O nás

Klinika K11 poskytuje komplexní a profesionální péči o Vaše zuby.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MUDr. Elena Penčová Jiný

Ráda bych poděkovala paní doktorce Penčové za prvotřídní péči a dokonale provedené zasazení zubních implantátů. Klinika K-11 představuje absolutní světovou špičku a cesta přes půl Evropy se mi opravdu bohatě vyplatila.

MUDr. Elena Penčová Jiný

Na lepšího lékaře z pohledu přístupu k pacientovi jsem v životě ještě nenarazil. Vše dopodrobna vysvětlí, je empatická takže má individuální přístup a je i velmi sympatická - vše první předpoklad důvěry pacienta ve svého lékaře.

Navíc je paní primářka také velmi zručná, precizní a náročná na kvalitu práce nejen druhých, ale také práce svojí. Celkově jsem u paní primářky absolvoval již asi 5 výkonů - od trhaní po implantaci zubu a související výkony - vše perfektní práce.

Asistentka paní primářky je také velmi příjemná a na velmi vysoké úrovni profesionality práce a jednání s pacienty. Tato dvojice je vážně vzorem pro ostatní lékaře.

Také velmi oceňuji, že paní primářka k takovému přístupu k pacientům vede i své kolegy z K11. Při řešení svých zubů jsem prodělal 3 výkony u jejích kolegů. I zde byl patrný vliv paní primářky s důrazem na kvalitu práce a jednání s pacienty.

Nebýt toho že se jedná přeci jen o lékaře (sem člověk chodí primárně když má problém), řekl bych že sem chodím rád.

MDDr. Lenka Tesařová Jiný

Paní zubařka je skvělá, snaží se vždy najít to nejlepší řešení pro pacienta, se všemi ohledy na něj. Vždy si dá nad míru záležet, je milá, hodná a po každé návštěvě mám radost, jak skvělou zubařku mám. Tak i sestra, vždy vyjde vstříc, u zákroku na vás mluví, obě mají starost jestli něco nebolí, jsou milé a přátelské. Lepší péči jsem si nemohla přát :).

MDDr. Lenka Tesařová Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, nejen profesionálně , ale i lidsky .
    Dokonalá práce , bezbolestné zákroky / a že jich mám od paní doktorky docela hodně /, milé chování k pacientovi .
    Cítím se u nich naprosto v bezpečí .
    Jsem tak ráda , že jsem měla takové štěstí a mohu své zoubky léčit právě u této paní doktorky a sestřičky .

MDDr. Šárka Kyselová

Velmi bych chtela pochvalit ordinaci a pristup pani doktorky Kyselove. Mela jsem obrovsky strach ze zubare a tato pani doktorka svym citlivym pristupem dokazala zmenit uplne moje mysleni , co se tyce strachu. Je velmi ochotna , empaticka a starostliva. Vse podrobne vysvetli , nabizi varianty . Jeji sestricka je uplne stejna. Mila a vstricna. Jsem velmi rada , ze ja i deti jsme v dobrych rukou a dekujeme :-) Fedakovi

MDDr. Lenka Tesařová Bílá plomba

Naprosto pecliva, pracovita. Mam od pani dr. vice plomb a naporoto k nerozeznani od vlastnich zubu, ne-li lepsi. Pokud byl zakrok komplikovanejsi, praci neurychluje a pracuje prescas. Vysledek byl vzdy perfektni, cely zakrok naprosto bezbolestny. Pani sestricka je taky velmi mila a vesela.

MUDr. Elena Penčová Trhání osmiček

Paní doktorka je lidská,velice příjemná a všechno krásně vysvětlí.
    Nikomu jinému bych nesvěřila svoje osmičky než právě paní doktorce.

MUDr. Emaan Yuonisova Ph.D. Trhání zubů

Dnešní návštěva u paní doktorky byla úplně úžasná, syn šel s obavami, ale nakonec byl úplně překvapen příjemným a jemným přístupem paní doktorky i sestřičky. Takže vše zvládl bez potíží a já jako maminka jsem mohla být vklidu. Moc doporučuji a děkuji. Kyněrová

MUDr. Elena Penčová Vytrhnutí osmičky

U paní doktorky jsem byla na vytrhnutí osmičky, která byla opravdu v hrozném stavu, navíc v zánětu. Ona i sestřička byly neuvěřitelně milé, paní doktorka mi před zákrokem vše vysvětlila, velmi podrobně a velmi empaticky. Hrozně jsem se bála, ale paní doktorka mě krasne uklidnila. I přes velky, opravdu velky, zánět zubu, zákrok vůbec nebolel. A i přes špatný stav zubu mne ho paní doktorka vytrhla snad za 5 minut. Mam k ní jít na vytrhnutí dalších tří osmiček, velmi oceňuji, že je skutečně pečlivá a u dolních dvou mě ještě před zákrokem poslala na 3D rentgen, aby si byla jistá, že mi zákrok nepoškodí nerv. Je opravdu perfektní. U ní se opravdu nemáte čeho bát.

MUDr. Zdenka Šťastná

K paní doktorce chodím už min. 10 let a i když jsem se odstěhovala z Brna 150 km daleko, za nic ji nevyměním. Díky ní jsem se přestala bát zubařů. Je milá, vždy přesně vysvětlí co bude dělat a komentuje i zákrok ať vím co se zrovna děje. Nekouká na hodiny a dělá svoji práci pečlivě i když je to časově náročnější. Umí si čas i rozvrhnout takže v čekárně obvykle nečekám dlouho. Navíc od ní nikdy nic nebolí. Když bolí, je něžnější a snaží se bolest zmírnit. Je prostě super.

Kontakt

Šimáčkova 340/40, Brno 62800 Zobrazit v Goole Maps
Karáskovo náměstí 11, Brno 61500 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda