Genetika Plzeň, s.r.o.

(6 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Moderní pracoviště klinické genetiky, které se specializuje mimo jiné na ultrazvukovou detekci vrozených vad. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Genetika Plzeň, s.r.o.

Parková 1254/11a

32600 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Moderní pracoviště klinické genetiky, které se specializuje mimo jiné na ultrazvukovou detekci vrozených vad.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  P
  Lékař: MUDr. Regina Kizmanová Jiný

  Suprová paní doktorka. Vše krásně vysvětlila a byla moc příjemná, i přes to že mimčo nespolupracovalo a ne a ne se natočit :). Moc vděční jsme i úžasné paní vrchní, která vše zařídila a pomohla nám, i když byl screening na rychlo. Opravdová profesionálka, která má ráda svou práci, to se pozná. Určitě tuto kliniku doporučuji, paráda!


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Lošan Jiný

  Dva dny před návštěvou jsem byla nervózní byla to první návštěva ,ale vše proběhlo úplně v pořádku pan doktor nám vše vysvětlil vyšetření proběhlo také v klidu,a domů jsme jeli jak já tak i manžel spokojený


  P
  Lékař: MUDr. Petr Lošan Jiný

  Z pvnotrimestralniho screeningu jsem měla opravdu strach. Nicméně pan doktor Lošan je úžasný !! Klidný, milý, ochotný. Vše vysvětlí, ukáže. Žádný dotaz pro nej není hloupý. Moc děkuji za pana doktora, ke kterému jsem se dostala. Strašně mě uklidnil. Za mě naprosto člověk na správném místě. Doporučuji! P.Z.


  M
  Lékař: MUDr. Dagmar Štenglová Jiný

  Paní doktorka má nesmírně citlivý a lidský přístup, vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlila, doporučila další postup a kontakt na odborné pracoviště. Jsem jí velmi vděčná.


  V
  Lékař: MUDr. Petr Jehlička Jiný

  Pan doktor je člověk na svém místě. Velmi milý, opravdový odborník ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí, je trpělivý. Slyšela jsem na něj samou chválu a není divu. Přicházela jsem vyděšená a odcházela s dobrým pocitem. Sestřička také úžasná.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Lošan 1 a 2 screening

  Opravdu doktor na svém místě.Milý,sympatický,vřelý,skvělý profesionální i lidský přístup,byli jsme z něj s manželem úplně nadšeni. Vše krásně vysvětlil, ve 13tt suvereně určil pohlaví, velmi důkladný. Prostě PAN doktor.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu