Poliklinika Tachov

Václavská 1560

347 01, Tachov, plzeňský

• František Kouba

• H

Ať si každý o něm říká co chce naše rodina je s tímto zubařem velmi spokojená. Maminka má od 18 let problémy se zubama a on jí vždy pomohl a doporučil optimální řešení které odpovídalo jak stavu pěněženky a tak představám:) když byl problém tak vždy se bez odkladu vyřešil. Mamka je pro něj kosmonout co po vytržení zubů hned nasazuje nové:) já třešínka na dortu.... zatím bez kazu a s rovným býlím chrupem:)

• Václav Vokatý

Revmatolog, MUDr.

• R

Odborník na svém místě škoda,že takových není víc.

• Jiří Šebek

Ortoped, MUDr.

• Není moc výřečný, ale přesto na mne působí dojmem odborníka na svém místě...

• Jitka Fiklíková

Pediatr, MUDr.

• paní doktorka je velice milá ,ochotná ,a vždy mi ráda poradí nikdy se nemračí jako někteří doktoři a i když nemáme každý den dobrou náladu ona je pořád usměvavá ,je to doktorka na svém místě ,a také si jí velice vážím a děkuji za skvělou péči.

• Nejlepší pediatr kterého znám. Moc si jí vážím a děkuji jí za péči o naše malé syny.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Blanka Šebková

Pediatr, MUDr.

• Paní doktorka je milá a výborná doktorka

• Super doktorka,jsem moc spokojená.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Milada Soukupová

Internista, Praktický Lékař,

• A

nedoporucuji uz je tam moc pres duchod jen predepisuje leky a cloveka nikam neposle

• Jiří Ryšavý

Chirurg, MUDr.

• K

Myslím si,že takovýto doktor s takovým super přístupem k pacientům by měl být kvalitně ohodnocený a vůbec by mi nevadilo,kdybych měl u takového lékaře platit víc.Je velice příjemný,ochotně vám zodpoví jakoukoliv otázku,tak že ho hodnotím velmi kladně.Kéž by byli všichni doktoři takoví

• :

Dobrý lékař .Je i velmi vtipný a v ordinaci je s ním sranda ...jediné mínus je to že někdy pracuje velmi pomalu ale lékař vážně super doporučuji ♥

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• František Barták

Pediatr,

• B

Pan doktor je nejlepší pediar, kterého znám. Chodila jsem k němu kdysi sama. I když k němu kvůli vzdálenosti už nemůžu chodit se svou dcerou a mám bohužel jiného lékaře, volám mu a radím se s ním, protože mu důvěřuji. Najít adekvatní "náhradu" za pana doktora Bartáka je nemožné, protože on je nejlepší ze všech.

Bára

• F

mi jsme tam spokojeny

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Marie Bočková

• V

Vše nejprve rozebere a poradí, má profesionální přístup. Zuby od ní drží. Doporučuji. J. Veselovský

• J

Od dob kdy jsem je začala navštěvovat na základní škole mám obrovskou panickou hrůzu ze zubařů, kterou ve mě paní zubařka vybudovala. Ruce které jsme měla v puse smrděli od cigaret, věčně se víc věnovala sestře něž pacientům, po každém zákroku rozřezaný jazyk, atd. Už bych tam v život nešla...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marie Ditrichová

Zubař, MUDr.

• Souhlasím s ostatními,nejlepší zubařka,milá a profík.Když potřebuji vezme mě i bez objednání,a i prcek se k ní nebojí jít a to je co říct.

• A

VYborná zubní lékařka i zdravotní sestřička vširokém a dalekém okolí výborny pristup profesionalita a kvalita a pece

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře