Vojenská Nemocnice Brno

Zobrazit lékaře

Vojenská Nemocnice Brno

Zábrdovická 3, Brno-Židenice

615 00, Brno, jihomoravský

Vojenská nemocnice má 6 lůžkových oddělení: interní oddělení s onkologickým stacionářem a JIP stanicí; chirurgické oddělení s ortopedickým ordinariátem a JIP stanicí (pooperační oddělení); neurologické oddělení s JIP stanicí; psychiatrické oddělení; oční oddělení; ORL oddělení

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• Jana Hlaváčková

Dermatolog, MUDr.

• S

Dobrý den,
      paní doktorku Hlaváčkovou můžu doporučit na 1000%. Profesionální první konzultace, poradenství i samotný operační zákrok. Děkuji paní doktorko za vaší precizní práci a přeji mnoho spokojených klientů jako já.

Ing.Pavel Stryja

• Lenka Kylarová

Neurolog, MUDr.

• G

Paní doktorka mě po dlouhém běhání po doktorech správně nasměrovala ke speciální operaci, která mě zbavila léků.

• K

V pátek odpoledne je v Brně nemožné najít lékaře, paní doktorka mě přijala po konci pracovní doby s bolestí zad, obstřik mi hodně pomohl a nemusela jsem se o víkendu trápit. Děkuji K.

• Václav Ondřich

Neurolog, MUDr.

• J

S panem doktorem mam osobne spatnou zkusenost po mozkovem infarktu me misto rehabilitaci a lazni poslal na psychiatrii.....po roce leceni kdy se stav jeste zhorsoval vlivem hemiparetickeho ramene me vyhodil ze mam jit nekam jinam...nasledky mam dodnes a ponesu si je do konce zivota...

• Veronika Fuchsová

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• J
      Umístění: Ambulance klinické psychologie JabokSlužby: deprese

Paní psycholožka je velmi vnímavá, citlivá, dobře naslouchá a dává možnost se projevit. Tím umožňuje, abych si cestu ke zlepšení našel sám, nebyla nikým nebo ničím vynucená, a tedy byla trvalejší. Během zhruba ročního docházení na pravidelná setkání jsem cítil úlevu, která trvala průběžně, a zlepšil se tak můj stav. Setkání mi velmi pomáhala dělat dílčí pokroky v tom, jak se svou občasnou depresivností pracuji.

• S
      Umístění: Vojenská Nemocnice BrnoSlužby: Systematická psychoterapie

Pěkný den vážení,
      hodnocení, které touto cestou chtěl bych dát, se sl. Veronikou Fuchsovou, změnil jsem se, nemám úzkost, nemám strach. Je mnoho důvodů proč psychologa vyhledat, já po několika měsících jedničku chci ji psát. Bude mi v další etapě mého života velice chybět a přesto se nabídla pomocí v případě potřeby terapeutického setkání. Moc si její laskavosti vážím.
      Děkuji.
      Libor Sádlík

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jiří Stryhal

Ortoped, MUDr.

• T
      Umístění: Vojenská Nemocnice BrnoSlužby: Jiný

Před 33 lety jsem u tohoto lékaře byla operována, u Svaté Anny v Brně, bohužel potom z Brna odešel. Vynikající a empatický. Šlo o plastiku stříšky a kyčelní kloub je dodnes v pořádku.

• W

Dobrý den,podstoupil jsem TEP praveho kyčelního kloubu mudr Stryhalem. Touto cestou bych chtěl jmenovanému lékaři poděkovat za kvalitní odvedenou práci a co bych chtěl zvláště vyzvednout přátelský až kamarádský přístup k pacientům.Myslím si,že je to půl uspěchu v hospitalizaci a rekonvalescenci pacienta.Jsem na tyto psychologicke chování zvláště vysazen.Tento přístup tohoto lékaře a odborníka, si v dobré po
      nesu po celý zbytek života.Ještě jednou pane doktore DĚKUJI .MILAN LAŠTOVIČKA operován 12.6.2019