Vojenská Nemocnice Brno

(5 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Vojenská nemocnice má 6 lůžkových oddělení: interní oddělení s onkologickým stacionářem a JIP stanicí; chirurgické oddělení s ortopedickým ordinariátem a JIP stanicí (pooperační oddělení); neurologic... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Vojenská Nemocnice Brno

Zábrdovická 3

615 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Vojenská nemocnice má 6 lůžkových oddělení: interní oddělení s onkologickým stacionářem a JIP stanicí; chirurgické oddělení s ortopedickým ordinariátem a JIP stanicí (pooperační oddělení); neurologické oddělení s JIP stanicí; psychiatrické oddělení; oční oddělení; ORL oddělení

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Stryhal Jiný

  Velice si vážím toho že mě operoval pan MUDr. Stryhal. Je opravdový odborník a skvělí člověk. Rád jsem si na něho počkal.

  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Stryhal Jiný

  Pan doktor Stryhal je velmi empatický, příjemný a dobry chirurg, byla jsem operována v dubnu 2020, resekce Femura krčku. Ještě mě čeká jedna operace endoprotezy na jaře, samozřejmě zase u pana doktora Stryhala. Děkuji Zemanová

  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Stryhal Jiný

  Dobrý den, pro mě nejlepší ortoped a lékař co voní člověčinou, za mě NEJ NEJ NEJ, Jezdím za ním 35 let - do HB, Zdislavy, Brna - kamkoliv, a prostě nemá chybu. JK.

  T
  Lékař: MUDr. Jiří Stryhal Jiný

  Před 33 lety jsem u tohoto lékaře byla operována, u Svaté Anny v Brně, bohužel potom z Brna odešel. Vynikající a empatický. Šlo o plastiku stříšky a kyčelní kloub je dodnes v pořádku.

  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: Mgr. Veronika Fuchsová Systematická psychoterapie

  Pěkný den vážení,
  hodnocení, které touto cestou chtěl bych dát, se sl. Veronikou Fuchsovou, změnil jsem se, nemám úzkost, nemám strach. Je mnoho důvodů proč psychologa vyhledat, já po několika měsících jedničku chci ji psát. Bude mi v další etapě mého života velice chybět a přesto se nabídla pomocí v případě potřeby terapeutického setkání. Moc si její laskavosti vážím.
  Děkuji.
  Libor Sádlík

  Došlo k chybě, zkuste to znovu