Genetika Plzeň, s.r.o.

(5 názorů)
Zobrazit lékaře

Moderní pracoviště klinické genetiky, které se specializuje mimo jiné na ultrazvukovou detekci vrozených vad. Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

Parková 1254/11a

32600 , Plzeň , plzeňský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Lošan Jiný

Dva dny před návštěvou jsem byla nervózní byla to první návštěva ,ale vše proběhlo úplně v pořádku pan doktor nám vše vysvětlil vyšetření proběhlo také v klidu,a domů jsme jeli jak já tak i manžel spokojený

Lékař: MUDr. Petr Lošan Jiný

Z pvnotrimestralniho screeningu jsem měla opravdu strach. Nicméně pan doktor Lošan je úžasný !! Klidný, milý, ochotný. Vše vysvětlí, ukáže. Žádný dotaz pro nej není hloupý. Moc děkuji za pana doktora, ke kterému jsem se dostala. Strašně mě uklidnil. Za mě naprosto člověk na správném místě. Doporučuji! P.Z.

Lékař: MUDr. Dagmar Štenglová Jiný

Paní doktorka má nesmírně citlivý a lidský přístup, vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlila, doporučila další postup a kontakt na odborné pracoviště. Jsem jí velmi vděčná.

Lékař: MUDr. Petr Jehlička Jiný

Pan doktor je člověk na svém místě. Velmi milý, opravdový odborník ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí, je trpělivý. Slyšela jsem na něj samou chválu a není divu. Přicházela jsem vyděšená a odcházela s dobrým pocitem. Sestřička také úžasná.

Lékař: MUDr. Petr Lošan 1 a 2 screening

Opravdu doktor na svém místě.Milý,sympatický,vřelý,skvělý profesionální i lidský přístup,byli jsme z něj s manželem úplně nadšeni. Vše krásně vysvětlil, ve 13tt suvereně určil pohlaví, velmi důkladný. Prostě PAN doktor.