Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Vyškov

• „Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců. Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče. Nemám nic, co bych vytkla. Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady. Více

Husovo nám. 2268/45, Prostějov Mapa

ProEste s.r.o.

Bělení zubů

od 5 000 kč

• „Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo přibírá nové pacienty. Chodíme sem všichni, děti i manžel. Nelituji že jsem udělala tuhle změnu a přešla jsem k paní Halašové. Jsem nad míru spokojená. Ochota, přístup, trpělivost, jednání. Moc si toho vážím a obdivuji, protože stále mají plné ruce práce a i přes To jsou tak příjemní Více

sídliště Svobody 3533/34, Prostějov Mapa

Pvdentalstudio s.r.o.

• „Paní doktorka = milá, ochotná, empatická, prostě dokonalá profesionálka se skvělým vztahem k pacientům !

Joklova 102/18, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Velká spokojenost s bezbolestným ošetřením předních zubů a s profesionálním přístupem pana doktora, a to v příjemné atmosféře. Více

B. Němcové 228, Slavkov u Brna Mapa

• „Celý život jsem měla panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Teprve ve 40 letech jsem se dostala k paní doktorce Kalousové, díky které je můj strach pryč. Je milá, citlivá, vše vysvětlí, zákroky u ní nebolí. Dnes k ní chodí celá naše rodina a všichni jsme maximálně spokojení. Takových lékařů více :-). Mašová Více

9. května 29, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nezbývá než souhlasit s již napsaným. Jsem maximálně spokojená. Žádné čekání, super sestřička i paní doktorka, výborné vybavení, lidský přístup... Více

Za Plumlovskou 10, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodím k němu už spoustu let. Dá se říci od dětství a za mě maximální spokojenost. A když je něco akutního vezme hned ne jak slyším od ostatních. Více

Dolní 100, Prostějov Mapa

Čechovická 42, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Mila, ochofna, velmi setrna a vstřícná pani doktorka, taktéž i sestřička. Dekuju obema a mohu jen doporucit.

Horníkova 34, Brno Mapa

STEROMED, s.r.o.

• „Velmi dobrá zubařka, pěkný přístup k pacientům, plně ji důvěřuji.

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nejlepší zubař jakého si člověk může přát.

Šaratice 83, Újezd u Brna Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní zubařka je velice milá a vstřícná. Od té doby, co chodím k ní, tak se k zubaři i těším. Při návštěvě si popovídáme a já vždy odcházím s úsměvem. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „nejlepsi zub.lekar.ktereho znam.dokaze vysvetlit a pomoct pacientovy zachranit zuby.takovich by melo byt vic.a dekuji za jeho peci.ZEMCIK Více

Koryčanská 47, Střílky Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, zkrátka profesionál, jak má být. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Všem moc doporučuji. Více

č.d. 230, Nesovice Mapa

Praktické zubní lékařství

• „supr zubařka!!!!!

Puškinova 63, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Paní doktorka má naprosto neuvěřitelný přístup k dětem, na každého pacienta si vyhradí dostatek času a je velice trpělivá a milá. Pokud dítě nechce hned otevřít pusu tak neváhá a potřebné úkony ukáže nejdříve na plyšákovi. Nevýhodou je delší objednací lhůta na prevenci, ale při objednání bere přesně na čas. Více

Sovětská 912, Bučovice Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Úžasná zubařka, vůbec mě nemrzí dojíždění až z MS kraje. Když jsem k ní přešla a měla zuby v dezolátním stavu, tak si kvůli mě dala na půl dne zavřeno, jen aby mi mohla věnovat ten čas a opravit vše najednou, s ohledem právě na velké dojíždění. Jediné mínus je permanentně plná čekárna, kdy jsou to většinou neobjednaní pacienti, což svědčí o jejich kvalitách (kdyby tam měla pořád prázdno a krátké čekací lhůty, lecco by to naznačovalo). I když jsem teď měla možnost přejít k zubaři v okolí, neudělala jsem to. Více

Puškinova 63, Vyškov Mapa

Praktický zubní lékař

• „MUDr.Malý je pán doktor.Lidský přístup,odborník,člověk.Vynikající sestřička.

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Milý a lidský přístup krásné a mladé slečny zubařky a její sestřičky. Posledně s mým kusem ulomené pětky dokázala zázrak bez kapky krve a bez bolesti. Vřele doporučuji :) Více

Erbenova 1, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor Hepnar je opravdu šikovný zubař i když to nemá napsané na dveřích.Za 50 let jsem se s takovým odborníkem ještě nesetkala.Věřím,že kdyby se našel takový odborník dříve, tak by mě zuby vydržely do 100let.Nemám vůbec nic, co bych mu mohla vytknout.Přeji mu hodně úspěchů a příjemné pacienty. Více

Horníkova, Brno Mapa

Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň