Doporučení psychiatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Karlovy Vary

• „Již dlouhou dobu mne tento vynikající lékař pomáhá s mými depresemi a panickými poruchami. Jeho trpělivé naslouchání, empatie a schopnost rozpoznat pravé důvody, které nás pacienty sužují, jsou dány vždy jen kvalitním lékařem a to pan doktor bezezbytku je. Jen díky němu, jsem našla sílu překonávat těžká údobí a za to mu patří můj obrovský DÍK. Více

Železniční 1, Karlovy Vary Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

• „Velmi chci poděkovat své dosud nejlepší doktorce jakou jsem kdy měla možnost poznat, mít a mám. Velmi si vážím jejího profesionálního přístupu, skromnosti a s láskou, pokorou chci mohu poděkovat, že ji mám. Je neuvěřitelná osobnost a já děkuji za její velkou sílu v ní a také za kroky, které se snažím nasloucháním využít jako velikou podporu ve své nemoci. Empatie, neskutečná trpělivost a vstřícnost. Je mi ctí. Je mi potěšením, že mi ukázala cestu a nikdy neopustila v dobrém ani zlém na této doživotní cestě. Pomoc je pro ni samozřejmost. 5 let mé léčby u ní je velkým pokrokem a kdybych mohla, modré z nebe bych ji rozhodně snesla už jen za neskutečné pohlazeni, když vcházíte do jejich dveří. Moc Vám paní doktorko děkuji. Nevím jak více vyjádřit slovy, jak moc si vás vážím. Merci z celého srdce. SIMONA JANKŮ Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• „Paní doktorka je člověk na svém místě. Nesmírně mi pomohla, můžu jí důvěřovat, hned napoprvé trefila medikaci, dokáže ale pomoct i slovem. Velmi ochotná, pozitivní, komunikativní. Pacienta po pokrocích v léčbě pochválí. Jezdím za paní doktorkou 150 km a nelituji. Nechtěla bych měnit. Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

Psychiatrická ambulance

• „MUDr.Berana znám bezmála 20 let. Je to skutečně vynikající diagnostik, pro pacienta v krizi absolutně ochotný. Nesouhlasím ale s názorem, že ctí Hippokratovu přísahu, protože má sestra, se kterou nejsme dlouhodobě za dobře se šla se svým přítelem informovat na mé dgn. Lékař, ačkoliv je znal jim ochotně a barvitě popsal mé dgn a řekla bych, že si i v jedné dost přidal. Já jsem to po dlouhodobém léčení u něj považovala za bolestnou zradu, dostala jsem se do deprese a v takových debaklech mám sebevražedné sklony. A tak jsem celá zoufalá mu volala domů a plakala jsem a on na mě doslova zařval, ať ho nevydírám, což bylo ještě horší. Nechtěla jsem záležitost řešit v lékařské komoře, našla jsem si po čase jiného psychiatra, protože tímto se vzájemně naše vztahy absolutně zkazily. Vina byla ale evidentně na jeho straně. Více

Myslbekova 4, Karlovy Vary Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Už 11let jsem pacientkou pana MUDr. Bartoše. Jsem s ním velice spokojená! Zachránil mi život! Byl jediný, kdo mi dokázal pomoct, jiní lékaři mě léčbou ještě více ublížili! Děkuji za tak profesionálního, úžasného a zkušeného lékaře!!! Moc si pana doktora vážím a jsem za něj nesmírně vděčná! Více

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary Mapa

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• „Paní doktorka Červenková je ochotná, rozumná a moc dobře poradí .Pokaždé se k ní velice těším, protože když odcházím tak ze mě všechno spadne . Moc si jí vážím !!! Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

Poliklinika Ostrov

• Psychiatr, Pediatr

„Paní Bartková je velmi milá a ochotná pomoci. Vždy když my je hodně špatně tak mamka může zavolat. Také narozdíl od jiných v okolí chápe LGBT+ lidi. Jsem moc ráda že ji navštěvuji :) Více

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary Mapa

• Smetanova 516, Nejdek Mapa