Zubař Kroměříž

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „První návštěva byl veliký otazník a na všechny další jsem se, věřte - nevěřte, těšila a z ordinace odcházela nadšená a doma stála u zrcadla s otevřenou pusou...... Doporučuji všem váhajícím, stojí to za to. Více

Sv. Čecha 699, Zlín Mapa

Klinika MEDIFIS

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „Paní doktorka je lékař na pravém místě! Dnes mi neuvěřitelně pomohla od bolesti která mne trápila neuvěřitelným způsobem! Vždy rád doporučím a nedám na ni dopustit! Sáblík Martin Více

Privátní stomatolog

Porcelánové korunky

od 3 500 kč

• L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Paní zubařka je prostě poklad. Dřív jsem měla psycho ze zubaře. Dlouho před návštěvou jsem měla zažívací a jiné problémy. No děs. Ale teď jak navštěvuji paní doktorku Bublíkovou, se na návštěvu i těším.je hodná,milá. Vždy ještě před tím než začne v puse něco dělat mi řekne co bere do ruky, co to bude dělat atd. Je strašně opatrná, něžná a celou dobu při výkonu mě vysvětluje a mluví na mě. Prostě pohodička. Ani injekce nebolí. Nikdy ji tam nevrazí jako do vola ale krásně s citem pomaličku. Chodí k ní moje celá rodina i malé děti. Celou dobu se snaží mluvit, tichým klidným hlasem, je trpělivá. Pohladí po vláskách atd. Nyní jsem se s rodinou odstěhovala na druhý konec republiky a stále dojíždím k paní doktorce. Jestli nebudu muset nutně paní doktorku vyměnit tak to nikdy neudělám. Gabriela Ostrožíková Více

Lékařský dům Kotěrova 5529, Zlín Mapa

Praktická zubní lékařka

• „K paní doktorce chodím od mala a jsem moc spokojená. Je pečlivá, i když nemám žádný problém, vždy mi aspoň udělá dentální hygienu, což není všude samozřejmost. Všechno hezky vysvětlí, je milá, sympatická. Jediný problém co mívám je dovolat se k sestřičce na objednání, rychlejší je objednat se osobně. Čekací doba na preventivku je i 3 měsíce, ale když jsem potřebovala pomoc akutně, vzali mě hned, takže super :) Více

tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Je to skvělý lékař. Ještě nikdy se mi nestalo, že by pro něho bylo něco problémem. Ráda k takovému odborníkovi chodím, všechno předem vysvětlí a svým uklidňujícím hlasem dodá odvahy i těm méně statečným. Platím u něho jenom to, co neproplácí pojišťovna. Za ty roky to bylo snad do pěti set korun. Jezdí k panu doktorovi i můj syn z Kuřimi. Je velmi spokojený a stojí mu to za to, aby si k panu MUDr. Smolkovi zajel. Jenom mě trochu mrzí, že má tolik pacientů a že nemůže vzít i mého manžela. Se sestřičkou jsou skvěle se sehráni. Klobouk dolů před takovým "Panem doktorem". H.Strojilová Více

Privátní stomatolog

• „Maximálně spokojen, chodí k němu celá má rodina a všichni si jeho laskavý přístup velmi chválí.

Soukromá stomatologická praxe

• „K panu doktoru Macháčkovi chodím pravidelně již řadu let a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pečlivý, profesionální a bezbolestný přístup. A i když za ním nyní dojíždím 70 km, tak rozhodně nelituji, právě naopak. Opravdu vřele doporučuji a zároveň panu doktoru děkuji. Více

Malý Val 1552, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme! A kéž by bylo takových lékařů více. Více

Interbrigadistů 86/2, Přerov Mapa

• „Dnes jsem byla u pana doktora Michla na extrakci osmičky ve Zlíně a musím říct,že lépe sem si nemohla vybrat!Pan doktor úžasný, milý,vše vysvětlit,po injekci se ptal jestli to cítím, když sem řekla že ano,tak mi dal ještě jednu injekci.Pri zákroku vtipkoval, takže sem neměla čas se ani bát Zákrok nebolel a to sem měla osmičku rostenou do sedmičky a tu nepoškodil,ale zachránil.Sestřičky taky milé, usměvavé,hodne.Priste už jedině sem. Více

Komenského náměstí 370/10, Kroměříž Mapa

• „Paní doktorka Kluzová je velice milá a sympatická zubařka, která vše trpělivě vysvětluje, v průběhu vyšetření se pacienta ptá, zda je vše v pořádku. Návštěvy zubní ordinace jsem se bála, ale po dnešní první návštěvě u paní doktorky už vím, že pro příště se strachovat nemusím. Mám aktuálně problém s kývajícím se zubem, ale věřím, že spolu s paní doktorkou to zvládneme. Kéž by takových lékařů bylo víc a komunikace s pacientem se stala běžnou součástí našeho zdravotnictví… Moc jí tímto děkuji!!! :-) Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Jen chvala, tak mili lidi a ta profesionalita:))) naprosta spokojenost i muj maly syn spolupracoval a bez jedineho protestu ukazal zuby, opravdu važme si takovych sluzeb!!! Více

Kovářská 10, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

Havlíčkova 7/789, Kroměříž Mapa

DENTA - Comfort s.r.o., ortodoncie

• „Vynikající zubní lékařka, milá, ochotná. Spolu se sestrou Karlou jsou skvělý "tým". Maximální spokojenost.

Riegrovo náměstí 149, Kroměříž Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Vynikající lékařka, kterou jsem měla tu čest poznat. Má velice milý a citlivý přístup, pacienta poslouchá a důvěřuje mu, profesionální a zároveň velmi laskavá. Sestřička je moc milá a hodná, když je problém v telefonu mě nikdy neodbyde a snaží se rychle pomoci!! Je to skvělý tým, který moc doporučuji!!! Více

Gen. Svobody, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Pan doktor Kaňa je nejlepší zubař jeho prace je velmi přesně rychlá a hlavně dělá to poctivě a pořádně bez zbytečné bolesti ...jeho přístup k pacientům je senzační jsem velmi spokojená Více

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Doktorka skvělá,pokud dělá práci dobře není problém s financemi.Jakou koliv plombu mi dělala,všechny drží supper.

Smetanova 9, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nemá trpělivost na děti, které se nechtějí nechat ošetřit - to je lepší přehlásit. Ale jako dospělá jsem zcela spokojena. Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

DENTI - STA privátní zubní ordinace