MUDr. Jitka Procházková

Pediatr · Více o specializacích

Rožmitál pod Třemšínem 1 adresa

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jitka Procházková
Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

Komenského 99, Rožmitál pod Třemšínem 26242

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Jsem ráda ze už k paní doktorce nechodíme vybavuje se o nesmyslech .odmítla nám dat doporučení k jinému odborníkovi se slovy když myslíte ,ze to potřebujete tak si to zaplatíte js Vám doporučení nedám.A pak jsem se po pátrání dozvěděla že odborníka mlhou navštívit bez doporučení a nic platit nebudeme.byli jsme v péči paní doktorky cca 3 roky a hrůza. I dítě tam nerado chodilo .

     • Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Výborná paní doktorka. Empaticka, milá, léčba vždy zabrala. K dětem je láskyplná a trpělivá. Doporučuji.

     • Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný  • 

  • Nejhorší pediatr, kterého jsem kdy potkala. Při očkování,kdy už jsem měla syna svlečeného, se začala věnovat dělníkům, kteří potřebavali nějaké klíče, vrátila se cca za 5 minut, samozřejmě mi syn začal brečet, protože věděl co ho čeká, přitom v ordinaci po nás nikdo nebyl, pediatr u kterého není dítě na prvním místě by neměl dělat pediatra. A to je jen jeden z případů, dál se raději ani nerozepisovat. Jsem ráda, že jsme pediatra změnili, je to nejlepší co jsme mohli udělat.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem s paní dr. Procházkovou velice spokojena, vždycky nám vyšla vstříc a pomohla i v případech kdy nemusela. Mohu jedině doporučit.

     •  • 

  • L

    Velmi milá doktorka. Mívá plnou čekárnu a dlouho se u ní čeká, ale je to proto, že s pacienty nejedná jako na běžícím pásu, každému všechno vysvětlí a plně se mu věnuje. Rozhodně je to člověk na svém místě!

     •  • 

  • P

    Paní doktorka je velice milá a vstřícná, vždy mi se vším dobře poradila. Mohu ji jenom doporučit.

     •  • 

  • Z

    Já osobně jsem se u paní doktorky nikdy! s pomlouváním kohokoli nesetkala....K mým dětem se chovala vždy profesionálně a velice mile. Totéž mohu říci o sestře minulé, tak současné. Vždy mi maximálně vyšly vstříc.

     •  • 

  • E

    Paní doktorka má velmi lidský přístup (a lidské vlastnosti, jako každý jiný). Změna sestřičky zde rozhodně prospěla. Určitě je odbornicí na svém místě. U mého syna vždy včas rozpoznala všechny nemoci, i ty velmi atypické. Vždy byla velmi snaživá a nebrala žádný sebemenší příznak na lehkou váhu. Rozhodně ji doporučuji.

     •  • 

  • A

    Velmi dobrý přístup k pacientům. Nesouhlasím s negativním hodnocením.At uz jde jen o všední nemoc, či o závažnější onemocnění, vždy se dočkáte maximální pozornosti ze strany paní doktorky Procházkové...proto vřele doporučuji

     •  • 

  • P

    Tváří se velmi příjemně, ale jakmile odejdete začne Vás s dalším pacientem pomlouvat. Před Vámi pak zase mluví o něm. To ve mě důvěru nevyvolává.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu