Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Moderní pracoviště klinické genetiky, které se specializuje mimo jiné na ultrazvukovou detekci vrozených vad.

Adresa

Genetika Plzeň, s.r.o.
Parková 1254/11a, Plzeň 32600
Genetika Plzeň, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (9)

Obecné skóre

  Š
  MUDr. Petr Lošan Jiný

  Pan doktor je velmi profesionální, vlídný, milý a vstřícný. Je štěstí potkat takového doktora.

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Lošan Jiný

  Pan doktor Lošan je profesionál na svém místě. V obou těhotenstvích jsem u něj byla na dovyšetření kvůli špatným výsledkům prvotrimestrálního screeningu. Z pana doktora vyzařuje klid, je empatický, vše pečlivě vysvětlí a je vidět, že ví, o čem mluví. Odběr choriových klků i plodové vody byl naprosto bezbolestný. Moc děkuji.

  R
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Jehlička Jiný

  U pana doktora jsme byli již po druhé a pan doktor je opravdu velký PAN DOKTOR. Jeho přístup je naprosto skvělý, vše vysvětlí, baví se s vámi jako rovný s rovným. Za mě velká spokojenost a velké poděkování.
  A sestřička je také věci milá dáma, usměvavá, velmi vřelá.
  S klidným srdcem mohu doporučit pana doktora a kdybych mohl dát deset hvězd tak bych je tam bez váhání dal.

  P
  MUDr. Regina Kizmanová Jiný

  Suprová paní doktorka. Vše krásně vysvětlila a byla moc příjemná, i přes to že mimčo nespolupracovalo a ne a ne se natočit :). Moc vděční jsme i úžasné paní vrchní, která vše zařídila a pomohla nám, i když byl screening na rychlo. Opravdová profesionálka, která má ráda svou práci, to se pozná. Určitě tuto kliniku doporučuji, paráda!

  E
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Lošan Jiný

  Dva dny před návštěvou jsem byla nervózní byla to první návštěva ,ale vše proběhlo úplně v pořádku pan doktor nám vše vysvětlil vyšetření proběhlo také v klidu,a domů jsme jeli jak já tak i manžel spokojený

  P
  MUDr. Petr Lošan Jiný

  Z pvnotrimestralniho screeningu jsem měla opravdu strach. Nicméně pan doktor Lošan je úžasný !! Klidný, milý, ochotný. Vše vysvětlí, ukáže. Žádný dotaz pro nej není hloupý. Moc děkuji za pana doktora, ke kterému jsem se dostala. Strašně mě uklidnil. Za mě naprosto člověk na správném místě. Doporučuji! P.Z.

  M
  MUDr. Dagmar Štenglová Jiný

  Paní doktorka má nesmírně citlivý a lidský přístup, vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlila, doporučila další postup a kontakt na odborné pracoviště. Jsem jí velmi vděčná.

  V
  MUDr. Petr Jehlička Jiný

  Pan doktor je člověk na svém místě. Velmi milý, opravdový odborník ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí, je trpělivý. Slyšela jsem na něj samou chválu a není divu. Přicházela jsem vyděšená a odcházela s dobrým pocitem. Sestřička také úžasná.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Lošan 1 a 2 screening

  Opravdu doktor na svém místě.Milý,sympatický,vřelý,skvělý profesionální i lidský přístup,byli jsme z něj s manželem úplně nadšeni. Vše krásně vysvětlil, ve 13tt suvereně určil pohlaví, velmi důkladný. Prostě PAN doktor.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu