O nás

Ordinace

Poliklinika Tachov

Václavská 1560

347 01 , Tachov , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  J
  Lékař: Jiří Chaloupecký Jiný

  vstřícný vysvětlí problém doporučí budmedikacinebonavrhne jinou možnost.Maximální spokojenost s přístupem k pacientovi .


  P
  Lékař: MUDr. Jaroslav Němeček Jiný

  Budu velice objektivní a konstruktivní. Od začátku, napříč recenzí sem očekával, že Pan Němeček nebude úplně kvalifikovaný, jako nejlepší ortodoncista, doteď za 2 roky, kde sem k němu chodil nemám zuby úplně srovnáné, jak dole, tak nahoře, ale chápu, jdu se stěhovat do Plzně, tak mi Němeček odebral rovnátka, aniž by se mě zeptal, protože mi vadil v horním patře můstek, nicméně 7 měsíců mi trvalo, než jsem řekl dost, ta léčba nikam nevede.. samozřejmě se pan Doktor urazil a vyndal mi vše, za co sem dával peníze, aniž by mi udělal sundávací rovnátka. Když vemu, jeho přístup, tak se ke mně nechoval úplně nejlépe, když mi bral otisky, jak na začátek léčby, tak i na konci, strašně mu vadilo, že se člověk, jako já může dávit, a byl nepříjemný, zkrátka když máte citlivý žaludek, řekne vám tázace, aby jste vydrželi a dělali co měli!.. nikdy při kontrole, nebo nandávání zámečků, nebo bez gumiček, neměl rukavice a troufám si napsat, že dělá bolestivé zákroky.. co se týče utahování drátu k zubům, měl sem 4x úplně povolené drátky, a to jsem ani nezmínil, že když mi při kontrole utahoval drát, neutáhl mi to pořádně a musel sem ho upozornit, že mi to neutáhl úplně, což on asi neuhlídal. Jediná výhoda Pána Němečka je taková, že je hodně levný, ale to je tak asi vše to vám může nabídnout, jsem rád, že přecházím do Plzně..

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Š
  Lékař: MUDr. Jiří Ryšavý Jiný

  Spolehlivý, ochotný doktor na pravém místě. Bez jediné výtky. Pro pacienty udělá vše co je potřeba. Za mne to nejlepší hodnocení. DOPORUČUJI


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Němeček Jiný

  Po fixních rovnátkách mám zkřížený skus, problémy s panty a k tomu mínus jeden zdravý zub. Rozhodně nedoporučuji. Zuby se musí celé předělat u jiného ortodontisty. Léčba fixním rovnátkem minimálně další tři roky.
  Tachováci vyplatí se s dětmi opravdu dojíždět jinam.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Blanka Šebková vyšetření kojenců a dětí

  Velmi milá a kvalitní doktorka s dlouholetou pediatrickou praxí. Vřele doporučuji na základě vlastní zkušenosti !


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Hůzlová Pravidelné kontroly

  Paní doktorka se snaží pacientovi zmírnit obtíže, je komunikativní, vstřícná. Hledá nejlepší způsob léčby. Kdybych se u ní začala léčit dříve, byl by můj zdravotní stav určitě lepší. Sestřičky jsou milé, ochotné. Recept na léky mi posílají mailem, čehož si jako přespolní, moc cením. Dříve mi ho posílaly dokonce poštou.


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Němeček fixní rovnátka

  Absolutně nedoporučuji. V Tachově je jediný, ale stojí za to spíše někam dojíždět. Přístup naprosto k pláči - o jeho hygienických přístupech nemluvě. To, že si nad vámi krkne během toho, co vám sahá rukami bez rukavic v puse, je naprosto běžné. Bolestivé zákroky, způsobené nemoci a nikdy jsem nepochopila, proč mi nedával gumičky kolem zámečků. Doteď mám se zuby velké problémy a snažíme se je s novým ortodotistou z Prahy dát do pořádku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  N
  Lékař: MUDr. Dalibor Šperl Prvni konzultace

  U dr.Sperla jsem byla na prvni konzultaci a sestra/starsi pani/na me kricela pres celou cekarnu ze jsem mela prijit o 10min.driv coz jsem nevedela presto jsem se ji omluvila.Pote me vzal pan doktor a kdyz jsem se chtela zeptat na neco sdelil mi ze nema cas a musim si nechat otazky az napriste.Objednal me na test ktery me nikdo nedovedl vysvetlit,proto jsem tam uz nesla.Zadny respekt k pacientovi .

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrea Kalafová

  Jsem nespokojena s jednanim pani doktorky ,podle ní pokud nemate vypíchle oko tak Vas prostě neošetři i když v Tachově ani v Plane nikdo kromě ní není,takže když mate zanět ,oči Vám pořad slzí, bolí a tyden se pořadně nevyspíte to podle ni neni akutni

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Němeček

  Pan doktor mi ve 13ti dal rovnátka na horní patro a nejenže se mi zuby v následujících letech znovu zkřivily, ale začaly se samy posouvat tak, že ve dvaceti už jsem se na to nemohla dívat a nechala si dát rovnátka podruhé. Když mi nová paní doktorka udělala rentgen, okamžitě řekla, že rovnat jen to horní křivé patro není a nikdy nebylo možné, vzhledem k tomu že příčina mých křivých zubů jsou zcela zjevně spodní zuby, které jsou namačkány do menšího oblouku a působí na ty horní jako špatná rovnátka.
  A mimo to, pan doktor se vyjadřuje velice neprofesionálně. Jako malá jsem trpěla na ekzém v obličeji, kterého bylo opravdu těžké se zbavit. Dodnes si živě pamatuji jak se na mě pan doktor při prohlídce několikrát podíval jako na něco velice odpudivého a řekl ať s s tou vyrážkou koukám něco udělat.
  Od spolužáků, kteří k němu také chodili jsem vždy slyšela jen samou kritiku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu