředí . Jsem moc ráda že jsem si mohla zvolit a všem ženám doporučuji :)

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Zdeněk Mayer

• V

Po 4 letech snažení a všech vyšetřeních u různých doktorů,kdy nám bylo oznámeno,že jsme zdraví, pan doktor okamžitě určil polycystické vaječníky, hned jsme absolvovali 1.cyklus IVF a dostala jsem hyperstimulační syndrom,pan doktor nedoporučil vložit embryo,tak jsme nechali zamrazit a z prvního zamraženého se to povedlo.Sice jsem porodila v 6tem měsíci z důvodu odběru plodovky,ale vim,že to v Pronatalu funguje a vždycky byly všichni ochotní a do ničeho nás nikdo nenutil. Spousta mých kamarádek mají od nich taky děti a prakticky se to povedlo hned.Takže považuju po všech zkušenostech pana doktora za největšího odborníka v oboru.Kde to není byznys, každé IVF a kdekoliv v republice je byznys!

• M

S přístupem pana doktora Zdeňka Mayera - a vlastně všech z Pronatalu - jsem velmi spokojená. Vždy milí, ochotní a vysvětlí vše, co potřebuji vědět. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají problém s otěhotněním. Já sama mám za sebou všechna vyšetření, vč. laparoskopie a hysteroskopie, nyní se začne jednat o provedení prvního ivf a my s manželem už se nemůžeme dočkat těch vytoužených //

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Martin Neruda

• A

I ja mam bohuzel negativni vzpominku na pana doktora pri porodu. Nejen, ze mi prisel velmi hruby, ale take jak uz zde nekdo psal nedokaze priznat chybu. Pri porodu me osocil, ze spatne tlacim a proto byl nas syn priduseny a museli ho rozdychavat. Az kdyz mu sestra rekla, ze maly byl venku za 15 min, teprve potom se zamyslel a prohlasil, ze je pravda ze nekterym zenam co rodil to trvalo i 30min. Ale nakonec trval na tom ze jsem spatne rodila ja. A tresnicka na dortu byla, kdyz me v Krumlovske porodnici proputili po 8 hodinach poporodu abych mohla jet do CB za synem a nedali mi ani sanitku!!!

• M

Pan Neruda je moc fajn chlap.. pred mesicem sem mela tu cest aby mi odrodil moje druhe ditko..a jeste po 4 dnech prenaseni se nad nami slitoval a vybral male krasne datum 10.10. dalo to zabrat uz sem nemela silu spolupracovat ale zvladli sme to.. byl milej a pomahal .. dekuju moc

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Štěpán Budka

Gynekolog, MUDr.

• Pan doktor nám v letošním roce v Pronatal Genus v Kolíně v naší snaze o miminko poskytl perfektní všestrannou lékařskou péči, vše podrobně a realisticky vysvětlil a dodal tolik potřebnou podporu. Dodatečně děkujeme za Vaše skvělé jednání a vstřícnost! Srdečně zdraví Hálovi.

• A

Arogantní, neempatický a nepříjemný mladý pan doktor, který určí diagnózu již od pohledu, bohužel, jak se posléze ukázalo byl jeho "odhad" chybný. Za mě velké zklamání.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Dvořák

Gynekolog, MUDr.

• Sice nejsem příznivkyní internetových příspěvků, ale nelze se nepodělit s mou zkušeností s výjimečným přístupem v péči MUDr. Dvořáka. Pan doktor Dvořák je odborník na svém místě. Milý, empatický, vstřícný, umí vždy poradit a podpořit. Zdraví a obětavá péče o pacientky je pro tohoto pana doktora na prvním místě. Pan doktor mě neskutečně podržel v neveselém období, vždy pomohl, dodal naději a poskytl erudované řešení, celá jeho péče byla mimořádná. A navíc vše odlehčí sympatickým nadhledem a humorem. Moc Vám pane doktore děkuji !
      Vděčíme panu doktoru Dvořákovi a velmi šikovné a milé sestřičce díky jejich výjimečné a všestranné péči během celého těhotenství za obrovský zázrak v podobě narození našeho zdravého syna. Pan doktor vždy vše pečlivě hlídal, zaléčil a kontroloval, preventivními opatřeními předcházel možným komplikacím. Tento vynikající lékař pokaždé ve své ordinaci poskytoval vysoce nadstandardní péči a přesně cílenou léčbu, v případě potřeby doporučil k dalším vyšetřením a následné péči ve specializovaných pracovištích. Všechna vyšetření byla prováděna velmi citlivě a šetrně, se zkušeným rozpoznáním rizikových situací a poskytnutím vysoce odborného řešení, včasným a rychlým jednáním. Veškeré úkony byly doprovázeny velice přátelskou a vstřícnou atmosférou, která díky MUDr. Dvořákovi a sestřičce panuje na tomto pracovišti neustále :-), s respektováním potřeb pacientky. Tento špičkový lékař je svým konáním a skvělým přístupem profesně i lidsky nejlepší z nejlepších ve svém oboru a patřit mezi jeho pacientky je obrovské štěstí, za které jsem velmi vděčná.
      Markéta Hálová.

• K

Pan doktor je příjemný, ochotný a je sním sranda. To je pravda, ale pokuď jde o profesionalitu, poznala jsem 2x (o čem vím) na vlastní kůži, že preferuje svoje zájmy nad zájmy pacientky. Tím myslím některé úkony, které nejsou nutné, ale pro někoho můžou přinést třeba peníze nebo body. Operaci jsem prodělala 1x spíše ke škodě než k užitku a po druhé jsem odmítla a udělala jsem dobře, protože by mi stejný úkon provedli znova v Praze. Lepší zdravotnictví si dělají svoje úkony pro zjištění skutečného stavu. Úsměv není pro mě důležitý, ale DŮVĚRA.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Vanda Hořejší

• Umístění: Gynekologie a porodnictvíSlužby: pravidelná návštěva

k paní doktorce chodím víc jak 20 let, a nikdy se mi nestalo, že by byl z její strany problém. Vždy milá, ochotná, a hlavně doktorka, která vždy pomohla s problémy. Velice doporučuji.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Jsem šťastná, že můžu byt pacientkou paní doktorky Hořejší. Není to jen úžasná doktorka, ale také báječný člověk. Na gynekologii jsem chodila vždy s odporem. Od doby co chodim sem, se vždy těším. Nemůžu vytknout ani jedinou maličkost. ❤

Podívejte se na všechny názory (104) na lékaře

• Michal Kouřil

• L
      Umístění: jiné místo

Pan doktor Kouřil je velmi empatický a respektující lékař, vše vysvětlí a ukáže, vždy jde od něho člověk s pozitivní náladou, stejně tak sestřička, velmi milá. Kéž by bylo více takových lidských lékařů. Vřele doporučuji

• K

Velice milý gynekolog, který se snaží všechno srozumitelne vysvětlit a chová se tak aby se pacientka u něho cítila dobře. Nemam co vytknout, vždy byl milý, vyslechl mě a uměl mi pomoci. Naprostá spokojenost !