Genetika Plzeň, s.r.o.

(54 názorů)
Zobrazit lékaře

Moderní pracoviště klinické genetiky, které se specializuje mimo jiné na ultrazvukovou detekci vrozených vad. Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

Parková 1254/11a

32600 , Plzeň , plzeňský

• František Lošan

Genetik, Doc. MUDr.

• H

Na Genetice Plzeň už zapoměli, jak se dělá genetika, zato se výborně orientují v tom, jak těžit z pojišťoven i lidí peníze. Dělají naprosto zbytečná vyšetření, ale to co mají udělat, to neumí.

• N

Byla jsem na Genetice Plzeň s.r.o. s prvním těhotenstvím. Když pominu to, že blonďatá sestřička s extra dlouhými gelovými nehty jak vystřižená ze žurnálu neumí napsat ani klasické české jméno, protože neví jaké se tam píše i, tak mě mrzelo, že mě plně neinfomovali o celém vyšetření, co si mám přinést a nejvíc je zajímala finanční suma, kterou mám uhradit. Ta samá zmíněná dáma pak ze mě při zjištění vysoké pravděpodobnosti Downova syndromu vystresovala na nejvyšší možnou míru svými přihlouplými poznámkami. Diagnózu mi sdělovali sice taktně, ale značně zjednodušeně a to přes upozornění, že jsem zdravotník a odborným výrazům mám šanci porozumnět. Ve zprávě jsou mě důležitější informace o zjištěném stavu a ne neustále opakovaná formule, že mají na tohle všechno papír z Londýna, která je pokaždé delší naž samotný výsledek!

Když jsem se dozvěděla, že jsem znovu těhotná a byla jsem odeslaná na tuto genetiku opět, dostala jsem už při objednání po telefonu na první ultrazvuk a screening vynadáno, jak to, že nevím týden podle ultrazvuku. Moje namítnutí, že se na první ultrazvuk teprve objednávám, bylo kvitováno větou: "Hlavně si přineste 1000,- korun." Termín menstruace sestřičku vůbec nezajímal. Větu o pěnězích zopakovala ještě několikrát. Fakt, že mám u nich založenou kartu, úplně ignorovala.
      Nakonec jsem se přeobjednala na genetiku do FN. Tušíte, jak mi asi bylo, když mi tam sdělili, že vyšetření mého prvního a předčasně ukončeného těhotensví z genetické příčiny, podle výsledků nebylo provedeno úplně, že odběr choriových klků je hodně náchylné vyšetření na odchylky a že podle informací z Genetiky Plzeň s.r.o. nejsou schopní zjistit, za jakých podmínek bylo provedeno, nakolik byly výsledky relevantní a že nebyl vyšetřen typ poruchy, takže vlastně neví, jakého typu ten konkrétní typ byl ... a to se pan doktor Lošan ani nezeptal, jestli si ho nechceme nechat. Rovnou vypsal doporučení do nemocnice. Já vím, že to bylo naše rozhodnutí, ale ta věta padnout mohla.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Zdeňka Ulčová-Gallová

Gynekolog, Prof. MUDr.

• P

Paní profesorka je skvělá osoba na správném místě. Pomohla nám vyřešit problém. Nedám na ní dopustit a vřele doporučuji!!!

• D

Moje zkušenost s paní doktorkou je výborná, nemyslím, že je arogantní. Považuji jí za kapacitu a člověka na svém místě, kterému bezmezně důvěřuji a vím, že pokud bude v jejích silách jakkoli ovlivnit můj stav bez váhání to učiní. Jsem jí vděčná a velmi jí děkuji.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Marcel Hasch

Gynekolog, MUDr.

• M

Doktor neumí jednat s lidmi, je neupřímný a celý můj dojem z Genetiky v Plzni je pouze to, že jim jde hlavně o peníze, nikoli o dobro těhotných žen. V prosinci 2013 jsem u tohoto "lékaře" podstoupila odběr choriových klků z důvodu špatných výsledků prvotrimestrálního screeningu. Před zákrokem mi tento lékař nebyl ani schopen říct, jak výsledek vyšel, pouze sdělil, že jsem v rizikové skupině. A riziko zákroku je zanedbatelné - pouze 1%. Takže jsme se s manželem rozhodli, že tento zákrok podstoupíme. Ihned po zákroku mě začalo brnět celé tělo a když jsem to říkala doktorovi, situaci zlehčoval, že jemu se to občas stává také. Potom, co jsem vstala z lehátka a chystala se domů mi podstrčil papír asi s rizikem zákroku, abych ho podepsala. Myslím, že to měl udělat jako první před zákrokem. Samozřejmě tento papír jsem podepsala, protože mě bolelo v podbříšku a chtěla jsem co nejdříve domů. Po zákroku jsme také obdrželi výsledky, kde bylo že riziko Downova syndromu je 1:122, to je 0,85%. To znamená že riziko toho že by dítě bylo postižené je menší než riziko zákroku. Kdybych tohle věděla před zákrokem, nikdy bychom se k tomuto zákroku neodhodlali. Druhý den jsem potratila. V nemocnici mi bylo řečeno, že nemohou potvrdit ani vyvrátit, že potrat byl důsledkem zákroku na Genetice v Plzni. To znamená, že riziko zákroku 1%, kterým se ohánějí, není zase až tak přesné, když můj případ do tohoto procenta nespadá. Kolik takových žen asi v republice, nebo na světě je? Pana doktora proto v žádném případě nedoporučuji. Korbelová

• R

Pan doktor mi kontroloval pupečník a placentu, vše dopodrobna vysvětlil a hlavně uklidnil. Skvělý přístup.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Adam Hudec

Gynekolog, MUDr.

• U pana doktora jsem dnes absolvovala tehotenske vysetreni v ambulanci u Mulačů. Pusobil velmi sympaticky a byl samy vtip. Pred samotnym vysetrenim jsem mu rekla, ze si nepreji zadne zakroky k vyvolani porodu (jako napr. Hamiltonuv hmat), pan doktor mi na to rekl, ze by se mne samozrejme predem zeptal. Pak jsem absolvovala vaginalni vysetreni, kdy mi prstem krouzil v deloznim hrdle a pri tom mi rekl: "No vidite, ze Vam nic nedelam." Teprve po prichodu domu, kdy jsem zjistila, ze krvacím (na coz me vubec neupozornil, ac si toho musel byt vedom), mi doslo, ze mi toho Hamiltona skutecne provedl i pres me vyslovne odmitnuti. Jsem z tohoto zazitku naprosto v soku a citim se, jako by mne pan doktor zneuzil. Misto, abych si uzivala posledni dny tehotenstvi, jsem z toho psychicky rozhozena. Nechapu, jak je neco takoveho v lekarske peci 21. stoleti vubec mozne. :-(

• K

Nejlepší doktor, nejlepší péče, nejlepší profesionální přístup..prostě nej nej... Děkujeme za porod, našeho Kevina, byl jste úžasný

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Petr Jehlička

Kardiolog, MUDr.

• Vse uz tu bylo napsano.Velice mily,profesionalni,lidsky pristup pana doktora i sestricky.Mohu jedine doporucit.

• I

Byli jsme se synem u pana doktora poprvé a byla jsem velmi mile překvapena. Jak je již psáno níže, pan doktor je milý, usměvavý, laskavý k dětem... Kéž by takových bylo více! Jednoznačně doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Petr Lošan

Genetik, MUDr.

• J
      Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o.Služby: 1 a 2 screening

Opravdu doktor na svém místě.Milý,sympatický,vřelý,skvělý profesionální i lidský přístup,byli jsme z něj s manželem úplně nadšeni. Vše krásně vysvětlil, ve 13tt suvereně určil pohlaví, velmi důkladný. Prostě PAN doktor.

• S

Dnes jsem měla to štěstí setkat se s panem doktorem, je skvělý a můžu říct , že jsem se zatím s tak úžasným přístupem nesetkala, jak od pana doktora, tak od asistentek. Skvělá ordinace se skvělými lidmi!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře