Zubař Kostelec na Hané

• „Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :) Více

Litovelská 15, Olomouc Mapa

Zubní ordinace

• „Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců. Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče. Nemám nic, co bych vytkla. Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady. Více

Husovo nám. 2268/45, Prostějov Mapa

ProEste s.r.o.

Bělení zubů

od 5 000 kč

• „Pan docent je fakt machr. Mě zachránil zuby. Pokročilá paradentóza, zanícený moudrák, viklající zuby...Moudrák vytrhnutý tak, že jsem ani nevěděla, že trhá. A frajeřina největší - přesazení mého vlastního zubu - osmičku vyměnil za sedmičku. Dodnes nejpevnější zub...vlastně implantát z vlasntího zubu. Pak tedy 2,5 roku rovnátka - ale výsledek je, že mám svoje hezké, srovnané zuby...místo můstku, který mi byl navrhován jinde...jsem panu docentovi neskutečně vděčná. Více

Nezvalova 2A, Olomouc Mapa

PERIOIMPLANTS - doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D.

Bělení zubů

od 2 000 kč

• „Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo přibírá nové pacienty. Chodíme sem všichni, děti i manžel. Nelituji že jsem udělala tuhle změnu a přešla jsem k paní Halašové. Jsem nad míru spokojená. Ochota, přístup, trpělivost, jednání. Moc si toho vážím a obdivuji, protože stále mají plné ruce práce a i přes To jsou tak příjemní Více

sídliště Svobody 3533/34, Prostějov Mapa

Pvdentalstudio s.r.o.

• „Pan doktor je prostě skvělý, poprve mě ošetřoval ještě jako medik a už tehdy byl šikovný. Když odešel z Prostějova, zkoušela jsem jiné lékaře a skončilo to vysloveně hrůzou ze " zubaře" a havarijním chrupem. Naštěstí mě pan doktor znovu přijal a dnes se opět mohu smát beze strachu, že někdo uvidí moje zuby. Dojíždíme k němu celá rodina, včetně pětiletého vnuka, který se za panem doktorem vysloveně těší. Moc děkuji za to, že se mu podařilo mě zbavit se hrůzy z ošetření. Sestřička je také skvělá, příjemná ochotná i ona zaslouží poděkování za příjemnou atmosféru v ordinaci. Zbořilová Více

Wellnerova 3A, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Byla jsem velmi spokojená! Byla jsem na vytrhnutí osmiček, které pan doktor vytrhnul během chvilky. Na trhaní dalších osmiček už jedině k panu Paroulkovi. Více

Horní Lán 43/1231, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane! Více

Jánského 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubař, můžu jen doporučit. Přátelský přístup a dobře odvedená práce. Moderní hezká ordinace k tomu

Demlova 518/18, Olomouc Mapa

• „Pan doktor je empaticky, mily, odbornik, sve praci rozumi a dela ji s laskou. To mluvi za vse, proste nejlepsi v OLK. Doporucuji! Více

Polívkova 51/465, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Normálně mám ze zubařů fobii ale musím říct že s touto doktorkou jsem 100% spokojená. Nebyla jsem u zubaře několik let a tak jsem měla zuby dost zanedbané. Během jedné návštěvy mi spravila celou horní čelist (5 plomb). Stihla to během půl hodiny a navíc s umrtvením, takže absolutně bez bolesti a nic jsem tak necítila. Tuto zubařku mohu jen doporučit. Více

Tovární 13, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K paní dr.chodíme celá rodina ,když jsem se k ní přehlásila cca 3 lety byli kratší čekací doby ted to fuguje o něco hůř .Jinak jsem s ní spokojená než s původní dr.z Čelechovic zatím měnit určitě nebudu doufám,že nezklame Barunka. Více

Plumlovská 19a, Prostějov Mapa

• „Jsem velmi spokojena s paní doktorkou, je citlivá, pečlivá a vše vysvětlí. Je pravda, že se v ordinaci čeká o pár minut déle než je objednaný čas, ale na druhou stranu chápu, že nechce "odfláknout" pacienta, který je přede mnou. Takže doporučuji. Více

Kosmonautů 8, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi profesionální a lidská paní doktorka. Velice si vážím, že mi vždy vysvětlí postup zákroku a všeho, co je třeba udělat. Vrtání zubů díky umrtvovací injekci nikdy nebolí :-) Velice doporučuji!!! Více

Žerotínovo náměstí 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jakožto člověk, který má odmalička veliký strach ze zubařů, o to více oceňuji přátelský přístup pana doktora, díky kterému mohu odhodit stranou všechny strachy, také jeho mimořádný um, co se opravy zubů týče a neposledně i lidský, citlivý přístup. Vás si budu držet, pane doktore. Více

Úzká 6, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Děkuji panu Bazalovi a jeho laborantovi za krásné dva můstky na horním patře. Už se zase můžu smát na chlapy. A za přeléčení dvouch zubů. Nejlepší je rychlé a bezbolestné vrtání a obrušování. Jste mistr svého umění, nepřeháním... K. Skřivánková. Více

Na Šibeníku 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Neviděl jsem pana doktora asi 25let.Po jeho ošetření mám pořád zuby v perfektním stavu.Při návštěvě u jiného zubaře sklidila jeho práce neskonalý obdiv.Lepšího zubaře prostě neznám Více

Lužická 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pani doktorka se o me stara pres rok a pul. Jsem chlap, ale ze zubare jsem mel strach. Musim rict, ze od doby co znam pani doktorku Vlachopulosovou se nebojim. Jeji prace je naprosto precizni. Více

Hanáckého pluku 6, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprostá spokojenost. Všem ho moc doporučuji. Velký profesionál a velice sympatický člověk. Na každou návštěvu se velice těším :-) Více

Štítného 1, Olomouc Mapa

Olomouc

• „K pani doktorce Dvorakove dochazim nekolik let a jsem s ni maximalne spokojena. Je velice pecliva a citliva a kdyz posledne nemela jistotu, poslala me radsi na kompletni rentgen zubu. Více

Tomkova 45, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Přístup pana doktora k dětem je naprosto úžasný. Co se týče dospělých tak stejná spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí a to fakt podrobně. Přesně rozvrhne léčebný plán. Navrhne možnosti. Ceny naprosto normální, lidské. Samozřejmě pokud potřebujete opravit půl pusy korunkama a implantáty, tak se prohnete, ale to úplně všude. V případně jednorázových akci jsou to prakticky částky ktere je normální člověk schopen zvládnout. Více

Božetěchova 2, Olomouc Mapa