Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.
U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně 35301
Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o. logo
Pojištění
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (8)

Obecné skóre

  M
  Lenka Fišerová Jiný

  Byla jsem na CT břicha neativně +KL z důvodu silných bolestí v podbříšku. Paní doktorka po CT došla k diagnóze, že se jedná o větší polyp lienární flexury. Nejbližší možný termín objednání na kolonoskopii byl až za 3 týdny s tím, že mi bylo řečeno, že polyp tak rychle neroste a nebolí. Po kolonoskopii mi byla zjištěná správná diagnóza, kdy se jednalo o divertikly trakčníku se zánětem, kde hrozí i perforace střeva. CT je také k určení této diagnózy, tak jak se může stát, že paní doktorka Fišerová to milně vyhodnotila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Zdeněk Sosnovský Jiný

  Výborný diagnostik , moc děkuji panu doktorovi.
  Tomáš Rozsival

  J
  MUDr. Vladimír Kadlec Jiný

  Zdravím všechny, kdo potřebuje zrovna pomoc. Doktor není jako Doktor, jde o empatii, zkušenost, důslednost. A MUDr. Kadlec mě zřejmě zachránil,, nikdy, nikdo ten čas neví, ale on tuší, ví! A o to jde. Jen mohu napsat veliké díky !!!!

  D
  MUDr. Umer Said Jiný

  Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá

  M
  MUDr. Jana Buchlovská Jiný

  Paní doktorka je moc ochotná a velmi příjemná. Normálně během vyšetření komunikuje, snaží se vše vysvětlit, nemáte strach se na něco zeptat. Je vidět, že jí práce baví a rozumí jí.
  Sestřičky v ordinaci v Mariánských Lázních jsou také super.

  N
  Ověřený profil
  MUDr. Josef Švec (Primář) Jiný

  Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Buchlovská akutní problém

  Navštívil jsem paní doktorku během pobytu v lázních, kdy jsem měl akutní problém. Setkal jsem se s velmi empatickým přístupem jak od ní tak od sestřičky. Nechala udělat všechna vyšetření a měla velmi lidský přístup. Na každou otázku odpověděla. Za mě velmi dobrý lékař.

  O
  Ověřený profil
  MUDr. Umer Said mužský urologický problém

  Pán MUDr. Umer Said je skvělý odborník ke kterému jezdím již několik let z Lužce nad Vltavou /nedaleko Mělníka/ , mám k němu naprostou důvěru ,doporučila mi ho další skvělá lékařka,internistka paní MUDr.Alice Kolmerová , která působila v nemocnici Mariánské lázně

  Došlo k chybě, zkuste to znovu