Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Karlovy Vary

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Pan Poustka je člověk na správném místě . Vše umí vysvětlit, uklidní , pomůže ,vždy s úsměvem . Děkuji

Bulharská 5, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ Více

J. K. Tyla 461, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

nám. Jiřího z Poděbrad 103, Toužim Mapa

č.d. 83, Štědrá Mapa

Gynekologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit. Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

Poliklinika Ostrov

• „Doktorka velmi příjemná milá vstřícná, ochotná pomoci. Vždy mi pomohla a těhotenství jsem díky paní doktorce taky zvládla. Nikdy jsem si na ni nemohla stěžovat. Kdysi měla děsnou sestru ale konečně ji taky vyměnila za opravdu úžasnou veselou a upovídanou sestřičku. Člověk se tam cítí opravdu dobře a interiér taky moc pěkný ☺️ Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

Gynekologická ambulance

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Děkuji pane doktore za pomoc a péči kterou poskytujete.Tezko bych hledala lepšího, citlivějšího , profesionála který dělá svou práci na 100% nejste anděl?zachránil jste mi miminko a taky mě a to doslova ! A 3x za sebou díky díky díkyopatrujte se ať vás tu máme co nejdéle a zachráníte co nejvíce lidí.Ps děkuju obětave sestřičce která vždycky vychází vstříc pacientovi!!!! Není na škodu občas něco přinést jako projev vděčnosti za péči ️ Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

Poliklinika Ostrov

• „Všechny komentáře na pana doktora Malimanka jsou pravdive milý,ochotný přístup k pacientkám vynikajíci takových doktoru by mělo být víc Více

Na Zelené 422, Bečov nad Teplou Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor je opravdu profesionál v oboru. Nehledě na to, že když k němu jdete, narozdíl od jiných prohlídek, se sem těšíte. Vtipálek, ulehčuje trapné situace a dá se s ním řešit cokoliv. Neměnila bych! Více

Sadová 21, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan MUDr. Trubač byl porodníkem mé mamky když jsem se drala na svět já, po 16ti letech jsem k němu coby pacientka nastoupila i já. Provedl mne dvěma těhotenstvíma naprosto s přehledem. Prodělala jsem i amniocentezu v Plzni. Vše dopadlo dobře. Jsem panu doktorovi vděčná za jeho velmi příjemný a vstřícný přístup. Nyní hledám nového gynekologa a stále nevím kterého si zvolit. Více

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Přešla jsem k panu doktorovi v 9.měsíci těhotenství, když mě moje bývalá lékařka celou dobu těhotenství cpala praskama. Pan doktor mě odrodil cisarem, chodim k nemu uz nekolik let (dojizdim 40km do Touzimi). Je citlivý, vše vysvětlí, dělá pomaleji, ale pořádně. Více

Sídliště 429, Toužim Mapa

Gynekologická ambulance

Bezručova 19, Karlovy Vary Mapa

• „Jsem s paní doktorkou velmi spokojena,díky ní jsem šla včas na operaci která dopadla dobře a i pooperační péče byla na úrovni,díky...Marie Více

Marie Majerové 1804, Sokolov Mapa

Ženské středisko Michal

Dlouhá 635, Horní Slavkov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pana doktora doporučuji doslova mi zachránil život,samozřejmostí je pro něj ulrazvuk na který pan doktor Poustka nemá čas.Je to prostě odborník !!!.A jeho humor mi v té chvíli docela pomohl. Více

Střední 77, Pernink Mapa

Gynekologická ordinace

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, sympatické a hlavně profesionální. Vyšetření bezbolestné, prostředí příjemné. V čekárně jsem nečekala snad ani minutu, hned jsem šla na řadu. Opravdu mohu jen doporučit. Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

• „já osobně jsem s paní doktorkou spokojená,nemám s ní nejmenší problém,ale chtěla jsem zaregistrovat i svou dceru a po sdělení( jinak moc fajn )sestřičky,že registrační poplatek činí 500kč,bohužel hledám pro dceru jinou doktorku.škoda. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov