Chirurg Planá

• Chirurg, Gastroenterolog, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

SWISS MED CLINIC s.r.o.

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

• „Zodpovědný a schopný lékař

Palackého 583, Mariánské Lázně Mapa

Chirurgická ambulance

• Chirurg, Gynekolog

„dobrý doktor, profesionální, ochotný, vysvětlí. v těhotenství skvělá péče, pokaždé ultrazvukové vyšetření. příjemná sestřička, příjemná atmosféra, vyšetření podle objednaného času, pěkné prostředí Více

Přimdská 501, Bor Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• „Spolehlivý, ochotný doktor na pravém místě. Bez jediné výtky. Pro pacienty udělá vše co je potřeba. Za mne to nejlepší hodnocení. DOPORUČUJI Více

Václavská 1560, Tachov Mapa

Poliklinika Tachov

• „Zodpovědný, slušný a pečlivý lékař.

Palackého 583, Mariánské Lázně Mapa

Chirurgická ambulance

• „S PANEM DOKTOREM MAM JEN TY NEJLEPSI ZKUSENOSTI ,ZACHRANIL MI SYNA KDYZ OSTATNI JEN DAVALI DIETY ,PRASKY,PAN DOKTOR MU POMOHL,ME TEZ PO URAZE,PAB DOKTOR V PLZNI MI JEN DAL LEKY NEOBTEZOVAL SE SONO KOLENE ANI JINA VYSETRENI ,AZ PAK PAK DOKTOR MI UDELAL SONO A ZJISTIL CO S TIM MAM..TAKZE JESTLI NEKDO POMLOUVA TAK JE TO JEN TIM ZE NEBYL U JINYCH LEKARU V TOMTO OBORU,PAN DOKTOR JE KAPACITA ,CHOVANI PRIJEMNE ,NECEKA SE U NEJ DLOUHO,PROSTE JE SPICKOVEK Více

Benešova 511, Stříbro Mapa

Poliklinika Stříbro

• Chirurg, Anesteziolog, Diagn… ostik, Internista, Neurolog, Fyzioterapeut, Urolog Více

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „Tak já jsem podstoupil laserovou operaci nedávno. Poslala mě na ní očařka a doporučila mi oční kliniku Horní Počernice. Už dlouho totiž nosím čočky (5,5 dioptrie na každém oku) a na poslední kontrole mi zjistili, že se mi špatně okysličují oči, a proto bych je měl vysadit, aby do budoucna neměl problém. Takže když jsem zvážil pro a proti, už jen to, kolik stojí čočky, roztoky a brýle, měl jsem celkem jasno. A hlavně to pohodlí teď po operaci. Více

SOMICH s.r.o. - oční mikrochirurgie

• Chirurg, Dermatolog, Diabeto… log, Diagnostik, Internista, Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Benešova 511, Stříbro Mapa

Poliklinika Stříbro

• Chirurg, Anesteziolog, Dentá… lní hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Mírové náměstí 104, Mariánské Lázně Mapa

Goethovo nám. 16/1, Mariánské Lázně Mapa

ASKLEPION

• Chirurg, Dermatolog, Diabeto… log, Diagnostik, Gastroenterolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Václavská 1560, Tachov Mapa

Poliklinika Tachov

• „Přidávám se ke kometáři výše, také laserová opearce varixů a také maximální spokojenost. Profesionalita, lidský přístup, příjemný člověk! Více

Goethovo nám. 16/1, Mariánské Lázně Mapa

ASKLEPION

• „Přímočaré řešení problému, bez okolků. Vzor lékaře, v kterém je respekt a praxe. Nechodím si tam povídat, nebo posedět. Pokud vím, tak o jeho názor žádají z plzně, ne opačně. Více

Palackého 169, Teplá Mapa

Myoskeletální chirurgická ambulance

• „Velmi vstřícná, ochotná, odborník na svém místě, v ordinaci skvělý personál

Hlavní 263, Mariánské Lázně Mapa

Ordin. otorinolaryngologie a foniatrie

• „Prima chlap... ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Bohušova 850, Planá Mapa

Privátní chirurgická ambulance s.r.o.

• Chirurg

Přimdská 501, Bor Mapa