Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

(51 názorů)
Zobrazit lékaře

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

U Nemocnice 91/3

35301, Mariánské Lázně, karlovarský

Typ zařízení

• nemocnice

• František Samek

Fyzioterapeut, MUDr.

• D

Dobrý den,musim pana doktorka Samka hodnotit jedině nadmíru mé spokojenosti,nejen,že má velice milý přístup ke svým pacientům,ale jako uznal,že mám opravdu problém s mými zády a zahájil okamžitou léčbu.Navštívila jsem více ordinací,ale bohužel nejen negativní přístup,ale i žádné uznání,že může taky obyčejného člověka něco bolet.Jsem ráda,že jsem tohoto úžasného člověka našla a všem vřele doporučuji navštívit jeho ordinaci věřte,že nebudete litovat.Samozřejmě ordinace je dokonalá díky milému přístupu paní Medalové,která vám sjedná schůzku s panem doktorem jen tak dál s pozdravem Drsková

• Eva Suchánková

Neurolog,

• A

dobry den velke podekovani za profesionalni a llidsky pristup hlavne zduraznuji ze jako jedina lekarka z mnoha lekaru prisla na pricinu me dlouholete nemoci s lekari s kteryma jsem se po dobu setkavala jen vzkazuji misto pridani penez by vam vubec neuskodilo skoleni jak se chovat k nemocnym prestat ordinovat od stolu a chovani nekterych z vas katastrofa

• Umer Said

Urolog, MUDr.

• O
      Umístění: Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.Služby: mužský urologický problém

Pán MUDr. Umer Said je skvělý odborník ke kterému jezdím již několik let z Lužce nad Vltavou /nedaleko Mělníka/ , mám k němu naprostou důvěru ,doporučila mi ho další skvělá lékařka,internistka paní MUDr.Alice Kolmerová , která působila v nemocnici Mariánské lázně

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: doporuční operace v Nemocnici na Homolce

Pan MUDr Said Ummer je specialista na svém, místě. Přítel měl vážné onemocnění, pro které musel na dvě operace. Obě operace byli v Praze na Homolce a byli velice úspěšné. Děkuji lékaři za vstřícný přístup.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Jana Buchlovská

Urolog, MUDr.

• P
      Umístění: Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.Služby: akutní problém

Navštívil jsem paní doktorku během pobytu v lázních, kdy jsem měl akutní problém. Setkal jsem se s velmi empatickým přístupem jak od ní tak od sestřičky. Nechala udělat všechna vyšetření a měla velmi lidský přístup. Na každou otázku odpověděla. Za mě velmi dobrý lékař.

• Josef Švec (Primář)

Chirurg, MUDr.

• H
      Umístění: SWISS MED CLINIC s.r.o.Služby: Běžný termín

Výborná zdravotní péče.Velké poděkování MUDr.Josefu Švecovi(Primář) a jeho sestře Štěpánce Řehákové????

• Pana primáře Švece navštěvuji od 5/2014 na gastroenterologické ambulanci v Mariánských Lázních. Vyléčil mi vřed na dvanácterníku a 9/2015 jsem mohla podstoupit laparoskopickou operaci žlučníku V Plané. Byla mi poskytnuta vynikající předoperační i pooperační péče. Především oceňuji jeho příkladný profesionální a lidský přístup k pacientovi. Celý jeho tým oddělení chirurgie zaslouží velké uznání. Hana Zimová

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Roman Vokatý

Fyzioterapeut, MUDr.

• V
      Umístění: RICHARD STAR s.r.o. - FBLRSlužby: Jiný

Znam Romana od 1985. roku, empaticnejsiho cloveka jsem ve svem zivote potkal jenom parkrat. Podle mne je to jeste stara dobra skola lekare.Do roku 2004 (kdy jsem odesel do zahranici). mne mnohokrat pomohl ne jenom s myma zadama, ale take mentalne. Romane moc diky za vse ! Byl jsi a verim ze jeste jsi skvely clovek.S velkou uctou Vld.

• S

Byla jsem v Mariánskách na dovolené, jsem ze severní Moravy. Zablokovala se mi krční páteř....napravil mi ji, dal mi uvolňující injekci do svalů....a já si užila zbytek dovolené.... Velmi profesionální člověk a ten správný člověk na svém místě! Moc děkuji!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře