Doporučení dermatologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Říčany

• „Byla jsem již několikrát na prohlídce u Dr. Grohové a mohu jen doporučit. Je velmi pečlivá a dává si na pacientech záležet. Po každé prohlídce odcházím spokojená a léčba je vždy účinná. Ráda se k paní doktorce vracím, jelikož vím, že si dokáže poradit s každým problémem. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• „Mohu vřele doporučit, velmi profesionální přístup i erudice v oboru, je prostě skvělá. Jsem rád, že mám kde řešit své kožní problémy. Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní

• „Byla jsem velmi spokojena - pan doktor je příjemný, sestra vstřícná, prostředí nové, určitě jsem se "neštítila" jako v některých jiných ordinacích. Pan doktor se mnou o problému - který po jeho volbě léčby zmizel - dostatečně a srozumitelně hovořil. Jsem spokojená. Více

Františka Křížka 22, Praha Mapa

MUDr. Ondřej Šeda dermatologická ordinace

• „opravdu skvělá lékařka

Za Poštovskou zahradou 479, Praha Mapa

Dermatovenerologie

• „Pan doktor je milý, chodím k němu já i moje dcera, když jsem se objednal na odpoledne, nikdy jsem nečekal více jak 20 min. Jako laik si odbornost netroufám hodnotit, ale léčiva, která mi předepsal, zpravidla zabrala. Z kožních lékařů, které jsem osobně poznal, patří rozhodně mezi ty nejlepší. Má dcera má podobnou zkušenost a jsme spokojeni Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• „Velká pochvala ,paní doktorka mě vzala i když ten den měla jen vypalování bradavic , čekala jsem asi půl hodiny a jsem štastná ,že jsem jí nahodou našla .Ještě mi napsala mast o 90% levnější než moje předchozí lékařka. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná, vše mi vysvětlila, uvidím, zda léčba zabere. V čekárně byli přede mnou 3 pacienti a čekala jsem něco okolo půl hodiny, nic strašného. Asi záleží, v kolik hodin přijdete, že. 5 minut před polední pauzou asi musíte počítat s tím, že se vám to protáhne... Jednoznačně paní doporučuji :) Více

Na Florenci 9, Praha Mapa

Dermatovenerologická ordinace

• „Paní doktorka se nechovala vůbec tak, jak jsem po přečtení recenzí zde čekala. Mám jen dva menší mínusy neříká dopředu co vás bude čekat, takže člověk zjistí až v den operace, že druhý den bude muset ještě na převaz apod. a moc jí není rozumět, člověk se musí víckrát ptát, aby si byl jistý co říkala, to je ale dáno jejím vysokým věkem. Co se týče profesionality je ale velice znát její zkušenost, navíc nedělá zbytečné věci jen pro peníze jako spousta jiných doktorů. Když viděla, že se trochu bojím, velice mi s tím pomohla. Téměř nebere pacienty bez objednání, proto u ní člověk zbytečně nečeká. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „U paní doktorky jsem byla již několikrát. Poprvé s boreliózou v prvním stadiu, kterou paní doktorka nepodcenila a i při léčbě antibiotiky jsem byla pod její kontrolou. Vše jsme podchytili a jsem v pořádku. Poté s několika dalšími problémy a paní doktorka byla vždy milá a vstřícná, nikdy mé problémy nepodcenila. Přicházím obvykle ráno hned po otevření, protože vím, že jinak bych čekala. Takto přede mnou čeká jeden, dva pacienti. A délka čekání se dle mé zkušenosti odvíjí jen od toho, že se paní doktorka lidem věnuje a nebere je jak na běžícím páse. Více

Janovského 912/51, Praha Mapa

Dermatologická ordinace

• „Paní doktorka mne velmi ochotně přijala s akutním problémem ještě ten den, kdy jsem si zavolal, a to ačkoliv měla plný itinirář na týdny dopředu. Byla milá, vtipná, věcná a rychle pomohla s řešením. Hodnotím na výbornoou :) Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

FARMED, s.r.o., ord. kožní a pohlavní

• „Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé na preventivní kontrole znamének a pih a jsem nadšená. MuDr. byla velmi příjemná, milá, vyslechla si mě, prohlídka byla rychlá ale pečlivá. Sestra je taktéž velmi milá, příjemná slečna. Byla jsem objednána na 8.15 hodin a na řadu jsem šla již v 8.10 a opravdu rychle. paní doktorku vřele doporučuji a budu k ní i nadále velmi ráda chodit :-) Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Velice prijemna sestricka i pani doktorka. Mohu jen doporucit. Byla jsem moc spokojena, nemohu nic vytknout.

Sokolská 1079, Říčany Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Od ZŠ mám vždy na jaře a někdy na podzim vyrážku - která je někdy tak odporná a bolestivá, že mi je hůř, než kdybych měla chřipku.. Celé roky mi doktoři tvrdili nesmysly - nejdřív alergie na krém, pak "kožní chřipka", pak alergie na slunce.. až doktorka Divišová mi přesně řekla, co to je! :-) (Né že by mě tím potěšila, protože název je sice známý, ale nikdo prý neví, z čeho se to dělá a ani co na to působí...) Je milá a sypmatická! Jsem ráda, že jsem si našla super kožní doktorku! Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

• „Skvělá, milá doktorka. Nikoho lepšího jsem ještě ve zdravotnictví nepotkal. Kéž by takoví byli všichni!

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „U pana doktora jsem byla dvakrát a působil na mě vždy naprosto profesionálně. Nepotrpí si evidentně na zbytečné řeči (však od toho tam ani není), důkladně prohlédne, vysvětlí, na případné nehrazené zákroky pojišťovnou předem upozorní. A jelikož jsem strašpytel, tak u prováděného zákroku mě, u každého kroku, který prováděl, vždy řekl co dělá a co budu cítit. Prostě paráda. Pana doktora za sebe mohu doporučit. Více

Na Úbočí 4, Praha Mapa

Samostatná ordinace lékaře - kožní

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „doporučuji :-)

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

• „Dnešní zkušenost.. Rychlá akce, bez čekání, milá dáma, vše s úsměvem a komentováním postupu. Odstranění znaménka. Super, doporučuji Petr Haas Více

Strossmayerovo náměstí 6, Praha Mapa

Sdružené ambulantní zařízení v Praze 7

• Dermatolog, Anesteziolog

1 názor

„Milý a ochotný doktor. Normálně mi zkontroloval znaménka a předepsal mast na ekzém. Vše jJasně a srozumitelně vysvětlit. Děkuji Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Dermatolog, Internista

„Péče paní doktorky je velmi důkladná a na výborné úrovni.

Žižkova 282, Český Brod Mapa

Dermatovenerologická ambulance