Zobrazit lékaře

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

Čumpelíkova 1764/2

18200 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme diagnostickou a léčebně preventivní péči z následujících lékařských oborů: dermatologie, kožní, dětská kardiologie, gynekologie, porodnictví, chirurgie, interní medicína, biochemie, hematologie, mikrobiologie, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, praktický lékař, stomatologie a urologie.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Zdeněk Holec

Gynekolog, MUDr.

• Dnes jsem byla u pana doktora poprvé.Moc jsem se tedy netěšila(kdo taky),ale byla jsem naprosto uchvácena,s jakým jednáním jsem se setkala.Sestřička byla lidská a moc milá.Rovněž pán doktor. Důkladný a pečlivý sympaťák..Určitě doporučuji a na příští prohlídku se dokonce budu i těšit :)

• J

Velmi dobrý, spolehlivý doktor, sestřička (jeho dcera) taky perfektní. Předchozí sestra byla strašná. Prožila jsem s ním dvě těhotenství, jedno zamlklé těhotenství a jsem s ním velmi spokojena. Když jste objednaní, jdete na čas, žádné čekání! Max. pět minut. Bohužel jako pacientka z jiného obvodu musím platit 800 korun ročně, což už pro mě není dlouho udržitelné a budu muset vyhledat jiného gynekologa.

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Jarmila Mrázková

Pediatr, MUDr.

• Dobrý specialista

• Helena Aujezdská

Fyzioterapeut, Pediatr,

• Byla jsem poprvé u pí doktorky. Na moji prosbu, že bych chtěla napsat masáže mi bylo sděleno, ať si je koupím sama.
      Vůbec jsem nebyla spokojena.

• V

Tahle paní doktorka mi zachránila život, když přehodnotila diagnózu jiného lékaře.

• Jiřina Horčíková

Praktický Lékař, MUDr.

• doporučuji

• velmi se stará o pacienty

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Dagmar Pojmanová

• Z

K paní doktorce chodím již léta a má spokojenost spočívá v jejím osobním přístupu a důkladnosti ošetření pacientů. Rád bych ji všem doporučil, bohužel její vysoká kvalita se odráží v již naplněné kapacitě pacientů, tedy nové pacienty nepřijímá...

• Bezvadná zubařka, velice citlivá. Než jsem k ní přešla, měla jsem až panický strach ze zubního ošetření, nyní jsem se tohoto strachu zbavila. Paní doktorka je velmi pečlivá :-)

• Eva Zajíčková

Gynekolog, MUDr.

• I

Chodím k ní již od 15-ti let a vždy super :)

• R

Paní doktorka je moc příjemná,citlivá a stejně tak její sestřička.Codím k ní už od jejího nástupu a jinam bych nešla.Irena

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Miroslav Libánský

• X

bezbolestné trhání, skvělý a milý přístup....vrátila jsem se k panu doktorovi po letech a udělala jsem dobře

• D

Nevhodně provedená výplň zubu mi způsobila rozštěpení zubu a ten musel být pak vytržen. Naštěstí už chodím k jinému zubaři.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Dana Čekanová

• I

Ochotná, vlídná a zručná, dohodnuté termíny vždy důsledně dodržuje, v akutních případech vychází vstříc. Škoda, že chce odejít do důchodu..I. Kraus

• J

K uvedeným hodnocením můžu jenom dodat, že s nimi zcela souhlasím. Mám úplně stejné zkušenosti. Perfektní práce lékařky i sestry, perfektní přístup k pacientovi a to vše vždy s úsměvem.

• Ingrid Pavlová

Oční Lékař,

• A

(...) z mého pohledu a z pohledu mé ženy máme opačný názor. Nikomu ho samozřejmě nevnucuji. Standardně jsme se předem oba pokaždé telefonicky objednali, přišli, ani chvilku nečekali a byli pečlivě vyšetřeni a dostali podrobnou zprávu a recept. Co si přát víc vskutku netuším.

• Všem,kteří tady píšete proti pí. doktorce by jste si měli uvědomit,že ona si nevybírá pacienty a pokud ošetří někoho kdo nespadá pod její region tak ji to pojišťovna neproplatí..takže pokud o tom nic nevíte nemáte práívo se tu osočovat...asi byla v právu jinak Vás odmítnout nesmí!!!!L.P.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Štorková

Dermatolog, MUDr.

• D

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé na preventivní kontrole znamének a pih a jsem nadšená.
      MuDr. byla velmi příjemná, milá, vyslechla si mě, prohlídka byla rychlá ale pečlivá.
      Sestra je taktéž velmi milá, příjemná slečna.
      Byla jsem objednána na 8.15 hodin a na řadu jsem šla již v 8.10 a opravdu rychle.
      paní doktorku vřele doporučuji a budu k ní i nadále velmi ráda chodit :-)

• Z

Mudr. Štorkovou doporučuji, dokázala totiž správně určit diagnózu, což před ní nedokázali tři pediatři a jeden kožní lékař. Přístup milý, profesionální, anamnéza podrobná, poskytla užitečné rady ohledně starostlivosti o dítě s atopickým ekzémem.