MUDr. Jarmila Pejchalová

Praktický lékař · Více o specializacích

Velké Meziříčí 1 adresa

23 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jarmila Pejchalová
Praktický lékař

U Bašty 1/124, Velké Meziříčí 59401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • H

    Za me velice dobrá paní doktorka. Nemam problém se dovolat, vždy poradí a sestřička velice milá a ochotna.
    Pokud s ni ma nekdo problém, ať odejde a nebudeme sedět v čekárně. Jak psala paní, do očí ji řekla, ze se ji měla zbavit. Paní byla asi prudivá a náladová. Taky bych to řekla, mít takového pacienta. Za mě TOP paní doktorka.

     • Praktický lékař Jiný  • 

  • S paní doktorkou jsem jsem spokojená, klidný člověk, slušné chování,velice pečlivá... poradí, vyléčí, nic nezanedbá, vezme krev na rozbory atd, udělá vše pro správnou diagnózu. Jsem u ní ma. spokojená

     •  • 

  • nedoporučuji,i kdyby mi bylo nejhůř,nebo někomu z mé rodiny nešla bych už k ní.....udělala chybu a i když se omluvila, do očí mi řekla,že se mě měla raději zbavit........jako lékařka je nerozhodná a bojí se doporučit i to na co máte nárok .....ukončí vaši dlouhou léčbu,aby neměla problémy a to i přesto,že váš zdravotní stav není ještě v pořádku.....

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jednoznačně nejlepší lékařka v okolí, odborná pomoc vynikající, nemá sklony jen brát peníze, nic nezanedbá, pomáhá lidem ne jako ostaní lékaři ve Velkém Meziříčí vysolit peníze doporučit Ibuprofen a sbohem jako na vojně

     •  • 

  • P

    Neumí vůbec poradit.Vždy jí radí sestřička.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • H

    Jak tak pročítám komenty některých krákor tak se musím jenom zasmát:-D Pokud s paní doktorkou má někdo problém, tak ať k ní nechodí, a jeto, aspoň nebudu vysedávat v čekárně :-D

     •  • 

  • Velmi pečlivá a hodná paní doktorka.Nejlepší z V.M. a okolí!!!!!!!!!!!!!!!

     •  • 

  • Velmi dobrá paní doktorka,chodím k ní již delší dobu a nemůžu si stěžovat.Vždy je ochotná,usměvavá a vystupuje laskavě a seiozně.Prostě schrnuto slovy - PROFESIONÁL VE SVÉM OBORU.Jen kdyby takovýchto ochotných lékařů bylo víc.

     •  • 

  • Proti paní doktorce nic nemám, vždy jsem s ní byla spokojena, rady si vždy věděla, některé komentáře typu bezdotyková doktorka či neporadí jsou nicneříkající a z mého pohledu dosti ubohé.

     •  • 

  • spokojenost na nejvyšší urovni

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu