MDDr. Martin Hroza

Zubař · Více o specializacích

Slavkov u Brna 1 adresa

25 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Martin Hroza
Ordinace

B. Němcové 228, Slavkov u Brna 684-01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Potřebovala jsem zubní implantát a pan doktor mi byl doporučen. Dnes už vím proč. Pan doktor dělá svou práci velmi profesionálně. Vše se mnou konzultoval, vše mi srozumitelně vysvětlil. Jeho práce je pečlivá a nic nebolí !! Velice pěkná ordinace, dobře vybavená. Takže za mě....maximální spokojenost.

     • Ordinace Jiný  • 

  • E

    Velká spokojenost s bezbolestným ošetřením předních zubů a s profesionálním přístupem pana doktora, a to v příjemné atmosféře.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Pan doktor je asi velice dobrý ve svém oboru, ale s lidským přístupem je to trochu horší:( Cítím z něj silnou aroganci - zřejmě jsou zde vítáni jen pacienti s dokonalým chrupem. O nadstandartních cenách za ošetření a nepěkném chování k dětem nemluvě. Škoda - těšil jsem se, že bude ve Slavkově konečně dobrý zubař..

     •  • 

  • Pan doktor sice dobrý, ale s přístupem k dětem nejsem spokojena. Jeho názor " dnes na něho nemám náladu a ani čas" v momentu kdy dítě nechce otevřít pusu ( musím podotknout že jiná paní doktorka syna celkem bez problému ošetřila) se mi zda při nejmenším neprofesionální.... Je vidět, ze pan doktor si je asi již jistý svou klientelou a začíná se chovat ne zrovna profesionálně. Pokud má problém s dětmi potom má rovnou říct, ze dětské pacienty neregistruje. A sestra do telefonu tedy také není moc příjemná.... Možná by neškodilo vrátit se zpět na zem, pane doktore. Slavkov je celkem malý a lidé si zde vse řeknou.....

     •  • 

  • Z

    Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla, je to frajer!! Vždy jsem měla panickou hruzu ze zubařů, ted? Klídeček :)

     •  • 

  • M.K.
    předem už jsem vyzkoušela asi 5 zubařů a s určitostí si froufnu tvrdit že už jsem skončila.Pan doktor je první zubař ke kterému chodím bez obav z toho co bude následovat, vždy mi vše vysvětlí co jak bude dělat a je první u kterého nic NEBOLÍ :-).Přestože chodím zatím krátce jsem maximálně spokojená náhrady které mi pan doktor vymodeloval i když jsou jen ,, provizorní" jsou perfektní.Pan doktor je ve své práci precizní a jsem ráda že mohu být jednou z jeho spokojených pacientů.

     •  • 

  • Po zkušenostech se zubaři ve Slavkově mohu pana doktora jen chváit a doporučovat každému kdo má zájem o kvalitu,ochotu,moderní postup při ošetření,laskavé slovo a bezbolestný zákrok.Po první návštěvě v jeho ordinaci již neznám slova "strach,bojím se,nikam nejdu to musí přejít samo,....určitě to mnozí z vás znáte,že ano?Proto neváhejte a objednejte se,neprohloupíte a dáte mi za pravdu.Nesmím opomenout "pravou ruku "pana doktora-sestřičku.Velmi milá a šikovná,jsou sehraný tým.Pane doktore děkuji a brzy na viděnou ve vaší ordinaci.

     •  • 

  • Na jedné straně je velmi smutné, že až po padesátce zjistím, že ošetření u zubaře nemusí bolet a můžete se cítit jako pacient,na kterém někomu záleží. Na druhé straně je zázrak zjistit, že existuje zubař, resp. PAN ZUBAŘ! Jeho přístup k pacientovi,jeho péče a odvedená práce =profesionál každým coulem. Dnes mi jeho práci vychválila i moje paní doktorka parodontoložka, a to mluví za vše.Díky panu doktorovi sice pozdě, ale přece...
    už se nebojím zubaře:-)

     •  • 

  • M

    K panu doktorovi jsem přešel od paní doktorky Čechové, jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana doktora je to luxus dívat se na člověka, který pro svou práci žije. Jinak po prvním zákroku jsem nic necítil. Zubaře se od setkáním s panem Hrozem nebojím:-) .

     •  • 

  • Přešla jsme od jiné zubařky a opravdu je to obrovský rozdíl.Příjemné prostředí,pan doktror je odborník na svém místě se profesionálním přístupem.Byla jsme tam i s malým synem,který je hůře ošetřitelný a díky perfektnímu přístupu pana doktora proběhlo ošetření dvou kazů bez cukání a pláče.Nikdy jsme tak perfektního zubaře nezažila.Velice doporučuji!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu