MUDr. Mariana Vyskočilová

Zubař · Více o specializacích

Přerov 1 adresa

16 názorů

Zkušenosti

Odborník na:

  • Zubní lékařství

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Mariana Vyskočilová
Ordinace

Interbrigadistů 86/2, Přerov 750 02

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme!
    A kéž by bylo takových lékařů více.

     •  • 

  • Vynikající odbornost, vysoce profesionální, ovšem zároveň lidský přístup, vynikající komunikační dovednost. Oceňuji nejen já jako dospělý člověk, ale zejména a hlavně ve vztahu k našim dětem. Je fakt k nezaplacení, když se mrňousové nebojí návštěvy a případného ošetření zubaře.

     •  • 

  • S paní doktorkou Vyskočilovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Má skvělý přístup a nepříjemné zákroky umí zmírnit. Vše perfektně vysvětlí a člověk tak ví, co ho čeká. Pracuje velmi citlivě, díky ní se z trhání osmiček ( má noční můra) stala bezbolestná a velmi rychlá záležitost. Mohu jen doporučit !!!

     •  • 

  • Paní doktorka je výborná lékařka.Vždy odvede maximální prácí. Už od malého dítěte jsem se bála zubařů, ale až jsem přišla k paní doktorce mů strach jsem překonala a do teď se nebojím.

     •  • 

  • Nedovedu si představit, že by se paní doktorka nepatřičně chovala k nějakému dítěti, naši kluci jsou spokojení, nebojí se díky milému přístupu zubaře, vrtání nebolí. Za nás můžu jen doporučit!

     •  • 

  • M

    Vážená paní/pane,otázkou je,zda si se svým dítětem dokážete poradit vy sám(-a),od toho se odvíjí mé ošetření,ke kterému potřebuji aktivní spolupráci rodičů.Velmi bych ocenila,když už chcete takto veřejně hanobit mé jméno,kdyby jste se k tomu taky veřejně přihlásil(-a).Těžko se člověk brání ,když neví komu,co a proč "to" řekl...Je mi upřímně líto,že jsem si s Vaším dítětem neporadila,dokonce si k němu dovolila a pevně doufám,že si s ním poradí někdo jiný...S pozdravem Vyskočilová

     •  • 

  • Paní zubařka zjevně nemá děti a neumí si s nimi ani poradit. To, co dělá by si neměl dovolit člověk k cizímu dítěti! Taková slova, co řekla tříletému dítěti, nezlobte se na mě, ale absolutně nedoporučuji!

     •  • 

  • Paní doktorka je super děti jsou moc spokojeni i když už bylo trhání a vrtání nebojí se jít znova na prohlídku moc děkujem,že děti mají menší strach než rodíče

     •  • 

  • Paní zubařka super děti jsou nadmíru spokojeni, i když už bylo trhání a vrtání její přístup je tak dokonalý,že se přístí návštěvy nebojí moc velká pochvala

     •  • 

  • jsem z pani doktorkou spokojena je uzasna k detem ... dekuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu