(8 názorů)

Šimáčkova 340/40

62800 , Brno , jihomoravský

Karáskovo náměstí 11

61500 , Brno , jihomoravský

Klinika K11 poskytuje komplexní a profesionální péči o Vaše zuby.

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Lenka Tesařová Jiný

Paní zubařka je skvělá, snaží se vždy najít to nejlepší řešení pro pacienta, se všemi ohledy na něj. Vždy si dá nad míru záležet, je milá, hodná a po každé návštěvě mám radost, jak skvělou zubařku mám. Tak i sestra, vždy vyjde vstříc, u zákroku na vás mluví, obě mají starost jestli něco nebolí, jsou milé a přátelské. Lepší péči jsem si nemohla přát :).

• V
    Lékař: MDDr. Lenka Tesařová Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, nejen profesionálně , ale i lidsky .
    Dokonalá práce , bezbolestné zákroky / a že jich mám od paní doktorky docela hodně /, milé chování k pacientovi .
    Cítím se u nich naprosto v bezpečí .
    Jsem tak ráda , že jsem měla takové štěstí a mohu své zoubky léčit právě u této paní doktorky a sestřičky .

Lékař: MDDr. Šárka Kyselová

Velmi bych chtela pochvalit ordinaci a pristup pani doktorky Kyselove. Mela jsem obrovsky strach ze zubare a tato pani doktorka svym citlivym pristupem dokazala zmenit uplne moje mysleni , co se tyce strachu. Je velmi ochotna , empaticka a starostliva. Vse podrobne vysvetli , nabizi varianty . Jeji sestricka je uplne stejna. Mila a vstricna. Jsem velmi rada , ze ja i deti jsme v dobrych rukou a dekujeme :-) Fedakovi

Lékař: MDDr. Lenka Tesařová Bílá plomba

Naprosto pecliva, pracovita. Mam od pani dr. vice plomb a naporoto k nerozeznani od vlastnich zubu, ne-li lepsi. Pokud byl zakrok komplikovanejsi, praci neurychluje a pracuje prescas. Vysledek byl vzdy perfektni, cely zakrok naprosto bezbolestny. Pani sestricka je taky velmi mila a vesela.

• M
    Lékař: MUDr. Elena Penčová Trhání osmiček

Paní doktorka je lidská,velice příjemná a všechno krásně vysvětlí.
    Nikomu jinému bych nesvěřila svoje osmičky než právě paní doktorce.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Emaan Yuonisova Ph.D. Trhání zubů

Dnešní návštěva u paní doktorky byla úplně úžasná, syn šel s obavami, ale nakonec byl úplně překvapen příjemným a jemným přístupem paní doktorky i sestřičky. Takže vše zvládl bez potíží a já jako maminka jsem mohla být vklidu. Moc doporučuji a děkuji. Kyněrová

• V
    Lékař: MUDr. Elena Penčová Vytrhnutí osmičky

U paní doktorky jsem byla na vytrhnutí osmičky, která byla opravdu v hrozném stavu, navíc v zánětu. Ona i sestřička byly neuvěřitelně milé, paní doktorka mi před zákrokem vše vysvětlila, velmi podrobně a velmi empaticky. Hrozně jsem se bála, ale paní doktorka mě krasne uklidnila. I přes velky, opravdu velky, zánět zubu, zákrok vůbec nebolel. A i přes špatný stav zubu mne ho paní doktorka vytrhla snad za 5 minut. Mam k ní jít na vytrhnutí dalších tří osmiček, velmi oceňuji, že je skutečně pečlivá a u dolních dvou mě ještě před zákrokem poslala na 3D rentgen, aby si byla jistá, že mi zákrok nepoškodí nerv. Je opravdu perfektní. U ní se opravdu nemáte čeho bát.

• M
    Lékař: MUDr. Zdenka Šťastná

K paní doktorce chodím už min. 10 let a i když jsem se odstěhovala z Brna 150 km daleko, za nic ji nevyměním. Díky ní jsem se přestala bát zubařů. Je milá, vždy přesně vysvětlí co bude dělat a komentuje i zákrok ať vím co se zrovna děje. Nekouká na hodiny a dělá svoji práci pečlivě i když je to časově náročnější. Umí si čas i rozvrhnout takže v čekárně obvykle nečekám dlouho. Navíc od ní nikdy nic nebolí. Když bolí, je něžnější a snaží se bolest zmírnit. Je prostě super.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu