MEDICENTRUM BIOMED s.r.o.

(4 názory)
Zobrazit lékaře

Poskytujeme léčbu v oborech - praktický lékař pro dospělé, interna, chirurgie, gynekologie a rehabilitace. Stejně tak i v dalších netradičních – homeopatie, akupunktura, hypnóza, lázeňské procedůry, ... Více

O nás

Ordinace

MEDICENTRUM BIOMED s.r.o.

náměstí Míru 3

30100 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme léčbu v oborech - praktický lékař pro dospělé, interna, chirurgie, gynekologie a rehabilitace.
Stejně tak i v dalších netradičních – homeopatie, akupunktura, hypnóza, lázeňské procedůry, EAV diagnostika, léčba laserem, BST terapie a mnoho dalších …

Názory o lékařích ze zařízení

 • Helena Kostková

  Praktický Lékař, MUDr.

  • M

   Paní doktorka je skvělý člověk, vždy ochotná a vstřícná!!! Má skvělé odborné znalosti a jako bonus se věnuje alternativní medicíně. Velmi mi již několikrát pomohla!!! Víc takových!!!
   Adéla.

  • V

   Paní doktorka je velmi milá a ochotná.Kromě odborných znalostí klasické medicíny má velkou zkušenost i s homeopatií, která mi velmi pomohla. Vždycky mě trpělivě vyslechne a snaží se najít příčinu mých problémů, jsem ráda, že se mi podařilo v dnešní době takovou doktorku najít.
   Moc Vám děkuji, paní doktorko.
   Viky

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Štěpánka Langmajerová

  Gynekolog, MUDr.

  • S

   Paní doktorku Langmajerovou mohu jen doporučit! Z gynekologa jsem vždy měla hrozný strach, ale nyní se k paní doktorce dokonce těším. Její profesionální a zároveň moc milý přístup k pacientům se uz jen tak nevidi. Je moc hodná, vždy ochotně poradí, vždy je příjemně naladěna. To samé sestřička. Obě jsou úžasné!