Zubař Uherské Hradiště

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „První návštěva byl veliký otazník a na všechny další jsem se, věřte - nevěřte, těšila a z ordinace odcházela nadšená a doma stála u zrcadla s otevřenou pusou...... Doporučuji všem váhajícím, stojí to za to. Více

Sv. Čecha 699, Zlín Mapa

Klinika MEDIFIS

• Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Já jsem spokojená, chodím k panu doktorovi již několik let a předtím jsem vystřídala zubařů až až. Dnes poprvé i s 1.5 letou princeznou a byl velice milý. Za me super! Mily, sympaticky a dokonce je s nim i sranda. Palec hore! Jediné co bych navíc uvítala je RTG v ordinaci (Pokud tam už není ) Více

Náměstí míru 64, Zlín Mapa

Stomatologie Zlín

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• Náměstí míru 64, Zlín Mapa

Stomatologie Zlín

• „Paní doktorka je lékař na pravém místě! Dnes mi neuvěřitelně pomohla od bolesti která mne trápila neuvěřitelným způsobem! Vždy rád doporučím a nedám na ni dopustit! Sáblík Martin Více

Antonínova 4465, Zlín Mapa

Privátní stomatolog

Porcelánové korunky

od 3 500 kč

• L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Oceňuji i krásnou ordinaci. Mohu jen doporučit! Drlíková K.

Náměstí míru 64, Zlín Mapa

Stomatologie Zlín

• „paní doktorka je velmi šikovná, vše vysvětlí a navrhne mi více možností. Používá moderní technologie, tudíž o to lépe je vše vykonáno. Chová se profesionálně a dokáže zvednout náladu jak ona, tak i skvělá a vždy usměvavá sestřička. Doporučil jsem ji všem svým známým. Více

Polešovice Mapa

Dentální praxe s.r.o.

• „Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• Zubař, Plastický chirurg

„Takovýchto lékařů více,tak se nikdo nebude bát zubaře. Profesionál, empatický, rychlý. Zákroky už jen u něj.Mam od Dr. implantát, i manžel a velká spokojenost..I cena výborná. Více

Kvítková 475, Zlín Mapa

Welldent s.r.o.

• „Paní zubařka je prostě poklad. Dřív jsem měla psycho ze zubaře. Dlouho před návštěvou jsem měla zažívací a jiné problémy. No děs. Ale teď jak navštěvuji paní doktorku Bublíkovou, se na návštěvu i těším.je hodná,milá. Vždy ještě před tím než začne v puse něco dělat mi řekne co bere do ruky, co to bude dělat atd. Je strašně opatrná, něžná a celou dobu při výkonu mě vysvětluje a mluví na mě. Prostě pohodička. Ani injekce nebolí. Nikdy ji tam nevrazí jako do vola ale krásně s citem pomaličku. Chodí k ní moje celá rodina i malé děti. Celou dobu se snaží mluvit, tichým klidným hlasem, je trpělivá. Pohladí po vláskách atd. Nyní jsem se s rodinou odstěhovala na druhý konec republiky a stále dojíždím k paní doktorce. Jestli nebudu muset nutně paní doktorku vyměnit tak to nikdy neudělám. Gabriela Ostrožíková Více

Lékařský dům Kotěrova 5529, Zlín Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nikdy jsem nepotkala lepsiho pana doktora. Vzdy prijemny, opravdu clovek na pravem miste, vse umi dobre vysvetlit a zakroky jsou vzdy bezpolestne.O cloveka ma skutecny zajem. Take pani hygienistka velmi sikovna DOPORUCUJI Více

Komenského 170, Uherský Brod Mapa

FiDent s.r.o.

• „K paní doktorce chodím od mala a jsem moc spokojená. Je pečlivá, i když nemám žádný problém, vždy mi aspoň udělá dentální hygienu, což není všude samozřejmost. Všechno hezky vysvětlí, je milá, sympatická. Jediný problém co mívám je dovolat se k sestřičce na objednání, rychlejší je objednat se osobně. Čekací doba na preventivku je i 3 měsíce, ale když jsem potřebovala pomoc akutně, vzali mě hned, takže super :) Více

tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Je to skvělý lékař. Ještě nikdy se mi nestalo, že by pro něho bylo něco problémem. Ráda k takovému odborníkovi chodím, všechno předem vysvětlí a svým uklidňujícím hlasem dodá odvahy i těm méně statečným. Platím u něho jenom to, co neproplácí pojišťovna. Za ty roky to bylo snad do pěti set korun. Jezdí k panu doktorovi i můj syn z Kuřimi. Je velmi spokojený a stojí mu to za to, aby si k panu MUDr. Smolkovi zajel. Jenom mě trochu mrzí, že má tolik pacientů a že nemůže vzít i mého manžela. Se sestřičkou jsou skvěle se sehráni. Klobouk dolů před takovým "Panem doktorem". H.Strojilová Více

Antonínova 4465, Zlín Mapa

Privátní stomatolog

• „Milý pan doktor. Vždy odvede skvělou práci. Příjemné prostředí. Umí dobře poradit. Pokaždé s úsměvem.

Brněnská 1950, Staré Město Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor je kapacita. Měl s mými zuby práce jako na kostele, ale každá návštěva u něj byla pohodová, bezbolestná, pečlivá a bez většího čekání..Teď mám díky němu zoubky hezky pospravované, a hlavně jsem se zbavila strachu z do té doby obávaného zubaře. Díky moc pane doctore! :) Více

Michalská 1695, Staré Město (okres Uherské Hradiště) Mapa

Staré Město