Zobrazit lékaře

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

Čumpelíkova 1764/2

18200, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 28...

Poskytujeme diagnostickou a léčebně preventivní péči z následujících lékařských oborů: dermatologie, kožní, dětská kardiologie, gynekologie, porodnictví, chirurgie, interní medicína, biochemie, hematologie, mikrobiologie, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, praktický lékař, stomatologie a urologie.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Zdeněk Holec

Gynekolog, MUDr.

• Dnes jsem byla u pana doktora poprvé.Moc jsem se tedy netěšila(kdo taky),ale byla jsem naprosto uchvácena,s jakým jednáním jsem se setkala.Sestřička byla lidská a moc milá.Rovněž pán doktor. Důkladný a pečlivý sympaťák..Určitě doporučuji a na příští prohlídku se dokonce budu i těšit :)

• J

Velmi dobrý, spolehlivý doktor, sestřička (jeho dcera) taky perfektní. Předchozí sestra byla strašná. Prožila jsem s ním dvě těhotenství, jedno zamlklé těhotenství a jsem s ním velmi spokojena. Když jste objednaní, jdete na čas, žádné čekání! Max. pět minut. Bohužel jako pacientka z jiného obvodu musím platit 800 korun ročně, což už pro mě není dlouho udržitelné a budu muset vyhledat jiného gynekologa.

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Jarmila Mrázková

Pediatr, MUDr.

• Dobrý specialista

• Helena Aujezdská

Fyzioterapeut, Pediatr,

• Byla jsem poprvé u pí doktorky. Na moji prosbu, že bych chtěla napsat masáže mi bylo sděleno, ať si je koupím sama.
      Vůbec jsem nebyla spokojena.

• V

Tahle paní doktorka mi zachránila život, když přehodnotila diagnózu jiného lékaře.

• Jiřina Horčíková

Praktický Lékař, MUDr.

• doporučuji

• velmi se stará o pacienty

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Dagmar Pojmanová

• Z

K paní doktorce chodím již léta a má spokojenost spočívá v jejím osobním přístupu a důkladnosti ošetření pacientů. Rád bych ji všem doporučil, bohužel její vysoká kvalita se odráží v již naplněné kapacitě pacientů, tedy nové pacienty nepřijímá...

• Bezvadná zubařka, velice citlivá. Než jsem k ní přešla, měla jsem až panický strach ze zubního ošetření, nyní jsem se tohoto strachu zbavila. Paní doktorka je velmi pečlivá :-)

• Eva Zajíčková

Gynekolog, MUDr.

• I

Chodím k ní již od 15-ti let a vždy super :)

• R

Paní doktorka je moc příjemná,citlivá a stejně tak její sestřička.Codím k ní už od jejího nástupu a jinam bych nešla.Irena

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Eva Matějková

• L

S pani doktorkou jsem velmi spokojena, prijemna, svedomita a osetreni temer neboli. I kdyz jsem mela panickou hruzu ze zubaru, k pani doktrorce chodim rada.

• T

Pani doktorka dobre opravuje zuby, ale chybi ji eticky a profesionalni pristup. Po pristehovani na Ladvi jsem potreboval urgentni osetreni kvuli bolesti zubu. Na internetu jsem objevil MUDr. Evu Matějkovou na klinice Cumpelikova. V jejim internetovem profilu stalo, ze prijima nove pacienty. Tak jsem si telefonicky domluvil navstevu. Po vstupu do ordinace mi rekla, ze mi poskytne prvni pomoc, ale ze nove pacienty neprijima. Trochu mi bolavy zub povrtala a rekla, abych si to nechal dokoncit u jineho zubare? Pritom jsem plne pojisten.

• Miroslav Libánský

• X

bezbolestné trhání, skvělý a milý přístup....vrátila jsem se k panu doktorovi po letech a udělala jsem dobře

• D

Nevhodně provedená výplň zubu mi způsobila rozštěpení zubu a ten musel být pak vytržen. Naštěstí už chodím k jinému zubaři.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Dana Čekanová

• I

Ochotná, vlídná a zručná, dohodnuté termíny vždy důsledně dodržuje, v akutních případech vychází vstříc. Škoda, že chce odejít do důchodu..I. Kraus

• J

K uvedeným hodnocením můžu jenom dodat, že s nimi zcela souhlasím. Mám úplně stejné zkušenosti. Perfektní práce lékařky i sestry, perfektní přístup k pacientovi a to vše vždy s úsměvem.

• Ingrid Pavlová

Oční Lékař,

• A

(...) z mého pohledu a z pohledu mé ženy máme opačný názor. Nikomu ho samozřejmě nevnucuji. Standardně jsme se předem oba pokaždé telefonicky objednali, přišli, ani chvilku nečekali a byli pečlivě vyšetřeni a dostali podrobnou zprávu a recept. Co si přát víc vskutku netuším.

• Všem,kteří tady píšete proti pí. doktorce by jste si měli uvědomit,že ona si nevybírá pacienty a pokud ošetří někoho kdo nespadá pod její region tak ji to pojišťovna neproplatí..takže pokud o tom nic nevíte nemáte práívo se tu osočovat...asi byla v právu jinak Vás odmítnout nesmí!!!!L.P.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře