Zubař Vyškov

• „Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců. Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče. Nemám nic, co bych vytkla. Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady. Více

Husovo nám. 2268/45, Prostějov Mapa

ProEste s.r.o.

Bělení zubů

od 5 000 kč

• „Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo přibírá nové pacienty. Chodíme sem všichni, děti i manžel. Nelituji že jsem udělala tuhle změnu a přešla jsem k paní Halašové. Jsem nad míru spokojená. Ochota, přístup, trpělivost, jednání. Moc si toho vážím a obdivuji, protože stále mají plné ruce práce a i přes To jsou tak příjemní Více

sídliště Svobody 3533/34, Prostějov Mapa

Pvdentalstudio s.r.o.

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Vše dělá velmi pečlivě, zákroky od ní nebolí. Pokud se jedná o placení určitých zákroků, vždy nabídne dvě varianty a všechno vysvětlí. Už bych neměnila, opravdu mohu jen doporučit. Více

Horníkova 2485/34, Brno Mapa

Šikovní zubaři

• „Paní doktorka = milá, ochotná, empatická, prostě dokonalá profesionálka se skvělým vztahem k pacientům !

Joklova 102/18, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „naprosto spokojený.Ve všem vyhový,dá se s ní domluvit a hlavně,má lidskej přístup k pacientům,můžu jen vřele doporučit Více

Žižkova 13, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Perfektni lidsky pristup. Pan doktor vse krasne vysvetli, bezbolestne osetri. O tom,zda Vas neco neboli, se behem vykonu opravdu nemalokrat sam ujisti. Spolecne se svoji velmi milou a vstricnou pani sestrickou tvori skvelou profesionalni dvojici. Tady opravdy muzete veskere obavy ze zubare nechat v cekarne.Velmi doporucuji! Vránová M. Více

Vyškov, Vyškov Mapa

Purkyňova 36

• „K paní dr.chodíme celá rodina ,když jsem se k ní přehlásila cca 3 lety byli kratší čekací doby ted to fuguje o něco hůř .Jinak jsem s ní spokojená než s původní dr.z Čelechovic zatím měnit určitě nebudu doufám,že nezklame Barunka. Více

Plumlovská 19a, Prostějov Mapa

• „Paní doktorka je velice hodná, citlivá a profesionální. Návštěva ordinace pro mě nikdy není stresující... Sestřička je anděl... jsem ráda, že o mě pečuje právě tahle paní doktorka. Více

Soukromá zubní lékařka

• „Velká spokojenost s bezbolestným ošetřením předních zubů a s profesionálním přístupem pana doktora, a to v příjemné atmosféře. Více

B. Němcové 228, Slavkov u Brna Mapa

• „Celý život jsem měla panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Teprve ve 40 letech jsem se dostala k paní doktorce Kalousové, díky které je můj strach pryč. Je milá, citlivá, vše vysvětlí, zákroky u ní nebolí. Dnes k ní chodí celá naše rodina a všichni jsme maximálně spokojení. Takových lékařů více :-). Mašová Více

9. května 29, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nezbývá než souhlasit s již napsaným. Jsem maximálně spokojená. Žádné čekání, super sestřička i paní doktorka, výborné vybavení, lidský přístup... Více

Za Plumlovskou 10, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodím k němu už spoustu let. Dá se říci od dětství a za mě maximální spokojenost. A když je něco akutního vezme hned ne jak slyším od ostatních. Více

Dolní 100, Prostějov Mapa

Čechovická 42, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubařka a profík na správné místě. Dokázala ošetřit bez bolesti i naše děti poznali, že zubař není jen trápení. Její práce na 100% bez problémů, netahala z pacientů zbytečně peníze jako jinde. Děkujeme za péči, Remundovi Zbyněk Jana Tomáš Adéla Více

Podstránská 8, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „Mila, ochofna, velmi setrna a vstřícná pani doktorka, taktéž i sestřička. Dekuju obema a mohu jen doporucit.

STEROMED, s.r.o.

• „Velmi dobrá zubařka, pěkný přístup k pacientům, plně ji důvěřuji.

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Doporučuji,moje dcera která se bojí doktorů se vždy těší a jde sam a dobrovolně na křeslo,paní doktorka vždy pochválí a je milá a zoubky kontroluje pečlivě Více

Zubní ordinace

• „Nejlepší zubař jakého si člověk může přát.

Šaratice 83, Újezd u Brna Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je nejlepší,nejmilejší stomatoložka, jakou jsem kdy zažila. Chodí k ní naše celá rodina,dost dlouhou dobu...je to jediná lékařka, ze které nemám strach,jen tak dál paní doktorko. Více

Polní 1, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „díky paní Petře se mohu usmívat, díky za náhrady zubů, velkou pečlivost a starostlivost, a dokonalou péči

Masarykovo náměstí 27/63, Vyškov Mapa

TRE CIME Zubní laboratoř