Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alena Hrbáčová
Praktický lékař pro děti a dorost

generála Svobody 35/139, Liberec 46014

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

37 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Skvělá lékařka. Přešla jsem k ní od jiné se svými dětmi. Dojíždíme, ale nelituji. Je skvělá. Ve všem pomáhá a poradí.

     •  • 

  • Sympatická, milá a ohleduplná lékařka. Sestra je velmi empatická a příjemná. Oběma děkuji za péči o dětské pacienty.

     •  • 

  • Výborná paní doktorka, skvělý člověk. Nic nepodcení, vše vysvětl, vždy je příjemná. Máme ji moc rádi.

     •  • 

  • Paní doktorku máme moc rádi. Je hodná, empatická, zbytečně nestraší, ale když nastane problém, tak ho řeší. Zrovna nedávno nám včasně diagnostikovala dost záludnou věc u syna a jen díky ní s tím budeme moci včasně pracovat. Od mala už s námi řeší několikátý problém a vždy jedná, píše doporučení, řeší vše dle mého jak se má. Přestěhovali jsme se, máme už druhého syna a stejně dojíždíme přes celý LBC a rádi. Paní sestřička má občas trochu tendenci být direktivní, nic méně si myslím, že se stačí na ní usmát a být milý a ona Vám to ráda oplatí stejně.

     •  • 

  • Paní doktroka je moc milá, akorát poslední dobou mi přijde, že má toho hodně, nasadila nám zbytečně antibiotika, po 3 dnes jsme je vysadili. Sestra je velmi arogantní, nepříjemná, jedná s rodiči jako s dětmi, asi má profesionální deformaci.

     •  • 

  • Dobrá doktorka, vždy když byl problém, poradila a vysvětlila, je milá a příjemná. chodil jsem tam od 14 do 19 a nemůžu si stěžovat. jenom doporučit.

     •  • 

  • D

    Paní doktorka, je velice milá, hodná a hlavně ochotná. I po telefonu mi vždy s příjemným tónem poradí a pomůže v nesnázi. Bydlíme na druhé straně Liberce, a dojet si k ní se nám vyplatí. Určitě DOPORUČUJI!!!

     •  • 

  • Paní doktorka je nejlepší pediatrička s kterou jsem se doposud setkala, až co jsme přešly k ní od jiné doktorky konečně se začely řešit naše problémy a dcera už je v pořádku, paní doktorku si nemohu vynachválit, velice ochotná a pečlivá, nic nezanedbá!

     •  • 

  • L

    Skvělá doktorka. Chodila jsem k ní jako malá holka a byla jsem s ní spokojená. Teď jsme k ní dali syna a má pořád skvělý přístup. Doporučila bych jí snad všem

     •  • 

  • Skvělá lékařka! Nikdy nic nepodcenila, udělala všechna vyšetření, rozbory, poslala k odborníkovi, aby vyloučila všechna podezření. Ponechala jsem si ji jako lékařku co nejdéle to šlo! ;-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu