Psychiatr Karlovy Vary

• „Již dlouhou dobu mne tento vynikající lékař pomáhá s mými depresemi a panickými poruchami. Jeho trpělivé naslouchání, empatie a schopnost rozpoznat pravé důvody, které nás pacienty sužují, jsou dány vždy jen kvalitním lékařem a to pan doktor bezezbytku je. Jen díky němu, jsem našla sílu překonávat těžká údobí a za to mu patří můj obrovský DÍK. Více

Železniční 1, Karlovy Vary Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

• „pan docent je výborný, účastný a empatický. Stejně jako jeho manželka. Jsou oba nejlepší. Ostatní psychiatři Vás ani nevyslechnou a sestra Vám napíše ve dveřích recept podle karty. Více

Nemocnice Ostrov

• „Velmi chci poděkovat své dosud nejlepší doktorce jakou jsem kdy měla možnost poznat, mít a mám. Velmi si vážím jejího profesionálního přístupu, skromnosti a s láskou, pokorou chci mohu poděkovat, že ji mám. Je neuvěřitelná osobnost a já děkuji za její velkou sílu v ní a také za kroky, které se snažím nasloucháním využít jako velikou podporu ve své nemoci. Empatie, neskutečná trpělivost a vstřícnost. Je mi ctí. Je mi potěšením, že mi ukázala cestu a nikdy neopustila v dobrém ani zlém na této doživotní cestě. Pomoc je pro ni samozřejmost. 5 let mé léčby u ní je velkým pokrokem a kdybych mohla, modré z nebe bych ji rozhodně snesla už jen za neskutečné pohlazeni, když vcházíte do jejich dveří. Moc Vám paní doktorko děkuji. Nevím jak více vyjádřit slovy, jak moc si vás vážím. Merci z celého srdce. SIMONA JANKŮ Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• „Pan doktor Ferus léčí nejen tabletami, ale hlavně svým milým osobním přístupem. Na setkání s ním se vždy těším. Umí povzbudit, poradit. Je moc dovře, že si vybral právě profesi psychiatra. Neznám lepšího lékaře. Více

Nemocnice Ostrov

• „Paní doktorka je člověk na svém místě. Nesmírně mi pomohla, můžu jí důvěřovat, hned napoprvé trefila medikaci, dokáže ale pomoct i slovem. Velmi ochotná, pozitivní, komunikativní. Pacienta po pokrocích v léčbě pochválí. Jezdím za paní doktorkou 150 km a nelituji. Nechtěla bych měnit. Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

Psychiatrická ambulance

• „MUDr.Berana znám bezmála 20 let. Je to skutečně vynikající diagnostik, pro pacienta v krizi absolutně ochotný. Nesouhlasím ale s názorem, že ctí Hippokratovu přísahu, protože má sestra, se kterou nejsme dlouhodobě za dobře se šla se svým přítelem informovat na mé dgn. Lékař, ačkoliv je znal jim ochotně a barvitě popsal mé dgn a řekla bych, že si i v jedné dost přidal. Já jsem to po dlouhodobém léčení u něj považovala za bolestnou zradu, dostala jsem se do deprese a v takových debaklech mám sebevražedné sklony. A tak jsem celá zoufalá mu volala domů a plakala jsem a on na mě doslova zařval, ať ho nevydírám, což bylo ještě horší. Nechtěla jsem záležitost řešit v lékařské komoře, našla jsem si po čase jiného psychiatra, protože tímto se vzájemně naše vztahy absolutně zkazily. Vina byla ale evidentně na jeho straně. Více

Myslbekova 4, Karlovy Vary Mapa

Psychiatrická ordinace

• Psychiatr, Anesteziolog, Der… matolog, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Ostrov

• Psychiatr, Anesteziolog, Chi… rurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Nemocnice Ostrov

• „Už 11let jsem pacientkou pana MUDr. Bartoše. Jsem s ním velice spokojená! Zachránil mi život! Byl jediný, kdo mi dokázal pomoct, jiní lékaři mě léčbou ještě více ublížili! Děkuji za tak profesionálního, úžasného a zkušeného lékaře!!! Moc si pana doktora vážím a jsem za něj nesmírně vděčná! Více

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary Mapa

Nemocnice Ostrov

• Psychiatr, Alergolog, Chirur… g, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• „K paní doktorce jsem přišla pro podezření na hyprraktivitu u syna. Zatím nebyla vyloučena a ani potvrzena. Dostal k předpisu léky rodendro pro. Velmi se zlepšil, že školy sama chvála, už nemá záchvaty zlosti v takové intenzitě a jeho nechuť k jídlu se téměř vytratila. Paní doktorka určitě ví, co dělá. Se sestrickou jsme se na první dojem trošku chytla, ale je to primova ženská, jen prostě já byla asi víc nabrousena a rozladěná, nez obvyklá. Přeci jen jsem šla se synem k psychiatrovi poprvé. Za svou "horkou hlavu" bych se měla omluvit spíš já. Nyní budeme dobirat tyto léky a jelikož jsou určeny jen ke krátkodobé léčbě, jsem zvědavá, jak nás paní doktorka bude léčit dal. Hezky den. Více

Sokolovská 1622, Sokolov Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Velmi zkušený a vzdělaný lékař s pochopením pro pacienty,velká míra empatie. Oblíbený.

Myslbekova 4, Karlovy Vary Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Jsem velmi spokojený s léčbou mé dcery Aleny Landsmanové,kterou pan doktor Storčák léčí a díky němu může žít život takový jaký žíje.Pan doktor Storčák je vynikající zkušený odborník s lidským přístupem ke svým pacientům.Děkujeme Vám pane doktore. Více

Bezručova 1098/10 , Karlovy Vary Mapa

Psychetherapy, s.r.o.

• Psychiatr, Psychoterapeut

MUDr. Trejtnarová Darja

Individuální psychoterapie

od 400 kč

• „Paní doktorka Červenková je ochotná, rozumná a moc dobře poradí .Pokaždé se k ní velice těším, protože když odcházím tak ze mě všechno spadne . Moc si jí vážím !!! Více

Poliklinika Ostrov

• „Velmi doporučuji tuto milou lékařku, u které jsem byl na třech kontrolách, když suplovala Mudr. Blanku Stefanovičovou. Ačkoli jsem u této lékařky byl pouze třikrát, udělala na mě velký dojem a z kontoly jsem odcházel velmi dobře naladěn. Tato paní doktorka mým potížím věnovala mnoho pozornosti. Kromě medikamentózní léčby jsem byl podpořen i prostřednictvým interpretací mých potíží. Bylo mi také nabídnuto, abych přišel i s manželkou, která by se mohla také vyjádřit k situaci, která se mě niterně dotýkala. Dodatečně této lékařce velmi děkuji za péči, kterou mě pomohla. Děkuji. Přeji mnoho štěstí v životě. Jan Více

Bezručova 10, Karlovy Vary Mapa

Psychiatrie - ambulantní péče

• „Přešel jsem k panu doktorovi od jiného psychiatra a jsem po první návštěvě maximálně spokojený. Pan doktor pečlivě zanalyzoval problémy navrhl možné řešení a vše mi vysvětlil. Hlavně z jeho postoje je vidět, že ho pacient zajímá a problematika ho baví. Takže pak je snadné dělat dobře svoji práci :) Více

• Psychiatr, Pediatr

„Paní Bartková je velmi milá a ochotná pomoci. Vždy když my je hodně špatně tak mamka může zavolat. Také narozdíl od jiných v okolí chápe LGBT+ lidi. Jsem moc ráda že ji navštěvuji :) Více

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary Mapa

• „Již 3x jsem se svou matkou,která prodělala covid a jeji stav se zhoršil po psychické stránce,navštívila ordinaci MUDr.K.Černé. Její přístup je velice profesionální a mohu jen doporučit. Velká spokojenost. Více