Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

(9 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

Mlýnská 4/367

68323, Ivanovice na Hané, jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

Československé armády 13

68301, Rousínov, jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče

Palackého náměstí 19a/1092, Brno-střed

62100, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

 • Veronika Franková

  Zubař, MDDr.

  • Paní doktorka má zlaté ruce! Je to nejpečlivější a nejšikovnější zubařka. První zubař, co mi konečně zuby spravuje, nepřipravuje o ně. Ceny nekomentuji, je to tak, jak to má být! Patří jí můj velký dík!

  • D

   Jsme maximálně šťastní, že chodíme k paní doktorce Frankové. Dlouho a velmi pečlivě jsme hledali až jsme nalezli příjemnou, svědomitou a poctivou paní doktorku. Naše paní zubařka se odstěhovala do Ostravy. Navštívili jsme ještě jednu zubní ordinaci, kde mi řekli, že mám 3 kazy, manžel 1 kaz a dcera 1 kaz. Nenechali jsme si ovšem nic vrtat a s tím stejným rentgenem jsme šli po 3 měsících za paní doktorkou Frankovou na doporučení maminek z FB. Paní doktorka nás všechny ještě jednou zrentgenovala, vyšetřila, a řekla že nemáme žádný kaz. Jsem šťastná, že existují ještě poctiví doktoři, kterým nejde jen o peníze a nerozvrtají kvůli penězům celé rodině pusu. Krom toho má paní doktorka velmi příznivé ceny zákroků.


 • Ondřej Pavlík

  Zubař, MUDr.

  • Umístění: Privátní zubní ordinaceSlužby: Zubní titanové implantáty / můstek

   Absolutní spokojenost jak s prací a výsledkem, tak se způsobem jednání lékaře. Málokoho si dovolím doporučit, ale tady to dělám rád a s naprostou jistotou. (Krom toho má v ordinaci velmi sympatickou sestřičku, což je pro trpícího rozhodně plus:-)

  • N

   S panem doktorem jsem velice spokojená. Vždy je milý a příjemný a vyšetření i oprava zubů mě u něj nikdy nebolela. Opravil mi zub, který mi jiná paní doktorka skoro zničila. K panu doktorovi beru i svoji dceru, která se ho nebojí a bez problémů mu ukáže své zoubky. Vždy z ordinace odcházíme s úsměvem a spokojení....mohu vřele doporučit :-)


 • Emil Zábranský

  Chirurg, Zubař, MUDr.

  • M
   Umístění: jiné místo

   Tohoto zubaře tedy rozhodně nedoporučuji. Původně jsem byla objednaná na prevenci ke své zubařce v centru Irisdent, kam jsme chodili celá rodina. Bohužel jsem 2x musela prevenci posunout kvůli nemocným dětem a rodinným důvodům. Další objednací termín byl vždy až za 2 měsíce. Po posledním přesunu mě ale začal pobolívat zub, pár dnů před termínem už to bylo hodně nepříjemné. Bohužel návštěvu tentokrát zrušila paní doktorka kvůli dovolené - posun o další 2 měsíce. Volala jsem proto do ordinace a snažila se se setřičkou najít jiné/bližší řešení. Objednala mě tedy za týden k tomuto doktorovi Zábranskému, který moji zubařku zastupoval. Při návštěvě jsem zjistila, že nově bude pracovat v jejím stomatologickém centru. Bohužel moje chyba, že jsem si nepřečetla předem hodnocení pana doktora zde. Už při příchodu do ordinace se na mne obořil, že nechodím pravidelně na preventivní prohlídky a že ještě jednou, tak mě vyřadí z kartotéky.. Vůbec ho nezajímaly mé důvody. Během prohlídky zubů mi dal ještě o prevencích přednášku... Pak mi vyvrtal zkažený zub, vůbec se mě nezeptal, jakou chci plombu a rovnou sestře nařídil, ať nachystá cement a amalgám. Když jsem řekla, že takovou plombu nechci, znovu se na mě obořil: "Tak paní by chtěla bílou plombičku..?!" a dal mi další přednášku, jak jsou bílé plomby nekvalitní; mou poznámku o tom, že v amalgámové je rtuť smetl ze stolu, že nesmím věřit všemu, co se povídá (více např. viz wikipedie/amalgámy)... Nakonec řekl: "Dobře, tak dáme bílou.." (a dodal hrubě) "ale zaplatíte si to!". Po plombování se mě ptal, jak to cítím, jestli je to v pořádku. Ale nebylo, zub byl teď hodně ostrý a z vnější strany byl nános toho zubního materiálu, dokonce ucpal mezizubní prostor. 3x to přebrušoval, ale nebylo to pořád dobré, nakonec se na mě znovu obořil: "Se mě zdá, že vy jste nějaká náročná!". Zkusil to ještě naposled, ale pořád to nebylo dobré, tak prohlásil, že lepší už to nebude a že je to hotové... Celou dobu byl fakt nepříjemný, hrubý a snažil se jednat z pozice jakési povýšenosti, používal výhružky a zastrašování. Celá návštěva byla pro mě dost nepříjemná a kdyby mě nebolel zub, odešla bych po první hlášce o prevenci... Takhle se prostě nikdo chovat nemá a už vůbec ne lékař, od kterého očekáváme pomoc. Než návštěva u Mudr. Emila Zábranského, raději bolavý zub...

  • P
   Umístění: Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péčeSlužby: byl to můj a manželky zubař 3 roky

   Tento doktor by podle mého názoru neměl ordinovat. Chodil jsem k němu s manželku. Manželce nikdy nic nedělal a stále vše dobré. Po nedůvěře přestoupila jinam a na rengenu jí našli 7 vnitřních kazů. Nedalo mi to a objednal jsem se na rengen, na který jsem měl po letech měl nárok. Po vstupu do ordinace na mě doktor křičel že si to zaplatím a na rengen po 3ech letech nemám právo. demonstrativně na rengenu nic nenašel a na zub, který tvrdil že mám mrtvý přiložil něco velice bolestivého s tvrzením, že to nemohu cítit..... tak jsem těch 250 zaplatil a šel jsem tam, co přestoupila manželka. Tam udělali rengen, vstupní prohlídku a zjistili, že vše co mi doktor dělal je zapatláno i s kazem. 3 měsíce stará korunka za 5 tis. se musela strhnout a převrtat kaz, co mi tam zakryl tak hloupě, že zub nedoléhal a jídlo se hromadilo pod korunkou. S doktorem mám špatnou zkušenost a i když jsem chodil včas a stěžoval si, že se bojím, že mám naprasklý zub, tak mě poslal pryč a do týdne opravdu zub praskl. Doporučuji se pánovi vyhnout obloukem.

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře


 • Zuzana Lengyelová

  Zubař, MDDr.

  • J
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Paní doktorka je šikovná, jenom anestezie dost bolí, pak už je ošetření v pohodě a většina plomb drží. Vyměnila nepříjemnou sestřičku z předchozího pracoviště a to hodně pomohlo. Ta mě nechtěla objednat, když jsem měl akutní problém. To je teď lepší, takže můžu určitě doporučit.

  • Umístění: jiné místoSlužby: Návštěva zubní pohotovosti v Brně- zánět zubu

   Navzdory množství večerních pacientů Dr. Lengyelová velmi pečlivě a individuálně přistupuje ke každému s maximální pozorností a péčí. Po návštěvě jiného stomatologa mně překvapila její velmi profesionální práce s anestezií, vrtacím zařízením a jedním slovem zákrok, který jsem původně odkládal se pod rukama Dr. Lengyelové proměnil v překvapivě příjemný zážitek. Velmi si přeji státi se jejím pacientem, neb můj chrup bude vyžadovat celkovou rekonstrukci a návštěvy u současného zubaře spíš vzbuzují mé obavy. Děkuji ještě jednou za dnešní zákrok a jsem s pozdravem - Ivan Smýkal, Brno, 29.10. 2018