Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Iva Ptáčková
Praktický lékař pro děti a dorost

Bratří Čapků 260, Příbram 26101

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S

    Paní doktorka je skvělá, cokoliv jsme měli, vždycky jsme to vyřešily. Když mi např. řekla že to bude v pátek dobrý , tak to bylo v pátek dobry . Měla sem jí já, a teď ji má i syn. Nemůžu ji nic vytknout!

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • D

    S paní doktorkou sem bohužel velmi nespokojen, při vyšetření sem ji neviděl ještě vstát od stolu, a její názory jsou velmi irelevantní až infantilní. Vždy ji voláme než k ní vezeme dceru, a poslední dobou, paní doktorka neměla potřebu ani si nás pozvat aby dceru prohlédla.pouze pošle elektronický recept, s kterým když člověk přijde do lékárny, tak si lékárnice klepaji na čelo, kdo nám předepsal takový nesmysl na takovou věc... Je to škoda, dříve údajně byla doktorka velmi dobrá a pečlivá, nyní je přesný opak pravdou.. troufám si říct že naprosto ztratila zájem a snahu. Asi by si měla uvědomit, že léčí děti

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S pani doktorkou jsme naprosto spokojene,kdyz jsem pred 12 lety shanela detskou doktorku pro svou v te dobe jeste nenarozenou dcerou,tak byla jedina,ktera me prijala a nelituji toho vubec a uz bych ani nemenila.Dnes k ni dochazim se vsemi svymi 4detmi,kdy dva synove maji astma a pani doktorka vzdy poradi co a jak a jsme skvele sehrane,uz vzdy vim kdy ject k hospitalizaci a kdy to ukociruji sama doma.Pani doktorka je proste ta nej nej nej

     •  • 

  • Jsme velmi spokojeni. Vstřícná, vždy nám poradi i po telefonu. Nikdy jsem neměla pocit že ji svými dotazy obtěžuji. Naopak je trpělivá a vše dokonale i několikrát vysvětlí. Je velmi pečlivá v leceni. Mám k ní plnou důvěru. Lepší Dr. jsme si nemohli přát, když obcas zaslechnu, jak se chovají jiné Dr. v Příbrami.

     •  • 

  • Bohužel nemohu na paní doktorku podat dobré reference. Její nezájem a odměřenost nás nenechává klidnými. Když potřebujeme poradit tak se na mě dívá skrze prsty a místo toho aby poradila, tak kritizuje. A místo aby konala, tak říká, že je to normální a že se to srovná. S jejím přístupem nejsme vůbec spokojeni. Pro radu je zbytečné k ní chodit, neboť neporadí. Raději hledáme radu jinde. Myslím, že by měla být více empatická né jenom k dětem, ale i k rodičům. Poradit, pomoci a hledat řešení a ne říci, to je normální, když člověk že není. Za nás určitě nedoporučuji!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je široko daleko nejlepší, její přístup a snaha pomoci ze všech stran. Ten kdo jí zná ví to samé jako my...

     •  • 

  • Paní doktorka jedná s pacientem i s jejich rodiči jako rovný s rovným. Je milá, empatická a racionální. Dana O.

     •  • 

  • Paní doktorka je opravdu nejlepší ze všech.Děti i my rodiče jí máme strašně rádi.

     •  • 

  • jsme velice spokojeni, doporučuji.

     •  • 

  • jak jinak, ochotná, velmi obětavá

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu