Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

Mlýnská 4/367

68323 , Ivanovice na Hané , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

Československé armády 13

68301 , Rousínov , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

Palackého náměstí 19a/1092

62100 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Péče
  P
  Lékař: MUDr. Ondřej Pavlík Jiný

  Pana doktora jsem navštívila s 8mi letou dcerou kvůli extrakci nadpočetného zubu. Dcera měla veliký strach, ale pan doktor ji svým milým a lidským přístupem uklidnil. Vše bylo v naprostém pořádku, pan doktor to s dětmi umí a mohu ho vřele doporučit :))

  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Zuzana Lengyelová Jiný

  Pani doktorka zrejme nemá dostatok skúseností s malými deťmi. Syn prišiel do ordinácie prvýkrát (15m) a čakala som, že aj pre doktorky, nie len pre rodičov, je dôležité, aby dieťa malo prvotnú skúsenosť pozitívnu.
  Neplakal, bál sa ale kresla a trvalo mu dlhšie sa posadiť. Ani raz sa mu neprihovorila, žiadna empatia. Cítili sme sa zle obaja. Zmenili sme ordináciu a nedá sa to porovnať. Syn bol hrou ,,vtiahnutý” do situácie, vedel, čo sa bude diať, dali mu čas, ukázali svetlá, povozili na kresle (cca 30 sekund, kym si pani doktorka získala jeho doveru) tak málo stačilo.. a presne takto to ocení každý rodič aj dieťa, ktoré nakoniec krásne spolupracuje a teší sa na ďalšiu návštevu..Možno malá inšpirácia ako to robiť lepšie. ;)

  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Emil Zábranský byl to můj a manželky zubař 3 roky

  Tento doktor by podle mého názoru neměl ordinovat. Chodil jsem k němu s manželku. Manželce nikdy nic nedělal a stále vše dobré. Po nedůvěře přestoupila jinam a na rengenu jí našli 7 vnitřních kazů. Nedalo mi to a objednal jsem se na rengen, na který jsem měl po letech měl nárok. Po vstupu do ordinace na mě doktor křičel že si to zaplatím a na rengen po 3ech letech nemám právo. demonstrativně na rengenu nic nenašel a na zub, který tvrdil že mám mrtvý přiložil něco velice bolestivého s tvrzením, že to nemohu cítit..... tak jsem těch 250 zaplatil a šel jsem tam, co přestoupila manželka. Tam udělali rengen, vstupní prohlídku a zjistili, že vše co mi doktor dělal je zapatláno i s kazem. 3 měsíce stará korunka za 5 tis. se musela strhnout a převrtat kaz, co mi tam zakryl tak hloupě, že zub nedoléhal a jídlo se hromadilo pod korunkou. S doktorem mám špatnou zkušenost a i když jsem chodil včas a stěžoval si, že se bojím, že mám naprasklý zub, tak mě poslal pryč a do týdne opravdu zub praskl. Doporučuji se pánovi vyhnout obloukem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu