O nás

Poskytujeme léčbu v oborech - praktický lékař pro dospělé, interna, chirurgie, gynekologie a rehabilitace. Stejně tak i v dalších netradičních – homeopatie, akupunktura, hypnóza, lázeňské procedůry, EAV diagnostika, léčba laserem, BST terapie a mnoho dalších …

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Štěpánka Langmajerová Jiný

Paní doktorka je úžasný člověk s lidským přístupem. Gynekologu jsem za svůj život měla již několik, ale až paní doktorce se nestydím cokoliv říct a na cokoliv se zeptat, nikdy nesoudí a vždy vše trpělivě vysvětlí, i kdybych se ptala na sebevětší nesmysl. Navstevuji paní doktorku již několik let, a vždy se svým způsobem na návštěvu těším, už jen kvůli tomu přístupu!

MUDr. Ela Frimlová Jiný

skvělá paní doktorka,vždy vysvětlí a pomůže situace vyřešit,hledá řešení problémů,je skvělá,ráda se za ní vracím

MUDr. Helena Kostková Jiný

Paní doktorka je milá a vstřícná. Poslouchá Vás, komunikuje, poradí i přírodní produkty, uvažuje celostně a to se mi moc líbí. Jde z ní hezká energie.

Kontakt

náměstí Míru 3, Plzeň 30100 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna