KCK SALVE spol.s.r.o.

12000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Petr Horák

Ortoped, MUDr.

• Je velice empaticky, veskere jeho zakroky byly spravne. a prinesly nam vzdy velkou ulevu od bolesti. Stara se o sve pacienty po celou dobu lecby. Je odborníkem na pravem miste.

• Erika Utracka

• A
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka je opravdu znalkyně ve svém oboru, své práci rozumí a dělá ji nejlépe jak může. Vše vysvětlí, dává dostatek času na vaše otázky, nic nezanedbá. I když jsem se k ní dostala kvůli ne zrovna šťastné události, musím říct, že jsem za ni ráda a na kontroly do Podolí se ve výsledku těším. Mimo to že je skvělá lékařka je totiž i neuvěřitelně příjemná, milá, lidská... Mohu jen doporučit!

• Petr Korbelář

Ortoped, Doc. MUDr.

• -
      Umístění: jiné místoSlužby: Skolioza

K panu doktorovi chodím již několik let se skoliózou páteře, kterou bylo nakonec třeba řešit operativně. Musím vše hodnotit kladně, operace proběhla bez komplikací a i dřívější návštěvy FN Motol, které operaci předcházely, také hodnotím jedině pozitivně.

• Arnošt Novák

• V
      Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika BudějovickáSlužby: pravidelná prohlídka

Veliká spokojenost, velmi čisté a příjemné prostředí, rychlé objednání, milý přístup sester a zkušený pan lékař. MUDr. Novák se nezaměřuje pouze na gynekologické vyšetření, ale profesionálně si vyžádá i další zprávy od obvodního lékaře, nebo v případě jakékoliv léčby, chce zprávu od dalšího ošetřujícího lékaře, tak aby měl celkový přehled o všem, co se v ženském těle dělo a děje. Gynekologické vyšetření je šetrné, to že odběr cytologie zabolí je naprosto normální, prostě vše je, tak jak má být, cítila jsem se v přítomnosti lékaře velmi dobře a uvolněně. MUDr. Novák i po celou dobu vyšetření poskytuje lékařské rady a velmi dobře dokáže vysvětlit laikovi, co z lékařského hlediska doporučuje a co ne. Opravdu doporučuji, je to "PAN DOKTOR". Komentáře níže, ohledně poplatku 500 Kč, jsou naprosto zbytečné, protože při jednom vyšetření uhradíte pouze 50 Kč za použití nástrojů (což je zcela běžná praxe všude, dokonce jsou ceny i vyšší) a pokud sama chcete, tak uhradíte jednorázově zálohu 500 Kč, z které se pak při pravidelných prohlídkách strhává 50 Kč za použití nástrojů. Jako bonus beru, že v jednom zdravotnickém zařízení probíhají všechna ostatní vyšetření, která s gynekologií souvisí, například mamma centrum. Za mne celkové hodnocení - nejen velmi dobrý, ale přímo perfektní, opravdu super lékařská péče i zařízení. Věřím, že v případě jakéhokoliv zdravotního problému, jsem na správném místě, kde se o mne profesionálně postarají odborníci. Moc děkuji. Věra Židlíková

• Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.Služby: Kontrola miomu

Nedoporucuji. Pan doktor ze stredoveku. Neni jasne, co dela v tomto modernim zarizeni. Podle nej miom 18 mm ani nemusi se kontrolovat. Protoze gdysi, gdyz nebyl ultrazvuk, pulka zen z takovymi behali, a ani o tom nevedeli.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Pavel Čech

Ortoped, MUDr.

• V
      Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.

Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv!

• G

Pana doktora mohu vrele doporucit, po nejasnych bolestech kolene, naslednem rtg a magneticke rezonanci jsem byla objednana na artroskopii. Odstranil mi ulomeny meniskus, treti den po operaci jsem odlozila berle :0) je velmi vstricny, vse vysvetli a hlavne uklidni.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Michaela Mikešová-Klímková

• M
      Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.Služby: Jiný

Skvělá paní doktorka, chodím k ní už několik let. Díky ní jsem těhotenství prožila naprosto bez obav. Vše vysvětlí, snaží se pomoci, je profesionální, moc milá a vstřícná.

• A
      Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.

K paní doktorce jsem chodila ráda a byla jsem přesvědčena, že jsem v dobrých rukou. Bohužel mě zklamala ve chvíli, kdy jsem ji potřebovala nejvíce. Jsem onkologická pacientka a paní doktorka mě při nálezu nebyla ochotná pomoci s dalším postupem, kam se mám objednat a co dál dělat. Pospíchala domů, neuklidnila a celkově ještě víc vyděsila. Nakonec jsem si musela zajistit péči v jiné gynekologické ordinaci, kde se okamžitě zjistilo, že nález není nijak ohrožující, jak jsem byla přesvědčena.

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Kateřina Bláhová

• J
      Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka je velice milá. Dnes jsem u ní byla poprvé a jsem nadšená. Vše mi vysvětlila, rozhodně byl prostor pro mé otázky, ochotně se mnou komunikovala. Při vyšetření mi i ukazovala ultrazvuk a vysvětlovala, co je na něm vidět. Rozhodně doporučuji. Sestřičky na recepci byly obě také velice milé a vše vysvětlily. Velkou výhodu vidím také v tom,, že jsem šla na řadu přesně v čas, kdy jsem byla objednaná.

• K
      Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.Služby: péče o těhotné

Milá, sympatická a komunikativní paní doktorka. Vše vysvětlí, poradí. Moc příjemná. Profesionál na svém místě.
      Chodím k ní velmi ráda.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře