KCK SALVE spol.s.r.o.

12000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• J
    Lékař: MUDr. Kateřina Bláhová Jiný

Paní doktorka je velice milá. Dnes jsem u ní byla poprvé a jsem nadšená. Vše mi vysvětlila, rozhodně byl prostor pro mé otázky, ochotně se mnou komunikovala. Při vyšetření mi i ukazovala ultrazvuk a vysvětlovala, co je na něm vidět. Rozhodně doporučuji. Sestřičky na recepci byly obě také velice milé a vše vysvětlily. Velkou výhodu vidím také v tom,, že jsem šla na řadu přesně v čas, kdy jsem byla objednaná.

• M
    Lékař: MUDr. Michaela Mikešová-Klímková Jiný

Skvělá paní doktorka, chodím k ní už několik let. Díky ní jsem těhotenství prožila naprosto bez obav. Vše vysvětlí, snaží se pomoci, je profesionální, moc milá a vstřícná.

• V
    Lékař: MUDr. Pavel Čech

Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv!

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Arnošt Novák Kontrola miomu

Nedoporucuji. Pan doktor ze stredoveku. Neni jasne, co dela v tomto modernim zarizeni. Podle nej miom 18 mm ani nemusi se kontrolovat. Protoze gdysi, gdyz nebyl ultrazvuk, pulka zen z takovymi behali, a ani o tom nevedeli.

• A
    Lékař: MUDr. Michaela Mikešová-Klímková

K paní doktorce jsem chodila ráda a byla jsem přesvědčena, že jsem v dobrých rukou. Bohužel mě zklamala ve chvíli, kdy jsem ji potřebovala nejvíce. Jsem onkologická pacientka a paní doktorka mě při nálezu nebyla ochotná pomoci s dalším postupem, kam se mám objednat a co dál dělat. Pospíchala domů, neuklidnila a celkově ještě víc vyděsila. Nakonec jsem si musela zajistit péči v jiné gynekologické ordinaci, kde se okamžitě zjistilo, že nález není nijak ohrožující, jak jsem byla přesvědčena.

• D
    Lékař: MUDr. Michaela Mikešová-Klímková Standardní prohlídka

K paní doktorce chodím už snad více než 5 let a její péči mohu jen doporučit. Jsem dost problematický pacient (můj problém jsme řešily cca 4) a paní doktorka byla vždy vnímavá, vstřícná, velmi milá a především odborník. Veškeré podrobnosti o mém stavu konzultovala s dalšími kolegy v jiných zařízeních a vše bylo v naprostém pořádku, stejně jako jsem teď já. Moc děkuji za takové lékaře! :)

• A
    Lékař: MUDr. Michaela Mikešová-Klímková

Chci popsat svůj příběh a upozornit stávající a případné nové pacientky, ať radši zajdou na kontrolu k jinému doktorovi.

Já jsem pacientkou paní doktorce Mikešové cca 10 let a chodila jsem minimálně dvakrát do roku na pravidelné prohlídky a odběry.

Za 10 let jsem měla kontrolu prsu jen jednou.

Před rokem jsem měla potrat a byla jsem z toho velice špatná. Prý za vše může stresová práce, ale jinak jsem prý báječně zdravá.

Před dvěma měsíci jsem shodou náhod šla na ultrazvuk k jiné doktorce a ta zjistila, že mám tři cysty (jednu na vaječníku a po jedné v každém prsu).

Nevěřila jsem tomu a zašla jsem za dalším doktorem, který to bohužel potvrdil.

Když jsem se zeptala, zda je možné, aby toto moje doktorka neviděla, odpověď zněla: „Buď na vás úplně kašle, nebo má vadný ultrazvukový aparát.

Je hrozné, že se člověk může do takové situace dostat, přestože se snaží být zodpovědný – nezameškala jsem žádnou kontrolu.

Teď nemůžu otěhotnět. Nový doktor říká, že jde o zanedbanou péči.

PS:
    Mimochodem sestry na recepci v tomto Centru jsou velice nepříjemné.
    Pokaždé když jsem tam volala, měla jsem husí kůži.

• K
    Lékař: MUDr. Kateřina Bláhová péče o těhotné

Milá, sympatická a komunikativní paní doktorka. Vše vysvětlí, poradí. Moc příjemná. Profesionál na svém místě.
    Chodím k ní velmi ráda.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu