Zubař Slavkov u Brna

• „Pana doktora jsem našel přes velmi dobré hodnocení zde na znamylekar.cz. Čekal jsem tedy maximum. Pan doktor Racek je rozhodně profík a ostřílený odborník. Nic se u něj neplatí, jak tu párkrát zaznělo. Platil jsem pouze za bílé plomby. Někdo tu psal, že používá nejnovější a nejmodernější materiály a že si to nemůže dovolit. To bych neřekl. Kdybych mlčky seděl, tak mám obyčejnou amalgamovou plombu. Když jsem se zeptal, tak mi vše vysvětlil a nakonec jsme dělali bílou. Rozhodně doporučuji. Více

Babická 5, Brno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Vše dělá velmi pečlivě, zákroky od ní nebolí. Pokud se jedná o placení určitých zákroků, vždy nabídne dvě varianty a všechno vysvětlí. Už bych neměnila, opravdu mohu jen doporučit. Více

Horníkova 2485/34, Brno Mapa

Šikovní zubaři

• „Paní doktorka = milá, ochotná, empatická, prostě dokonalá profesionálka se skvělým vztahem k pacientům !

Joklova 102/18, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „naprosto spokojený.Ve všem vyhový,dá se s ní domluvit a hlavně,má lidskej přístup k pacientům,můžu jen vřele doporučit Více

Žižkova 13, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Paní doktorka Kalinová je profesionální, pečlivá a mluví stručně a jasně,co víc si přát od dobrého stomatologa..

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• „Perfektni lidsky pristup. Pan doktor vse krasne vysvetli, bezbolestne osetri. O tom,zda Vas neco neboli, se behem vykonu opravdu nemalokrat sam ujisti. Spolecne se svoji velmi milou a vstricnou pani sestrickou tvori skvelou profesionalni dvojici. Tady opravdy muzete veskere obavy ze zubare nechat v cekarne.Velmi doporucuji! Vránová M. Více

Vyškov, Vyškov Mapa

Purkyňova 36

• „Paní doktorka je velice hodná, citlivá a profesionální. Návštěva ordinace pro mě nikdy není stresující... Sestřička je anděl... jsem ráda, že o mě pečuje právě tahle paní doktorka. Více

Soukromá zubní lékařka

• „Velká spokojenost s bezbolestným ošetřením předních zubů a s profesionálním přístupem pana doktora, a to v příjemné atmosféře. Více

B. Němcové 228, Slavkov u Brna Mapa

• „Nikdy jsem neměla žádný problém s paní Dr. Kvíčalovou a chodím k ní už cca 18let.

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Úžasný pan doktor! Já osobně jako strašpytel s ním mám velice dobré zkušenosti, ale dnes jme byly objednani na vrtání zubu u 5ti leté dceři, tak jsem se bála jak to bude probíhat. Dcera která měla pochopitelně ze zákroku velký strach nakonec odcházela s nadšením! Pan doktor i sestřička vše vysvětlili tak, že i malé dítě vše pochopilo a jejich přístupem zklidnilo. Moc děkujeme. Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

MDDr. František Drmola

• „Paní doktorka je opravdová odbornice,která odvádí tu nejlepší práci a jsem s ní nadmíru spokojená,nedovedu si představit,že bych měla chodit jinam. Musím samozřejmě pochválit i její sestřičku,která je velmi šikovná a velmi zručná a velice komunikativní,je to prostě dvojice jak má být. Velice doporučuji. Více

Olomoucká 61, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Celý život jsem měla panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Teprve ve 40 letech jsem se dostala k paní doktorce Kalousové, díky které je můj strach pryč. Je milá, citlivá, vše vysvětlí, zákroky u ní nebolí. Dnes k ní chodí celá naše rodina a všichni jsme maximálně spokojení. Takových lékařů více :-). Mašová Více

9. května 29, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „s paní doktorkou Chybovou jsem velice spokojena. Má velmi dobrý a odborný přístup k mým problémům se zuby,velmi si cením její práce i když má delší objednací dobu a občas zatvrdnu i v čekárně. Více

Holásecká 31, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nejlepší zubařka a profík na správné místě. Dokázala ošetřit bez bolesti i naše děti poznali, že zubař není jen trápení. Její práce na 100% bez problémů, netahala z pacientů zbytečně peníze jako jinde. Děkujeme za péči, Remundovi Zbyněk Jana Tomáš Adéla Více

Podstránská 8, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „Mila, ochofna, velmi setrna a vstřícná pani doktorka, taktéž i sestřička. Dekuju obema a mohu jen doporucit.

STEROMED, s.r.o.

• „chodím k ní s dětmi, 5 a 2roky, děti ji mají rádi, působí příjemně, důvěřují ji a nebojí se. Zatím jsme nic neplatili a to jsme tam každýho půl roku. Více

Hrubinky 13, Brno Mapa

Zubní lékařka

• „Velmi dobrá zubařka, pěkný přístup k pacientům, plně ji důvěřuji.

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Doporučuji,moje dcera která se bojí doktorů se vždy těší a jde sam a dobrovolně na křeslo,paní doktorka vždy pochválí a je milá a zoubky kontroluje pečlivě Více

Zubní ordinace

• „Za starých časů, kdy nebyla svobodná volba lékaře jsem byl nucen dojíždět k závodnímu lékaři víc jak 100 km. Tato situace se stala po určité době neúnosnou, proto jsem se obrátil na nejbližšího zubního lékaře, kterým byl pan doktor Podškubka. S pochopením vyslechl můj problém a v zájmu pacienta, navzdory všem tehdejším zákazům a omezením mě přijal do péče. Tímto svým lidským pochopením prodloužil funkční stav mého chrupu o následující čtvrt století. Připadá mi troufalé jeho výkon hodnotit, ale vždy jsem byl kvalitně odborně ošetřen. Více

Hromádkova 23, Brno Mapa

Stomatologická ambulance