Zobrazit lékaře

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

Čumpelíkova 1764/2

18200 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme diagnostickou a léčebně preventivní péči z následujících lékařských oborů: dermatologie, kožní, dětská kardiologie, gynekologie, porodnictví, chirurgie, interní medicína, biochemie, hematologie, mikrobiologie, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, praktický lékař, stomatologie a urologie.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Zdenka Beníšková Jiný

Nechápu, proč Mudr. Beníšková mladší vykonává profesi lékařky. Pacienta do ordinace nechce, vše řeší přes vrátnici, např. žádanku nechám na vrátnici, zprávu od specialisty mi nechte na vrátnici a pak si zavolejte, apod. Toto se děje již od doby, kdy se tu potýkáme s covidem. Je to opravdu velmi nezodpovědné od ní a dle mého názoru tímto zanedbává péči o pacienty.

Lékař: MUDr. Radmila Hrubá Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná a klidná dáma, velice pečlivá a není pro ni nic problém, lepšího praktika neznám ,proto jsem k paní doktorce přihlásila i svou dceru, která je také velmi spokojená.

Lékař: MUDr. Zdeněk Holec preventivní prohlídky

Nejlepší lékař jakého nyní mám.Dnes jsem u něj byla a jsem unešena jeho přístupem,profesionalitou a pečlivostí.Udělal mi všechny vyšetření k prevenci.Jak jsem se ta bála jí tak jsem šla potěšena odtamtud.

Lékař: MUDr. Eva Matějková Jiný

Chodím k paní doktorce už málem 20 let a nemohu ji dostatečně vynachválit ... je to profesionál, velice slušná a trpělivá, všechno vysvětlí, dbá o dodatečná vyšetření. Za ta léta jsem ji nikdy neviděl ve špatné náladě.

Lékař: MUDr. Eva Matějková Jiný

Paní doktorka je pečlivá a šikovná, chodíme k ní skoro celá rodina a jsme s ní všichni velmi spokojeni.

Lékař: MUDr. Radmila Hrubá Jiný

Ještě jsem se nesetkala s takovým přístupem k pacientovi.Paní doktorka s vámi jedná jako s člověkem,troufám si říct, jako s přítelem.Snaží se pomoci,poradit,ale i psychicky podpořit.Kéž by bylo více takových lékařů.Děkuji Paní doktorko.

Lékař: Karel Sadil Bolest kolene

Nikdy víc. Přijdu s bolesti kolene, pán mě vyšetřil a řekl to, co jsem čekal...14 dní v klidu. Potom co jsem mu řekl, že v klidu byla noha dva měsíce, přemýšlel, co tedy vymyslí. Nakonec vymyslel, že mám úplně změnit sport ???? Nadneseně řečeno, pokud by k němu přišel pan Jágr s bolestí kolene, tak mu doporučí přesedlat na plavání,nebo jeho oblíbené kolo, namísto hokeje... Nejsem důchodce abych jezdil v lehkém tempu na rotopedu. Rentgen dělat nechtěl, prý na něm nic vidět nebude ???? nakonec jsem šel k sportovnímu doktorovi a na rentgenu se ukázala prasklá čéška. Díky za pomoc, možná bych být panem"doktorem" změnil povolání. Mimochodem celou dobu co na vás mluví, tak má zavřené oči.

Lékař: MUDr. Zdenka Beníšková zdravotní problém

Připravte se na velmi laxní přístup a nekonečné čekání. Občas se stane, že doktorka přijde o půl hodiny později, přestože má oficiálně ordinační hodiny dřív. Zažila jsem starší paní Beníškovou a teď v ordinaci ordinuje její dcera, která je nezodpovědná a to, že jí ordinační doba začíná v určitou dobu, neznamená, že doktorka v tuto dobu také přijde. Kapitola sama o sobě je dlouhá čekací doba - do ordinace se většinou dostanete po 3 a více hodinách čekání.

Lékař: MUDr. Radmila Hrubá Vysoká teplota, bolest v krku

Úžasná, milá doktorka, která mě zachránila, i když u ní nejsem registrovaná, jelikož v Praze pouze studuji. Opravdu anděl.

Lékař: Karel Sadil zlomenina stydké kosti

K panu doktorovi jsem přešla z jiného zařízení kvůli pokračování v léčbě zlomeniny stydké kosti. Pan doktor důkladně prostudoval moje dosavadní zdravotní materiály, probral se mnou mé subjektivní pocity, prohlédl mě, poslal na kontrolní rentgen a doporučil další postup léčby. Oceňuji jeho zodpovědný přístup a vztah k pacientovi. Růžena Brusová