Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Věra Bártová
Dětský lékař

Zákostelní 611, Hrotovice 67555

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Paní doktorka, je velmi milá, šikovná a hlavně pečlivá, nic nenechá náhodě. Raději pošle na další vyšetření než něco zanedbat. Lepší dětská doktorka není. Chodila jsem k ní já jako dítě a teď k ní chodí moje děti.

     • Dětský lékař Jiný  • 

  • S paní doktorkou jsem velice spokojená já i můj 14 letý syn. Je pečlivá, nic nepodcení a neodbyde. Má sice určitý odstup, ale umí si popovídat i kamarádsky. K mému synovi je vždy kamarádská a nikdy nic nezanedbala, ba naopak. Můj syn měl kdysi veliké problémy s uchem a právě paní doktorka ho poslala na všechna potřebná vyšetření, díky kterým se dostal do rukou jednoho z nejlepších dětských ušařů. Když měl syn ve škole úraz hlavy, okamžitě byla ve škole u něho, jela s ním i v sanitce do nemocnice v Třebíči a odjela, až když věděla, že je vše v pořádku. Prostě je to lékařka vynikající a velice si jí vážíme. Děkujeme, paní doktorko!!!!!

     •  • 

  • Vždy dokáže pomoci, poradit, vynadat ve správnou chvíli.

     •  • 

  • Dobrý den,
    velmi si vážím naší paní doktorky, mám k ní plnou důvěru, vždycky mi maximálně poradila s péčí a léčením mých synů a je vždy důkladně vyšetřila. Ani si neumím představit, že kluci vyrostou a nebudeme v kontaktu. Paní doktorko, ze srdce Vám děkuji za péči.

     •  • 

  • T

    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Můj syn Zdeněk ji má moc rád a rozumí si s ní. Paní doktorka má k synovi úplně super přístup a moc mu pomohla, když ho ze školy odvážela sanitka s otřesem mozku. Velice si jí vážím jako lékařky i jako člověka a nedám na ni dopustit. Je pečlivá, poctivá a nic nepodcení. Paní doktorko, moc Vám děkujeme za to, že jste taková jaká jste!!!!!

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělá, má super přístup, je pečlivá a hlavně prcek ji má rád a nikdy u ní nebrečí, ani když mu berou krev, nebo očkují...

     •  • 

  • V

    Nejlepší dětská lékařka

     •  • 

  • H

    Jsem u ní spokojená.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • S PANÍ DOKTRORKOU VĚROU BÁRTOVOU JSEM SPOKOJENA MÉ DCERY K NÍ RÁDY CHODÍ A NIKDY U NÍ NEBŘEČELI S DĚTMI TO UMÍ.

     •  • 

  • V

    Paní doktorka sice velmi milá, ale občas má problémy s rozpoznáním závažnějších onemocnění

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu