Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme diagnostickou a léčebně preventivní péči z následujících lékařských oborů: dermatologie, kožní, dětská kardiologie, gynekologie, porodnictví, chirurgie, interní medicína, biochemie, hemat... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

Čumpelíkova 1764/2

18200 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme diagnostickou a léčebně preventivní péči z následujících lékařských oborů: dermatologie, kožní, dětská kardiologie, gynekologie, porodnictví, chirurgie, interní medicína, biochemie, hematologie, mikrobiologie, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, praktický lékař, stomatologie a urologie.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: MUDr. Olga Kopová Jiný

  S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Synovi srovnala behem pul roku zuby. Je někdy přísna, ale ví proč. Nevadí mi, když vynada, ze ma rovnatka nosit častěji :o)


  R
  Lékař: MUDr. Zdenka Beníšková Jiný

  Nechápu, proč Mudr. Beníšková mladší vykonává profesi lékařky. Pacienta do ordinace nechce, vše řeší přes vrátnici, např. žádanku nechám na vrátnici, zprávu od specialisty mi nechte na vrátnici a pak si zavolejte, apod. Toto se děje již od doby, kdy se tu potýkáme s covidem. Je to opravdu velmi nezodpovědné od ní a dle mého názoru tímto zanedbává péči o pacienty.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  R
  Lékař: MUDr. Radmila Hrubá Jiný

  Paní doktorka je velmi příjemná a klidná dáma, velice pečlivá a není pro ni nic problém, lepšího praktika neznám ,proto jsem k paní doktorce přihlásila i svou dceru, která je také velmi spokojená.
  ,


  I
  Lékař: MUDr. Zdeněk Holec preventivní prohlídky

  Nejlepší lékař jakého nyní mám.Dnes jsem u něj byla a jsem unešena jeho přístupem,profesionalitou a pečlivostí.Udělal mi všechny vyšetření k prevenci.Jak jsem se ta bála jí tak jsem šla potěšena odtamtud.


  P
  Lékař: MUDr. Eva Matějková Jiný

  Chodím k paní doktorce už málem 20 let a nemohu ji dostatečně vynachválit ... je to profesionál, velice slušná a trpělivá, všechno vysvětlí, dbá o dodatečná vyšetření. Za ta léta jsem ji nikdy neviděl ve špatné náladě.


  J
  Lékař: MUDr. Eva Matějková Jiný

  Paní doktorka je pečlivá a šikovná, chodíme k ní skoro celá rodina a jsme s ní všichni velmi spokojeni.


  I
  Lékař: MUDr. Radmila Hrubá Jiný

  Ještě jsem se nesetkala s takovým přístupem k pacientovi.Paní doktorka s vámi jedná jako s člověkem,troufám si říct, jako s přítelem.Snaží se pomoci,poradit,ale i psychicky podpořit.Kéž by bylo více takových lékařů.Děkuji Paní doktorko.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Karel Sadil Bolest kolene

  Nikdy víc. Přijdu s bolesti kolene, pán mě vyšetřil a řekl to, co jsem čekal...14 dní v klidu. Potom co jsem mu řekl, že v klidu byla noha dva měsíce, přemýšlel, co tedy vymyslí. Nakonec vymyslel, že mám úplně změnit sport ???? Nadneseně řečeno, pokud by k němu přišel pan Jágr s bolestí kolene, tak mu doporučí přesedlat na plavání,nebo jeho oblíbené kolo, namísto hokeje... Nejsem důchodce abych jezdil v lehkém tempu na rotopedu. Rentgen dělat nechtěl, prý na něm nic vidět nebude ???? nakonec jsem šel k sportovnímu doktorovi a na rentgenu se ukázala prasklá čéška. Díky za pomoc, možná bych být panem"doktorem" změnil povolání. Mimochodem celou dobu co na vás mluví, tak má zavřené oči.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdenka Beníšková zdravotní problém

  Připravte se na velmi laxní přístup a nekonečné čekání. Občas se stane, že doktorka přijde o půl hodiny později, přestože má oficiálně ordinační hodiny dřív. Zažila jsem starší paní Beníškovou a teď v ordinaci ordinuje její dcera, která je nezodpovědná a to, že jí ordinační doba začíná v určitou dobu, neznamená, že doktorka v tuto dobu také přijde. Kapitola sama o sobě je dlouhá čekací doba - do ordinace se většinou dostanete po 3 a více hodinách čekání.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Radmila Hrubá Vysoká teplota, bolest v krku

  Úžasná, milá doktorka, která mě zachránila, i když u ní nejsem registrovaná, jelikož v Praze pouze studuji. Opravdu anděl.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu