SWISS MED CLINIC s.r.o.

(46 názorů)

Ordinační hodiny ambulancí: Chirurgická ambulance PO 7:15 - 14:30 ÚT 12:30 - 14:30 ST 7:15 - 14:30 ČT zavřeno PÁ 7:15 - 12:00 ORL ambulance ST 10:00 - 14:00 (pouze pro objednané pacienty) ... Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

ST 7:15 - 14:30
ČT zavřeno
PÁ 7:15 - 12:00

ORL ambulance
ST 10:00 - 14:00 (pouze pro objednané pacienty)

Urologická ambulance
PÁ 8-15 (objednaní pacienti)

Endoskopická ambulance
ÚT 8-12
ČT 8-14:30

Změna ordinačních hodin či dovolená lékařů je uváděna na našich webových stránkách klinikasmc.cz a na Facebooku kliniky https://www.facebook.com/swissmedclinic/

Účty sociálních médií

• Milan Velík

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Profesionální přístup, výborný doktor, léčili jsme usi,nosy - spokojenort. Někdy trochu rázný přístup, ale s tím se dá žít, když nás za to uzdraví. ;-) Doporučuji

• J

MUDr. Milan Velík je ve svém oboru jednička, navíc má k pacientům lidský přístup, při léčbě dovede dát reálný náhled, podporu, rozhodnost, humor, má také skvělý vztah k dětským pacientům. Je nejlepším lékařem, kterého znám. Jana Vlková

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Umer Said

Urolog, MUDr.

• O
      Umístění: Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.Služby: mužský urologický problém

Pán MUDr. Umer Said je skvělý odborník ke kterému jezdím již několik let z Lužce nad Vltavou /nedaleko Mělníka/ , mám k němu naprostou důvěru ,doporučila mi ho další skvělá lékařka,internistka paní MUDr.Alice Kolmerová , která působila v nemocnici Mariánské lázně

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: doporuční operace v Nemocnici na Homolce

Pan MUDr Said Ummer je specialista na svém, místě. Přítel měl vážné onemocnění, pro které musel na dvě operace. Obě operace byli v Praze na Homolce a byli velice úspěšné. Děkuji lékaři za vstřícný přístup.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Josef Švec (Primář)

Chirurg, MUDr.

• H
      Umístění: SWISS MED CLINIC s.r.o.Služby: Běžný termín

Výborná zdravotní péče.Velké poděkování MUDr.Josefu Švecovi(Primář) a jeho sestře Štěpánce Řehákové????

• Pana primáře Švece navštěvuji od 5/2014 na gastroenterologické ambulanci v Mariánských Lázních. Vyléčil mi vřed na dvanácterníku a 9/2015 jsem mohla podstoupit laparoskopickou operaci žlučníku V Plané. Byla mi poskytnuta vynikající předoperační i pooperační péče. Především oceňuji jeho příkladný profesionální a lidský přístup k pacientovi. Celý jeho tým oddělení chirurgie zaslouží velké uznání. Hana Zimová

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře