Poliklinika Tachov

Václavská 1560

347 01 , Tachov , plzeňský

• Š
    Lékař: MUDr. Jiří Ryšavý Jiný

Spolehlivý, ochotný doktor na pravém místě. Bez jediné výtky. Pro pacienty udělá vše co je potřeba. Za mne to nejlepší hodnocení. DOPORUČUJI

• N
    Lékař: MUDr. Jaroslav Němeček Jiný

Po fixních rovnátkách mám zkřížený skus, problémy s panty a k tomu mínus jeden zdravý zub. Rozhodně nedoporučuji. Zuby se musí celé předělat u jiného ortodontisty. Léčba fixním rovnátkem minimálně další tři roky.
    Tachováci vyplatí se s dětmi opravdu dojíždět jinam.

• P
    Lékař: MUDr. Blanka Šebková vyšetření kojenců a dětí

Velmi milá a kvalitní doktorka s dlouholetou pediatrickou praxí. Vřele doporučuji na základě vlastní zkušenosti !

• F
    Lékař: MUDr. Ivana Hůzlová Pravidelné kontroly

Paní doktorka se snaží pacientovi zmírnit obtíže, je komunikativní, vstřícná. Hledá nejlepší způsob léčby. Kdybych se u ní začala léčit dříve, byl by můj zdravotní stav určitě lepší. Sestřičky jsou milé, ochotné. Recept na léky mi posílají mailem, čehož si jako přespolní, moc cením. Dříve mi ho posílaly dokonce poštou.

• N
    Lékař: MUDr. Jaroslav Němeček fixní rovnátka

Absolutně nedoporučuji. V Tachově je jediný, ale stojí za to spíše někam dojíždět. Přístup naprosto k pláči - o jeho hygienických přístupech nemluvě. To, že si nad vámi krkne během toho, co vám sahá rukami bez rukavic v puse, je naprosto běžné. Bolestivé zákroky, způsobené nemoci a nikdy jsem nepochopila, proč mi nedával gumičky kolem zámečků. Doteď mám se zuby velké problémy a snažíme se je s novým ortodotistou z Prahy dát do pořádku.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu