Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Klinika K11 poskytuje komplexní a profesionální péči o Vaše zuby.

Adresy (2)

Stomatologická klinika K 11
Šimáčkova 340/40, Brno 62800
Stomatologická klinika K 11 logo
Stomatologická klinika K 11
Karáskovo náměstí 11, Brno 61500
Stomatologická klinika K 11 logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Obecné skóre

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Elena Penčová Jiný

  Ráda bych poděkovala paní doktorce Penčové za prvotřídní péči a dokonale provedené zasazení zubních implantátů. Klinika K-11 představuje absolutní světovou špičku a cesta přes půl Evropy se mi opravdu bohatě vyplatila.

  T
  Ověřený profil
  MUDr. Elena Penčová Jiný

  Na lepšího lékaře z pohledu přístupu k pacientovi jsem v životě ještě nenarazil. Vše dopodrobna vysvětlí, je empatická takže má individuální přístup a je i velmi sympatická - vše první předpoklad důvěry pacienta ve svého lékaře.

  Navíc je paní primářka také velmi zručná, precizní a náročná na kvalitu práce nejen druhých, ale také práce svojí. Celkově jsem u paní primářky absolvoval již asi 5 výkonů - od trhaní po implantaci zubu a související výkony - vše perfektní práce.

  Asistentka paní primářky je také velmi příjemná a na velmi vysoké úrovni profesionality práce a jednání s pacienty. Tato dvojice je vážně vzorem pro ostatní lékaře.

  Také velmi oceňuji, že paní primářka k takovému přístupu k pacientům vede i své kolegy z K11. Při řešení svých zubů jsem prodělal 3 výkony u jejích kolegů. I zde byl patrný vliv paní primářky s důrazem na kvalitu práce a jednání s pacienty.

  Nebýt toho že se jedná přeci jen o lékaře (sem člověk chodí primárně když má problém), řekl bych že sem chodím rád.

  L
  MDDr. Lenka Tesařová Jiný

  Paní zubařka je skvělá, snaží se vždy najít to nejlepší řešení pro pacienta, se všemi ohledy na něj. Vždy si dá nad míru záležet, je milá, hodná a po každé návštěvě mám radost, jak skvělou zubařku mám. Tak i sestra, vždy vyjde vstříc, u zákroku na vás mluví, obě mají starost jestli něco nebolí, jsou milé a přátelské. Lepší péči jsem si nemohla přát :).

  V
  MDDr. Lenka Tesařová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, nejen profesionálně , ale i lidsky .
  Dokonalá práce , bezbolestné zákroky / a že jich mám od paní doktorky docela hodně /, milé chování k pacientovi .
  Cítím se u nich naprosto v bezpečí .
  Jsem tak ráda , že jsem měla takové štěstí a mohu své zoubky léčit právě u této paní doktorky a sestřičky .

  L
  Ověřený profil
  MDDr. Šárka Kyselová

  Velmi bych chtela pochvalit ordinaci a pristup pani doktorky Kyselove. Mela jsem obrovsky strach ze zubare a tato pani doktorka svym citlivym pristupem dokazala zmenit uplne moje mysleni , co se tyce strachu. Je velmi ochotna , empaticka a starostliva. Vse podrobne vysvetli , nabizi varianty . Jeji sestricka je uplne stejna. Mila a vstricna. Jsem velmi rada , ze ja i deti jsme v dobrych rukou a dekujeme :-) Fedakovi

  L
  Ověřený profil
  MDDr. Lenka Tesařová Bílá plomba

  Naprosto pecliva, pracovita. Mam od pani dr. vice plomb a naporoto k nerozeznani od vlastnich zubu, ne-li lepsi. Pokud byl zakrok komplikovanejsi, praci neurychluje a pracuje prescas. Vysledek byl vzdy perfektni, cely zakrok naprosto bezbolestny. Pani sestricka je taky velmi mila a vesela.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Elena Penčová Trhání osmiček

  Paní doktorka je lidská,velice příjemná a všechno krásně vysvětlí.
  Nikomu jinému bych nesvěřila svoje osmičky než právě paní doktorce.

  Ověřený profil
  MUDr. Emaan Yuonisova Ph.D. Trhání zubů

  Dnešní návštěva u paní doktorky byla úplně úžasná, syn šel s obavami, ale nakonec byl úplně překvapen příjemným a jemným přístupem paní doktorky i sestřičky. Takže vše zvládl bez potíží a já jako maminka jsem mohla být vklidu. Moc doporučuji a děkuji. Kyněrová

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Elena Penčová Vytrhnutí osmičky

  U paní doktorky jsem byla na vytrhnutí osmičky, která byla opravdu v hrozném stavu, navíc v zánětu. Ona i sestřička byly neuvěřitelně milé, paní doktorka mi před zákrokem vše vysvětlila, velmi podrobně a velmi empaticky. Hrozně jsem se bála, ale paní doktorka mě krasne uklidnila. I přes velky, opravdu velky, zánět zubu, zákrok vůbec nebolel. A i přes špatný stav zubu mne ho paní doktorka vytrhla snad za 5 minut. Mam k ní jít na vytrhnutí dalších tří osmiček, velmi oceňuji, že je skutečně pečlivá a u dolních dvou mě ještě před zákrokem poslala na 3D rentgen, aby si byla jistá, že mi zákrok nepoškodí nerv. Je opravdu perfektní. U ní se opravdu nemáte čeho bát.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Zdenka Šťastná

  K paní doktorce chodím už min. 10 let a i když jsem se odstěhovala z Brna 150 km daleko, za nic ji nevyměním. Díky ní jsem se přestala bát zubařů. Je milá, vždy přesně vysvětlí co bude dělat a komentuje i zákrok ať vím co se zrovna děje. Nekouká na hodiny a dělá svoji práci pečlivě i když je to časově náročnější. Umí si čas i rozvrhnout takže v čekárně obvykle nečekám dlouho. Navíc od ní nikdy nic nebolí. Když bolí, je něžnější a snaží se bolest zmírnit. Je prostě super.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu