(9 názorů)

Palackého náměstí 19a/1092, Brno-střed

62100, Brno, jihomoravský

• Veronika Franková

Zubař, MDDr.

• Paní doktorka má zlaté ruce! Je to nejpečlivější a nejšikovnější zubařka. První zubař, co mi konečně zuby spravuje, nepřipravuje o ně. Ceny nekomentuji, je to tak, jak to má být! Patří jí můj velký dík!

• D

Jsme maximálně šťastní, že chodíme k paní doktorce Frankové. Dlouho a velmi pečlivě jsme hledali až jsme nalezli příjemnou, svědomitou a poctivou paní doktorku. Naše paní zubařka se odstěhovala do Ostravy. Navštívili jsme ještě jednu zubní ordinaci, kde mi řekli, že mám 3 kazy, manžel 1 kaz a dcera 1 kaz. Nenechali jsme si ovšem nic vrtat a s tím stejným rentgenem jsme šli po 3 měsících za paní doktorkou Frankovou na doporučení maminek z FB. Paní doktorka nás všechny ještě jednou zrentgenovala, vyšetřila, a řekla že nemáme žádný kaz. Jsem šťastná, že existují ještě poctiví doktoři, kterým nejde jen o peníze a nerozvrtají kvůli penězům celé rodině pusu. Krom toho má paní doktorka velmi příznivé ceny zákroků.

• Ondřej Pavlík

Zubař, MUDr.

• Umístění: Privátní zubní ordinaceSlužby: Zubní titanové implantáty / můstek

Absolutní spokojenost jak s prací a výsledkem, tak se způsobem jednání lékaře. Málokoho si dovolím doporučit, ale tady to dělám rád a s naprostou jistotou. (Krom toho má v ordinaci velmi sympatickou sestřičku, což je pro trpícího rozhodně plus:-)

• N

S panem doktorem jsem velice spokojená. Vždy je milý a příjemný a vyšetření i oprava zubů mě u něj nikdy nebolela. Opravil mi zub, který mi jiná paní doktorka skoro zničila. K panu doktorovi beru i svoji dceru, která se ho nebojí a bez problémů mu ukáže své zoubky. Vždy z ordinace odcházíme s úsměvem a spokojení....mohu vřele doporučit :-)

• Emil Zábranský

Chirurg, Zubař, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místo

Tohoto zubaře tedy rozhodně nedoporučuji. Původně jsem byla objednaná na prevenci ke své zubařce v centru Irisdent, kam jsme chodili celá rodina. Bohužel jsem 2x musela prevenci posunout kvůli nemocným dětem a rodinným důvodům. Další objednací termín byl vždy až za 2 měsíce. Po posledním přesunu mě ale začal pobolívat zub, pár dnů před termínem už to bylo hodně nepříjemné. Bohužel návštěvu tentokrát zrušila paní doktorka kvůli dovolené - posun o další 2 měsíce. Volala jsem proto do ordinace a snažila se se setřičkou najít jiné/bližší řešení. Objednala mě tedy za týden k tomuto doktorovi Zábranskému, který moji zubařku zastupoval. Při návštěvě jsem zjistila, že nově bude pracovat v jejím stomatologickém centru. Bohužel moje chyba, že jsem si nepřečetla předem hodnocení pana doktora zde. Už při příchodu do ordinace se na mne obořil, že nechodím pravidelně na preventivní prohlídky a že ještě jednou, tak mě vyřadí z kartotéky.. Vůbec ho nezajímaly mé důvody. Během prohlídky zubů mi dal ještě o prevencích přednášku... Pak mi vyvrtal zkažený zub, vůbec se mě nezeptal, jakou chci plombu a rovnou sestře nařídil, ať nachystá cement a amalgám. Když jsem řekla, že takovou plombu nechci, znovu se na mě obořil: "Tak paní by chtěla bílou plombičku..?!" a dal mi další přednášku, jak jsou bílé plomby nekvalitní; mou poznámku o tom, že v amalgámové je rtuť smetl ze stolu, že nesmím věřit všemu, co se povídá (více např. viz wikipedie/amalgámy)... Nakonec řekl: "Dobře, tak dáme bílou.." (a dodal hrubě) "ale zaplatíte si to!". Po plombování se mě ptal, jak to cítím, jestli je to v pořádku. Ale nebylo, zub byl teď hodně ostrý a z vnější strany byl nános toho zubního materiálu, dokonce ucpal mezizubní prostor. 3x to přebrušoval, ale nebylo to pořád dobré, nakonec se na mě znovu obořil: "Se mě zdá, že vy jste nějaká náročná!". Zkusil to ještě naposled, ale pořád to nebylo dobré, tak prohlásil, že lepší už to nebude a že je to hotové... Celou dobu byl fakt nepříjemný, hrubý a snažil se jednat z pozice jakési povýšenosti, používal výhružky a zastrašování. Celá návštěva byla pro mě dost nepříjemná a kdyby mě nebolel zub, odešla bych po první hlášce o prevenci... Takhle se prostě nikdo chovat nemá a už vůbec ne lékař, od kterého očekáváme pomoc. Než návštěva u Mudr. Emila Zábranského, raději bolavý zub...

• P
      Umístění: Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péčeSlužby: byl to můj a manželky zubař 3 roky

Tento doktor by podle mého názoru neměl ordinovat. Chodil jsem k němu s manželku. Manželce nikdy nic nedělal a stále vše dobré. Po nedůvěře přestoupila jinam a na rengenu jí našli 7 vnitřních kazů. Nedalo mi to a objednal jsem se na rengen, na který jsem měl po letech měl nárok. Po vstupu do ordinace na mě doktor křičel že si to zaplatím a na rengen po 3ech letech nemám právo. demonstrativně na rengenu nic nenašel a na zub, který tvrdil že mám mrtvý přiložil něco velice bolestivého s tvrzením, že to nemohu cítit..... tak jsem těch 250 zaplatil a šel jsem tam, co přestoupila manželka. Tam udělali rengen, vstupní prohlídku a zjistili, že vše co mi doktor dělal je zapatláno i s kazem. 3 měsíce stará korunka za 5 tis. se musela strhnout a převrtat kaz, co mi tam zakryl tak hloupě, že zub nedoléhal a jídlo se hromadilo pod korunkou. S doktorem mám špatnou zkušenost a i když jsem chodil včas a stěžoval si, že se bojím, že mám naprasklý zub, tak mě poslal pryč a do týdne opravdu zub praskl. Doporučuji se pánovi vyhnout obloukem.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Zuzana Lengyelová

Zubař, MDDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka je šikovná, jenom anestezie dost bolí, pak už je ošetření v pohodě a většina plomb drží. Vyměnila nepříjemnou sestřičku z předchozího pracoviště a to hodně pomohlo. Ta mě nechtěla objednat, když jsem měl akutní problém. To je teď lepší, takže můžu určitě doporučit.

• Umístění: jiné místoSlužby: Návštěva zubní pohotovosti v Brně- zánět zubu

Navzdory množství večerních pacientů Dr. Lengyelová velmi pečlivě a individuálně přistupuje ke každému s maximální pozorností a péčí. Po návštěvě jiného stomatologa mně překvapila její velmi profesionální práce s anestezií, vrtacím zařízením a jedním slovem zákrok, který jsem původně odkládal se pod rukama Dr. Lengyelové proměnil v překvapivě příjemný zážitek. Velmi si přeji státi se jejím pacientem, neb můj chrup bude vyžadovat celkovou rekonstrukci a návštěvy u současného zubaře spíš vzbuzují mé obavy. Děkuji ještě jednou za dnešní zákrok a jsem s pozdravem - Ivan Smýkal, Brno, 29.10. 2018