Vojenská Nemocnice Brno

Zobrazit lékaře

Vojenská Nemocnice Brno

Zábrdovická 3

615 00 , Brno , jihomoravský

Vojenská nemocnice má 6 lůžkových oddělení: interní oddělení s onkologickým stacionářem a JIP stanicí; chirurgické oddělení s ortopedickým ordinariátem a JIP stanicí (pooperační oddělení); neurologické oddělení s JIP stanicí; psychiatrické oddělení; oční oddělení; ORL oddělení

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Stryhal Jiný

Pan doktor Stryhal je velmi empatický, příjemný a dobry chirurg, byla jsem operována v dubnu 2020, resekce Femura krčku. Ještě mě čeká jedna operace endoprotezy na jaře, samozřejmě zase u pana doktora Stryhala. Děkuji Zemanová

Lékař: MUDr. Jiří Stryhal Jiný

Dobrý den, pro mě nejlepší ortoped a lékař co voní člověčinou, za mě NEJ NEJ NEJ, Jezdím za ním 35 let - do HB, Zdislavy, Brna - kamkoliv, a prostě nemá chybu. JK.

Lékař: MUDr. Jiří Stryhal Jiný

Před 33 lety jsem u tohoto lékaře byla operována, u Svaté Anny v Brně, bohužel potom z Brna odešel. Vynikající a empatický. Šlo o plastiku stříšky a kyčelní kloub je dodnes v pořádku.

Lékař: Mgr. Veronika Fuchsová Systematická psychoterapie

Pěkný den vážení,
    hodnocení, které touto cestou chtěl bych dát, se sl. Veronikou Fuchsovou, změnil jsem se, nemám úzkost, nemám strach. Je mnoho důvodů proč psychologa vyhledat, já po několika měsících jedničku chci ji psát. Bude mi v další etapě mého života velice chybět a přesto se nabídla pomocí v případě potřeby terapeutického setkání. Moc si její laskavosti vážím.
    Děkuji.
    Libor Sádlík