Poliklinika Tachov

Václavská 1560

347 01 , Tachov , plzeňský

• František Kouba

• H

Ať si každý o něm říká co chce naše rodina je s tímto zubařem velmi spokojená. Maminka má od 18 let problémy se zubama a on jí vždy pomohl a doporučil optimální řešení které odpovídalo jak stavu pěněženky a tak představám:) když byl problém tak vždy se bez odkladu vyřešil. Mamka je pro něj kosmonout co po vytržení zubů hned nasazuje nové:) já třešínka na dortu.... zatím bez kazu a s rovným býlím chrupem:)

• Václav Vokatý

Revmatolog, MUDr.

• R

Odborník na svém místě škoda,že takových není víc.

• Jiří Šebek

Ortoped, MUDr.

• Není moc výřečný, ale přesto na mne působí dojmem odborníka na svém místě...

• Jitka Fiklíková

Pediatr, MUDr.

• paní doktorka je velice milá ,ochotná ,a vždy mi ráda poradí nikdy se nemračí jako někteří doktoři a i když nemáme každý den dobrou náladu ona je pořád usměvavá ,je to doktorka na svém místě ,a také si jí velice vážím a děkuji za skvělou péči.

• Nejlepší pediatr kterého znám. Moc si jí vážím a děkuji jí za péči o naše malé syny.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Milada Soukupová

Internista, Praktický Lékař,

• A

nedoporucuji uz je tam moc pres duchod jen predepisuje leky a cloveka nikam neposle

• František Barták

Pediatr,

• B

Pan doktor je nejlepší pediar, kterého znám. Chodila jsem k němu kdysi sama. I když k němu kvůli vzdálenosti už nemůžu chodit se svou dcerou a mám bohužel jiného lékaře, volám mu a radím se s ním, protože mu důvěřuji. Najít adekvatní "náhradu" za pana doktora Bartáka je nemožné, protože on je nejlepší ze všech.

Bára

• F

mi jsme tam spokojeny

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Marie Bočková

• V

Vše nejprve rozebere a poradí, má profesionální přístup. Zuby od ní drží. Doporučuji. J. Veselovský

• J

Od dob kdy jsem je začala navštěvovat na základní škole mám obrovskou panickou hrůzu ze zubařů, kterou ve mě paní zubařka vybudovala. Ruce které jsme měla v puse smrděli od cigaret, věčně se víc věnovala sestře něž pacientům, po každém zákroku rozřezaný jazyk, atd. Už bych tam v život nešla...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marie Ditrichová

Zubař, MUDr.

• Souhlasím s ostatními,nejlepší zubařka,milá a profík.Když potřebuji vezme mě i bez objednání,a i prcek se k ní nebojí jít a to je co říct.

• A

VYborná zubní lékařka i zdravotní sestřička vširokém a dalekém okolí výborny pristup profesionalita a kvalita a pece

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Andrea Kalafová

Oční Lékař, MUDr.

• L

Jsem nespokojena s jednanim pani doktorky ,podle ní pokud nemate vypíchle oko tak Vas prostě neošetři i když v Tachově ani v Plane nikdo kromě ní není,takže když mate zanět ,oči Vám pořad slzí, bolí a tyden se pořadně nevyspíte to podle ni neni akutni

• L

S DR.KALAFOVOU JSEM SPOKOJENA.JE PŘÍJEMNÁ,KOMUNIKATIVNÍ,VŠE VYSVĚTLÍ.ORDINACE JE DOBŘE VYBAVENA.ZA TO SESTŘIČKA BY MĚLA ZLEPŠIT SVÉ CHOVÁNÍ K PACIENTŮM.NELÍBÍ SE MI TO JEJÍ HONEM HONEM A PLACENÍ ZA LÉKY VENKU V ČEKÁRNĚ NA ŽIDLIČCE.JE PRAVDA,ŽE ČEKACÍ LHŮTY JSOU ŠÍLENÉ.KOMU SE TO NELÍBÍ ,MÁ PRÁVO ZMĚNIT LÉKAŘE.S DR.KALAFOU JSEM SPOKOJENA,ALE SE SESTROU NIKOLIV.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Dalibor Šperl

Gastroenterolog, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Prvni konzultace

U dr.Sperla jsem byla na prvni konzultaci a sestra/starsi pani/na me kricela pres celou cekarnu ze jsem mela prijit o 10min.driv coz jsem nevedela presto jsem se ji omluvila.Pote me vzal pan doktor a kdyz jsem se chtela zeptat na neco sdelil mi ze nema cas a musim si nechat otazky az napriste.Objednal me na test ktery me nikdo nedovedl vysvetlit,proto jsem tam uz nesla.Zadny respekt k pacientovi .

• R

Pana doktora doporučuji všem. Jeho nejmodernější vynikající přístrojové vybavení jak na kolonoskopii, tak i na gastroskopii ( transnasálně ) a především jeho erudovanost a empatie vám zajistí naprosto bezbolestné vyšetření. Mnozí lékaři by se mohli od pana dr.Šperla učit, a to ve všech směrech. Nesmím zapomenout ani na sestřičku paní Dvornickou, která je rovněž velmi hodná a příjemná. Absolvoval jsem zde mnohokrát obojí vyšetření a za jinou ordinaci bych neměnil.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře